48 AUKCJA PROMOCYJNA

48 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 23 listopada 2019 r., godz. 12:00

Moja słodka żonka(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

 cena wywoławcza: 300,-

Nóżka lewa, nóżka prawa(2019) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

Kabarecik(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Matka(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (e.a.), 20.6x14.6 cm

cena wywoławcza: 130,-

Me, myself and I(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Me, myself and I 24(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Obraz był prezentowany na „Trzecim Niezależnym Salonie Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP w Łodzi (2016).

Misa sygn.

ceramika szkliwiona, 17.5x32x36 cm

cena wywoławcza: 190,-

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, wys.25.5, śr.10 cm

cena wywoławcza: 160,-

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, 39x32x7 cm

cena wywoławcza: 220,-

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, 24x22x24 cm

cena wywoławcza: 210,-

Bez tytułu-dyptyk(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 20x20, 20x20 cm

cena wywoławcza: 500,-

12. Damian Ciszek(ur.1995)

Mam plan ruszam głową inni nic se nie robią(2019) sygn.dat.p.d.

sitodruk (e.a.), 70x50 cm

cena wywoławcza: 150,-

13. Damian Ciszek(ur.1995)

Żona(2017) sygn.l.d.

assemblage, olej, akryl, płótno, 23x37.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Piotr Czaban(ur.1997)

Golem sygn.

masy samoutwardzalne, metal, marmur, 26x7x7 cm

cena wywoławcza: 320,-

15. Piotr Czaban(ur.1997)

Damned sygn.

masy samoutwardzalne, metal, marmur, 23x8.8x7.8 cm

cena wywoławcza: 320,-

16. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Oceany kobiecości(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 450,-

17. Michał Czuba(ur.1991)

Bez tytułu II(2019) sygn.na odwrociu

olej, papier, 68x96 cm (72.5x102.5 z ramą)

cena wywoławcza: 490,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Nie miej w sobie gniewu(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

19. Monika Dałek(ur.1981)

Gdzieś w okolicach zwyczajności(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

20. Monika Dałek(ur.1981)

Między tym, co słuszne, a tym, co błędne(2019) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

21. Sławomir Danielski(ur.1986)

Upadli królowie z cyklu „Zametkowani”(2019) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

22. Sławomir Danielski(ur.1986)

New Day z cyklu „Street-pop”(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

23. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Z cynamonowym aromatem z cyklu „Demi-sec”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 450,-

24. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Un homme et une femme(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

25. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Oczy szeroko zamknięte(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Ustrzelona(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

27. Izabela Gałązka(ur.1984)

Hiszpanka(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

28. Izabela Gałązka(ur.1984)

Most(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

29. Izabela Gałązka(ur.1984)

Wodnik II(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

30. Paula Graczyk(ur.1992)

Pejzaż zimowy z drzewem(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Październik I(2019) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 50x35 cm (w antyramie)

cena wywoławcza: 380,-

32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Lipiec I(2019) sygn.dat.l.d.

gwasz, pastel, papier, 49.5x35 cm (50x35 z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

33. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Lepiej dobrze czy nie(2018) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 115.5x116 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. Paulina Grzelińska(ur.1996)

cena wywoławcza: 400,-

35. Gu-Tang Clan

Lupo Romano(2019) sygn.p.g.

technika mieszana, blacha, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

36. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Lokomotywa sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70.5 cm (62x72.5 z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

37. Tomasz Haładaj(ur.1996)

Bez tytułu sygn.na odwrociu

olej, płótno, 45x40 cm (47x42.5 z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

38. Marta Horodniczy(ur.1983)

Wiosna(2018) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 70.5x50.5 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 400,-

39. Marta Horodniczy(ur.1983)

Kameleon z serii „Siła natury”(2019) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 39x29 cm (w św.p-p, 60x40 z antyramą)

cena wywoławcza: 340,-

40. Marta Horodniczy(ur.1983)

Słoń z serii „Siła natury”(2019) sygn.p.d.

cena wywoławcza: 340,-

41. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Różowy niedźwiedź(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

42. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Rykowisko(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

43. Joanna Jamielucha(ur.1991)

W błękicie(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wędkarze II(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50.5x66.5 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 450,-

Drzewo IV(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 30.5x24.5 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 380,-

46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Drzewo III(2019) sygn.dat.śr.d.

technika mieszana, papier, 26.5x27.5 cm (w ramie)

cena wywoławcza: 380,-

Kompozycja wertykalna nr 3(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Perspektywa odwrotna. Tysiącami różnych zdarzeń(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 350,-

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Miejsce nr 1(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na „Drugim Niezależnym Salonie Łódzkich Młodych Twórców” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015).

50. Roksana Karczewska(ur.1988)

Theatrum Mundi(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno/płyta, 90x75.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 17(2019) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

52. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu 6(2019) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 500,-

53. Milena Kliszko(ur.1983)

Koniec lata(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (1/2 III), 42.8x29.7 cm

cena wywoławcza: 100,-

55. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (4/7), 42.8x30 cm

cena wywoławcza: 100,-

56. Igor Kociński(ur.1995)

linoryt barwny (2/9), 67.3x47.8 cm

cena wywoławcza: 150,-

57. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Domino day(2019) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura LI(2019) sygn.na odwrociu

technika własna, relief, płyta, 80x60 cm (82.5x62.5 z ramą)

cena wywoławcza: 400,-

59. Kinga Kubiak(ur.1993)

Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Kinga Kubiak(ur.1993)

akryl, pastel, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

61. Sergiusz Serio Kubicki(ur.1988)

Danger Zone(2019) na odwrociu certyfikat autentyczności

akryl, spray, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

62. Sergiusz Serio Kubicki(ur.1988)

Truant(2019) na odwrociu certyfikat autentyczności

akryl, spray, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

63. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wspomnienie z Rzymu(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Magdalena Kurek(ur.1979)

Taormina-ponadczasowość teatru greckiego z widokiem na Etnę(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

65. Donata Lesińska(ur.1954)

Talerz malowany czernią(2019) sygn.

ceramika szkliwiona matowa, śr.24 cm

cena wywoławcza: 220,-

66. Donata Lesińska(ur.1954)

Misa malowana czernią(2019) sygn.

ceramika szkliwiona matowa, wys.9.5, śr.28.5 cm

cena wywoławcza: 240,-

67. Ewa Najdenow(ur.1967)

Mikroskop(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

68. Ewa Najdenow(ur.1967)

Stop it!(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

69. Ewa Najdenow(ur.1967)

IN4 z cyklu „Inżynieria Duszy”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

70. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Pojemnik na ziarno sygn.

porcelana, drewno osikowe, wys.38, śr.21 cm

cena wywoławcza: 400,-

71. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Pojemnik na mąkę sygn.

porcelana, drewno osikowe, wys.20.5, śr.21 cm

cena wywoławcza: 200,-

72. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Chlebak sygn.

porcelana, drewno osikowe, wys.14, śr.34 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Dziewczyna z kwiatami(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100.5x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy z wodą(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

75. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Brzozy(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

76. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Babie lato(2017/2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x120 cm (105x125.5 z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

77. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Jesień(2017/2018) sygn.dat.p.d.

akwaforta (3/15), 20.8x14.2 cm (32x23.2 z ramą)

cena wywoławcza: 180,-

78. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Spartanie-para rzeźb sygn.

ceramika szkliwiona, wys.22 i 20 cm

cena wywoławcza: 550,-

79. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Gaja sygn.

ceramika szkliwiona, wys.28.5 cm

cena wywoławcza: 600,-

80. Magdalena Połacik(ur.1980)

Kapelusz, paski i ona(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

81. Magdalena Połacik(ur.1980)

Dla Ciebie się stroję(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x46 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Magdalena Połacik(ur.1980)

Podróż(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Piotr Romanowski(ur.1973)

Dzieci(2019) sygn.dat.p.d.

collage, monotypia, karton, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

84. Piotr Romanowski(ur.1973)

Jerzy(2019) sygn.dat.l.d.

cena wywoławcza: 300,-

85. Piotr Romanowski(ur.1973)

Relacje(2019) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 300,-

86. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Tra Tra(2017) sygn.na odwrociu

olej płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

87. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Taniec trzech gracji(2019) sygn.l.śr.

akryl, płótno, śr.110 cm

cena wywoławcza: 500,-

88. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Natura kobiety(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

89. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dynia(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 23x40.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Cień drzew(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 33x24.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Słoneczniki(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Dominik Smolik(ur.1982)

Genius loci I(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Dominik Smolik(ur.1982)

Luminance XVI(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Dominik Smolik(ur.1982)

Maternidad III(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

95. Paweł Sobczak(ur.1995)

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Paweł Sobczak(ur.1995)

akryl, płótno, 90x59.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Paula Solańska(ur.1981)

Śpiący kot sygn.

ceramika szkliwiona, 11.5x33x17 cm

cena wywoławcza: 500,-

Sowa karmazynowa sygn.

ceramika szkliwiona, 17x15x14 cm

cena wywoławcza: 400,-

99. Paula Solańska(ur.1981)

Przyjaciel(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, 35x16x12 cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Kamila Stępniak(ur.1983)

Lady with a Leaf(2019) sygn.l.d.

olej, płótno, 110x85 cm

cena wywoławcza: 450,-

101. Kamila Stępniak(ur.1983)

Pink&Gold Strawberry(2019) sygn.

tworzywo PLA, metalizacja, lakier 48x45x45 cm (postument 95.5x42.5x42.5)

cena wywoławcza: 1.200,-

102. Barbara Szwedowska(ur.1994)

W tej chwili(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, płótno, 100x100.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

103. Paweł Świątek(ur.1982)

Drift(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

104. Paweł Świątek(ur.1982)

Pink Beach(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

105. Mariola Świgulska(ur.1961)

Forever(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

106. Mariola Świgulska(ur.1961)

Wiosenna delikatność(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

107. Mariola Świgulska(ur.1961)

Zawirowanie uczuć(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, piasek kwarcowy, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

108. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Rozkwit(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

109. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Trójkątna hydrosfera(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

110. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Zatrzymane w kadrze(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Zaduma(2018) sygn.

osnowa nici lniane, wątek wełna owcza, pleksi, 122x87x10 cm

cena wywoławcza: 1.800,-

112. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik ceramiczny(2018) sygn.

ceramika szkliwiona, drewno, sznurek lniany, aksamit, kryształki Swarovskiego, 22.5x14x14 cm

cena wywoławcza: 360,-

113. Piotr Woźniak(ur.1989)

Ahab(2019) sygn.na odwrociu

odlew aluminiowy, akryl, olej, płyta, 56x35.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Piotr Woźniak(ur.1989)

Leviathan(2019) sygn.dat.p.d.

odlew aluminiowy, drewno, druk wypukły, akryl, płyta, 62.5x39.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Karolina Wucke(ur.1994)

Światło poranne(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x92 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Karolina Wucke(ur.1994)

Struktura organiczna(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

117. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Princess of the seas(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

118. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Princess of the flowers(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

119. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Błękitny pokój(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

120. Paulina Zalewska(ur.1981)

Magiczna gondola(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

121. Paulina Zalewska(ur.1981)

Egzotic car z cyklu „Folk lokalny”(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

Café variété(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Paulina Zalewska. Variété” w Galerii ELart w Łodzi (2019).

123. Michał Zalewski(ur.1985)

Złotowłosa Helene(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

124. Michał Zalewski(ur.1985)

Portret Sophie(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Michał Zalewski(ur.1985)

Błękitna Edith(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-