1 AUKCJA NEW MODERN ART

1 AUKCJA NEW MODERN ART

sobota, 23 marca 2024 r., godz. 12:00

Do ceny wylicytowanej doliczana jest 20% opłata domu aukcyjnego oraz do obiektów oznaczonych symbolem „” dodatkowo opłata 5 % z tytułu prawa twórcy i jego spadkobierców do otrzymania wynagrodzenia tzw. droit de suite (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych z tytułu odsprzedaży oryginału utworu).

Koniec(2022) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / ADAMOWSKA / 2022

akryl, płótno, 100x80 cm

 cena wywoławcza: 1.000,-

2. Dominika Adler(ur.1973)

Kafle w deszczu(2018) sygn.l.d. D. Adler

akryl, płótno, 54x73 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

3. Karolina Ageena(ur.1980)

Gdzie są moje okulary(2009) sygn.p.d. KA

akryl, płótno, 60x80,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

4. Joanna Aninowska(ur.1975)

Spóźniony rejs(2016) sygn.dat.p.d. Aninowska / 2016

olej, płótno, 60x90 cm (65,5x95,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

Rozkwitająca(2024) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

Me myself and I nr 5(2016) sygn.p.d. Bajszczak

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Spokojna(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

8. Marta Bilecka(ur.1975)

Ghost Town XXII sygn.l.d. BILECKA

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

9. Zofia Błażko(ur.1986)

Kasia(2011) sygn.p.d. Z.B

olej, płótno, 80x60 cm (83x62,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

10. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Pomiędzy(2008) sygn.p.d. Agnieszka Borkowska

olej, płótno, 81x95 cm (89x103,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

11. Izabela Chamczyk(ur.1980)

Nie dotykaj 2 sygn.na odwrociu I. Chamczyk

olej, ołówek, płótno, 120x75,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

12. Zbigniew Chrostek(ur.1958)

Kate Storm I(2012) sygn.dat.l.d. Z. Chrostek 2012

akryl płótno, 70x100 cm (75x105 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

13. Sławomir Danielski(ur.1986)

Słońce nawet dla króla nie ma dziś litości(2019) sygn.l.d. Danielski

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

14. Monika Dmowska(ur.1980)

Pejzaż mglisty(2004) sygn.p.d. Monika Dmowska

olej, płótno, 54x65 cm (70,5x81,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

15. Jan Dubrowin(ur.1957)

Autoportret w ręczniku nsygn.

olej, płótno, 73x65 cm (85x77 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

16. Jan Dubrowin(ur.1957)

Portret męski sygn.na odwrociu JAN DUBROWIN

olej, płótno, 33x33 cm (45x45 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

17. Jan Dubrowin(ur.1957)

Piotrków Trybunalski sygn.p.d. J. DUBROWIN

olej, płótno, 31x66,5 cm (55,5x90,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

18. Marta Dunal(ur.1989)

WILD FOREST(2024) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

19. Ziemowit Fincek(ur.1988)

Motylowy taniec(2013) sygn.dat.p.d. Fincek 2013

technika mieszana, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

20. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.na odwrociu 2020 Funkiewicz

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

21. Renata Gawryszczak(ur.1981)

Pejzaż(2006) sygn.dat.na odwrociu RENATA GAWRYSZCZAK … 2006

olej, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

22. Gu-tang Clan

Gutokosimazaki II(2024) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2024

sitodruk (13/20), 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Herod

Pasta 2.0(2023) sygn.dat.na odwrociu HEROD 2023

akryl, spray, szablon, płótno, 120x80 cm (60x80; 60x80 cm)

cena wywoławcza: 1.000,-

24.  Łukasz Jankiewicz(ur.1975)

Monofobia sygn.na odwrociu Łukasz Jankiewicz

olej, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

25. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Ikar-Patchwork II(2021) sygn.dat.śr.d. Beata Jarmuż-Socha 2021

collage, akryl, płótno, pilśnia, 54x53 cm (54,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

26. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Wspólnie(2024) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2024 r

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

27. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dialog III i IV-dyptyk(2023/2024) sygn.l. i p.d. Kaleta

olej, płótno, 45x35; 45x35 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

28. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Azyl(2023) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2023 r

olej, płótno, 30x21 cm

cena wywoławcza: 500,-

29. Roksana Karczewska(ur.1988)

Love spell(2023) sygn.p.d. Karczewska R.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

30. Roksana Karczewska(ur.1988)

Portrait with blue bow(2024) sygn.p.d. Karczewska R.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

31. Roksana Karczewska(ur.1988)

Theatrum Mundi(2019) sygn.p.d. Karczewska R.

akryl, płótno/płyta, 90x75,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

32. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 6(2019) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2019

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

33. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 1(2019) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2019

cena wywoławcza: 1.000,-

34. Dorota Kiermasz(ur.1979)

Wiosna(2005) sygn.dat.p.d. Dorota Kiermasz 2005

akryl, płótno, 110x110,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

35. Dorota Kiermasz(ur.1979)

Lato(2005) sygn.dat.p.d. Dorota Kiermasz 2005     ​

akryl, płótno, 110x110,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

36. Milena Kliszko(ur.1983)

Scandinavian landscape(2024) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2024

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

37. Milena Kliszko(ur.1983)

Welcome to Mars II(2024) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2024  ​

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

38. Marcin Kłys(ur.1971)

Nokturn nr 10(2018) sygn.dat.p.d. M KŁYS 2018

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

39. Anna Kołakowska(ur.1982)

Dreaming of summer(2023) sygn.dat.p.d. AK 23’

olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

40. Anna Kołakowska(ur.1982)

Stay and play(2024) sygn.dat.p.d. AK 24’

olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

41. Anna Kołakowska(ur.1982)

Wild story(2024) sygn.dat.p.d. AK 24’

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

42. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt(2008) sygn.dat.na odwrociu JOANNA KONIECZNA-ZAPART 2008 r.

olej, płótno, 70x60 cm (75,5x65,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

43. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Powrót(2015) sygn.p.d. monogramem JK

akryl, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

44. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Tiferet(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

akryl, płótno, 110x90 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

45. Sara Koussan(ur.1998)

Nobodys face sygn.na odwrociu Ksuus

akryl, spray, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

46. Sara Koussan(ur.1998)

Szkarada sygn.na odwrociu Ksuus

akryl, spray, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

47. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.na odwrociu T.Kozłowski / '22

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

48. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Spacer(2012) sygn.dat.na odwrociu T.Kozłowski / '12

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

49. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Rita(2009) sygn.dat.l.d. T. Kozłowski / '09

olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

50. Woody Kraak

Zapach kobiety sygn.p.d. WOODY KRAAK

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

51. Kinga Kubiak(ur.1993)

Na rozdrożu(2024) sygn.na odwrociu Kinga / Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

52. Kinga Kubiak(ur.1993)

Prześwity(2022) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

53. Kinga Kubiak(ur.1993)

Złocienie(2024) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

54. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Stenia(2006) sygn.na odwrociu M.Kunikowska

technika mieszana, płótno, 50x70 cm (55x75 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

55. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Z cyklu „Kompozycje organiczne”(2024) sygn.p.d. Z.KWIRYŃSKI

olej, płótno, 82x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

56. Donata Lesińska(ur.1954)

Aż do nieba(2023) sygn. DL

biała terakota, 42x30x32 cm

cena wywoławcza: 3.500,-

57. Donata Lesińska(ur.1954)

Ptak niebieski(2022) sygn. DL

ceramika szkliwiona, 18x28x13 cm

cena wywoławcza: 1.500,-

58. Anna Lewicka(ur.1980)

Bez tytułu(2007) sygn.p.d. ALewicka

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

59. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu 1(2017) sygn.dat.na odwrociu Aneta Lis-Marcinkiewicz / 2017 r.

technika własna, płyta, 90x90 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

60. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Bez tytułu(2016) sygn.dat.na odwrociu Aneta Lis-Marcinkiewicz / 2016 rok

technika własna, płyta, 75x95 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

61. Lix Flair

Moon dance(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 60,5x90,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

62. Krzysztof Mikoś(ur.1959)

Pałac w Nieborowie(2011) sygn.na odwrociu Krzysztof Mikoś

olej, płótno, 60x50 cm (70x60 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

63. Katarzyna Miller(ur.1978)

Wnętrze(2009) sygn.dat.p.d. K.Miller / 2009

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

64. Marek Morawski(ur.1995)

Wiosna(2024) sygn.dat.na odwrociu MORAWSKI / MAREK / 2023

olej, akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

65. Marek Morawski(ur.1995)

Żółty cyc(2023) sygn.dat.na odwrociu MORAWSKI / MAREK / 2023

olej, akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

66. Marek Morawski(ur.1995)

Portret(2023) sygn.dat.na odwrociu MORAWSKI / MAREK / 2023

olej, akryl, płótno, 41x33 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Ewa Najdenow(ur.1967)

Wabi-Sabi Blues XIII(2021) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow / 2021 r.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

68. Ewa Najdenow(ur.1967)

Agroturystyka(2018) sygn.p.d. ENaj i sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2018

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

69. Jakub Napieraj(ur.1991)

Światła w oknach(2017) sygn.dat.na odwrociu JAKUB NAPIERAJ / … / 2017 r.

akryl, płótno, 75x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

70. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Kompozycja(2015) sygn.p.d. Noszczyńska

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

71. Aneta Nowak(ur.1985)

Invisible space(2014) sygn.dat.l.d. ANETA / NOWAK / 2014

olej, płótno, 130x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

72. Agnieszka Paradecka-Świtalska(ur.1993)

Sen zimowy z cyklu „Notatki”(2024) sygn.dat.na odwrociu Agnieszka Paradecka-Świtalska / … / 2024

akryl, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Izabela Pelska-Stopczyk(ur.1972)

Stajnia Zuzanny jesienią(2009) sygn.dat.p.d. IZI PELSKA 2009

technika mieszana, akryl, płótno, 69,5x100 cm (72x102,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

74. Magdalena Połacik(ur.1980)

Buratina rozczochrana(2024) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024

olej, płótno, 73x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

75. Magdalena Połacik(ur.1980)

Jeździec i rumak(2024) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

76. Magdalena Połacik(ur.1980)

Portret Georgini wyszykowanej(2024) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024

olej, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 500,-

77. Milena Romanowska(ur.1965)

Widownia II(2013) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / … / 2013

olej, płótno, 60x70,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

78. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Blackboard skull(2022) sygn. Agnieszka Rudnicka

kreda, żywica epoksydowa, farba tablicowa, 17x20x13,5 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

79. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Planeta małp-zielona sygn.na postawie

żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno, 177x49x45 cm

cena wywoławcza: 2.000,-

80. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Dziewczynka(2012) sygn.dat.l.d. Agnieszka / Rudnicka / 2012

olej, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

81. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Hight Fly No.2(2019) sygn.dat.l.d. RUSIECKA '19

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

82. Zofia Safinowska(ur.2001)

Lilie(2021) sygn.dat.na odwrociu SAFINOWSKA 2021

olej, płótno, 40x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

83. Tamara Sass(ur.1966)

Struktury niedomknięte(2024) sygn.dat.p.d. Tamara Sass 2024

akwaforta, miękki werniks (4/15), 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Tamara Sass(ur.1966)

Wspomnienie Toskanii(2023) sygn.dat.p.d. Tamara Sass 2023

tusz, ołówek, papier, 50x50 cm (50,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

85. Tamara Sass(ur.1966)

Złota(2023) sygn.dat.p.d. T. Sass 2023

akryl, ołówek, papier, 50x50 cm (50,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

86. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Chłopiec sygn.gmerkiem autorskim p.d.

olej, płótno, 108x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

87. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret w zieleniach(2018) sygn.dat.p.g. SJ’18

olej, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 500,-

88. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret w czerwonej czapce(2024) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI / '24

olej, płótno, 33x19 cm

cena wywoławcza: 500,-

89. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret w czerwonej czapce(2024) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI / '24

olej, płótno, 30,5x21 cm

cena wywoławcza: 500,-

90. Zbigniew Sikora(ur.1985)

Chłopiec(2006) sygn.dat.na odwrociu ZBIGNIEW SIKORA / 2006 r

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

91. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2019

mezzotinta (6/6), 32,7x20,7 cm (49,3x36,7 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

92. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2022

pastel, papier, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

93. Paula Solańska(ur.1981)

Pisklę sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 19x16x19 cm

cena wywoławcza: 650,-

94. Paula Solańska(ur.1981)

Arystokrata sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 19x17x19 cm

cena wywoławcza: 400,-

95. Agnieszka Sowała-Kozłowska(ur.1982)

Wszystko gra(2012) sygn.dat.na odwrociu A.S.K. / 2012

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

96. Agnieszka Sowała-Kozłowska(ur.1982)

Vanitas(2013) sygn.na odwrociu A.S.K.

akryl, płótno, 80,5x100 cm (85x105 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

97. Wojciech Stachura(ur.1999)

Sandie(2021) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH STACHURA 2021

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

98. Wojciech Stachura(ur.1999)

Martwa natura(2020) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH STACHURA 2020

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

99. Marlena Szymczyk(ur.1977)

Bez tytułu 2(2005) sygn.dat.na odwrociu Szymczyk 05R

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

100. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Druga z cyklu „Kompozycje owalne”(2013) sygn.dat.l.d. Szyszkowska-Sitarek 2013

technika mieszana, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

101. Mariola Świgulska(ur.1961)

Odbijają się od ziemi sygn.p.d. mariola Świgulska Senna

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

102. Mariola Świgulska(ur.1961)

Brzozy o zmierzchu(2014) sygn.dat.p.d. Mariola / Świgulska / Senna 2014

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

Odyseja herosów słońca(2023) sygn.dat.p.d. Mariola Świgulska Senna 2023 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

104. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Eksplozja świtu(2023) sygn.dat.na odwrociu Vanessa Eslain Świgulska-Jop

technika własna, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

105. Three art

Kompozycja kwadratowa VII z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

akryl, płótno, 50x50 cm (52x52 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

106. Three art

Kompozycja kwadratowa VIII z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

cena wywoławcza: 1.000,-

107. Three art

Kompozycja kwadratowa IX z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

cena wywoławcza: 1.000,-

108. Three art

Bez tytułu-rzeźba(2024) sygn. THREE ART 2024’

bazalt, glinka ceramiczna, akryl, 32,5x18x11 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Intense Vibes

Kwadrans(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / ... 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

110. Michał Wasiak(ur.1997)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

ferrografia (e.a.), 83,5x62,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 10(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta, miękki werniks (3/20), 52,5x44 cm

cena wywoławcza: 500,-

112. Michał Wasiak(ur.1997)

Veteran(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

miękki werniks, akwatinta (e.a.), 65x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

113. Stanisław Wasik(ur.1952)

X/B(2012) sygn.dat.na odwrociu Stanisław Wasik / 2012

olej, płyta HDF, 75x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

114. Stanisław Wasik(ur.1952)

Jesień(2019) sygn.dat.na odwrociu Stanisław Wasik /... / 2019

akryl, płótno, 60x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Jacek Winkiel(ur.1966)

Oczekiwanie(2023) sygn.p.d. JWINKIEL

olej, akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

116. Jacek Winkiel(ur.1966)

Spotkanie(2023) sygn.p.d. JWINKIEL

cena wywoławcza: 1.000,-

117. Piotr Woźniak(ur.1989)

Modlitwa sygn.p.d. Piotr Woźniak

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

118. Marta Wycech(ur.1983)

Abstract 31(2023) sygn.p.d. WYCECH

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

119. Marta Wycech(ur.1983)

Abstract 33(2023) sygn.p.d. WYCECH   ​

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

120. Paulina Zalewska(ur.1981)

Baobab(2024) sygn.dat.p.d. PZ 2024’

akryl, płótno, 80x80 cm (86x86 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

121. Iwona Zawadzka(ur.1981)

Kadr(2021) sygn.dat.na odwrociu Iwona Zawadzka / … / 2021

olej, płótno, 45x45 cm

cena wywoławcza: 500,-

122. Iwona Zawadzka(ur.1981)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.na odwrociu Iwona Zawadzka / … 2022

olej, płótno, 35x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

123. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Kobiece myśli(2009) sygn.dat.p.d. M. Żurkowska-Pełka’09r.

akryl, pastel, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

124. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Zadumanie I(2006) sygn.p.d. M. ŻURKOWSKA

technika, mieszana, tektura, 60x50 cm (70,5x60,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

125. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Tu moje miejsce… jest(2007) sygn.dat.p.d. M. ŻURKOWSKA-PEŁKA 2007 r.

olej, pastel płótno, 71x96,5 cm (78x103 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-