TRZECI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW cz.2

  TRZECI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW

Galeria Bałucka, Miejska Galeria Sztuki, Stary Rynek 2, Łódź

5 - 28 sierpnia 2016 r.

wernisaż wystawy - piątek, 5 sierpnia 2016 r., godz. 17:00

Wystawa pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej

Katalog towarzyszący wystawie PDF

Pętelka(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 65x91 cm

Me, myself and I 26(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 90x90 cm

3. Jakub Balcerski(ur.1987)

Dawna Łódź 2 sygn.

transfer komputerowy - druk na poliestrze, 148x210 cm

Praca prezentowana podczas 12. Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki w Ostrowcu Świętokrzyskim

4. Marta Bilecka(ur.1975)

Waterland 108 - Rivers(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x120 cm

5. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

I can’t sleep(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

6. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Oczyszczenie II(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

7. Ilona Foryś(ur.1980)

Naomi(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x50 cm

8. Joanna Gębicka

Bez tytułu(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x80 cm

9. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

06.09(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x120 cm

10. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino VIII(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta, 19,5x49 cm (50x70 cm w ramie)

11. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Ruiny(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta, 40x50 cm (60x60 cm w ramie)

12. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień XVIII(2016) sygn.

gwasz, pastel, papier, 42x28 cm

13. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Lawa(2016) sygn.dat.p.d.

collage, 30x40 cm

14. Marcin Jasiński(ur.1980)

Bez tytułu B(2016) sygn.na odwrociu

olej, płyta, 120x100 cm

15. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Lukrecja(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x50 cm

16. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Portret Pauliny w stroju łowickim(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x70 cm

17. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Chwila pierwsza(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

18. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Chwila czwarta(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

19. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)

Pejzaż przydrożny(2016) sygn.na odwrociu

olej, collage, tektura, 26x70 cm (70x100 cm z oprawą)

20. Roksana Karczewska(ur.1988)

Bez tytułu sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 61x50 cm

21. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Moje własne Kautokeino(2015) sygn.l.d.

fotografia, PCV, 50x50 cm

22. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

fotografia, PCV, 50x50 cm

23. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Drapacze chmur sygn.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm

24. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

No ordinary day(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x100 cm

25. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Osusz łzę w skrzydle mym(2015) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, druk płaski, 100x50 cm

26. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

27. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 67x52 cm

28. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Melodia(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x70 cm

29. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Oczekiwanie(2016) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x67 cm

30. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969)

Na osiedlu sygn.p.d.

akryl, pastel, płótno, 60x60 cm

31. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Widziadło(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płyta, 100x100 cm

32. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura sygn.p.g.

olej, płótno, 40x50 cm

33. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kwitnący Duet Georgini i Franceski(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

34. Porąbane meble

Tadzik(2015)

drewniany stolik nocny, ręcznie malowany, lakierowany, upcyclingowy, wys. 37 cm

35. Porąbane meble

Greta Donosicielka(2015)

drewniana taca, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa  50x30 cm

36. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Meadow(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

37. Monika Synak(ur.1984)

Zwierzak 1(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 24,5x24,5 cm (29x29 cm w ramie)

38. Monika Synak(ur.1984)

Zwierzak 2(2016) sygn.p.d.

39. Monika Synak(ur.1984)

Zwierzak 3(2016) sygn.p.d.

40. Monika Synak(ur.1984)

Zwierzak 4(2016) sygn.p.d.

41. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981)

Merkuria(2016) sygn.

brąz patynowany, granit,

42. Dominik Woźniak(ur.1983)

Historia rodziny sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 90x135 cm

43. Piotr W. Woźniak(ur.1989)

Zły sen Thomasa Edisona(2015) sygn.na odwrociu

asamblaż, 80x35 cm

44. Paulina Zalewska(ur.1981)

Jezioro osobliwości(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

45. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty - Carole(2015) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x120 cm