ROMAN MODZELEWSKI. ARTYSTA. KONSTRUKTOR. WIZJONER

ROMAN MODZELEWSKI

ARTYSTA. KONSTRUKTOR. WIZJONER

 9 - 30 stycznia 2018 r.

 wernisaż: 9 stycznia, godz. 17:00

1. Kompozycja II(1968) sygn.dat.l.d.

technika własna, pilśnia, 68x108 cm

2. Kompozycja II(1970) sygn.dat.l.d.

technika własna, pilśnia, 68x105 cm

3. Kompozycja fakturalna(1988) sygn.dat.p.d.

technika własna, pilśnia, 50x61 cm

4. Kompozycja fakturalna(1991) sygn.dat.l.d.

technika własna, pilśnia, 51x44.5 cm

5. Kompozycja n.d.(ok.1982) sygn.l.d.

technika własna, płótno, 50x61 cm

6. Kompozycja fakturalna(1991) sygn.dat.p.d.

technika własna, pilśnia, 61x50 cm

7. Tragon(1959) sygn.dat.p.d.

technika własna, płótno, 61x50 cm

8. Żelazny las(1956) sygn.dat.l.d.

technika własna, pilśnia, 68x114 cm

9. Kompozycja(1986) sygn.dat.p.d.

technika własna, pilśnia, 67x65 cm

10. Kompozycja(1957) sygn.dat.p.d.

technika własna, płótno/pilśnią, 73.5x100.5 cm

11. Kompozycja(1959) sygn.dat.l.d.

technika własna, pilśnia 68.5x109.5 cm

12. Kompozycja(1949) sygn.dat.p.d.

technika własna, deska 17.5x21 cm

13. Bez tytułu - rzeźba sygn.

technika własna wys. 95 cm

14. Biżuteria

technika własna