III AUKCJA PROMOCYJNA - DRUGI KROK

sobota, 11 czerwca 2011 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

1. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt 1(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, tektura, 100x70 cm

2. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt 2(2011) sygn.dat.p.d.

3. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979)

Akt 3(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

4. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Pejzaż metafizyczny I sygn.p.d.

olej, płótno, 115x65 cm

5. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Pejzaż metafizyczny II sygn.p.d.

olej, płótno, 115x65 cm

6. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975)

Pejzaż metafizyczny III sygn.p.d.

olej, płótno, 115x80 cm

7. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

To nie pornografia 1(2011) sygn.l.śr.

olej, płótno, 20x20 cm

cena: 300,-

8. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

To nie pornografia 2(2011) sygn.śr.

olej, płótno, 60x40 cm

9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

To nie pornografia 3(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x30 cm

10. Izabela Cieszko(ur.1978)

W sieci(2010) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x82 cm

11. Izabela Cieszko(ur.1978)

Radiation(2011) sygn.

blueprint, 5 szt. 24x10 cm (każda)

12. Izabela Cieszko(ur.1978)

Dwie Ewy(2007) sygn.dat.p.d.

serigrafia (e/a), 20x15 cm

13. Daniel Cybula(ur.1978)

Martwa natura z motylem(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

14. Daniel Cybula(ur.1978)

Martwa natura karmazynowa(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x50 cm

15. Daniel Cybula(ur.1978)

Martwa natura ze szkłem i kalafiorem(2011) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x50 cm

16. Iwona Demko(ur.1974)

Czerwona Pani(2010) sygn.

technika własna, 81x35x15 cm

17. Iwona Demko(ur.1974)

Sikająca Dama(2011) sygn.

technika własna, 39x27x13 cm

18. Teodor Durski(ur.1976)

Free(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x33 cm

19. Teodor Durski(ur.1976)

Skafander i Motyl(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 33x30 cm

20. Teodor Durski(ur.1976)

Patricia Kicia Braden sygn.na odwrociu

tempera, blacha,  32x32 cm

21. Ilona Foryś(ur.1980)

Abstract(2010) sygn.na odwrociu

olej, spray, emalia, płótno, 75x150 cm

22. Ilona Foryś(ur.1980)

Skrawek błękitu(2009) sygn.na odwrociu

23. Ilona Foryś(ur.1980)

Czaszki(2009) sygn.na odwrociu

spray, akryl, płótno, 150x75 cm

24. Marta Frej(ur.1973)

Marlena 2(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x99.5 cm

25. Marta Frej(ur.1973)

Just look(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

26. Marta Frej(ur.1973)

Nieme kino(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

27. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Manufaktura II-cappriciossa(2008-2011) sygn.dat.p.d.

drzeworyt (e/a)  50x70 cm

28. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Wariacja morska(2011) sygn.dat.p.d.

druk wypukły (e/a), 50x70cm

29. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Lato Inków(2011) sygn.dat.p.d.

druk wypukły (e/a), 50x70 cm

30. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

Made in China-tryptyk(2008) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x120 (70x40, 70x40, 70x40) cm

31. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

In bed(2007) sygn.l.d.

akryl, płótno, 90x64 cm

32. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975)

St.Frida(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

33. Beata Jarmuż(ur.1978)

Galaktyka I(2011) sygn.dat.p.d.

collage, 52x64cm

34. Beata Jarmuż(ur.1978)

Galaktyka II(2011) sygn.dat.p.d.

collage, 52x64 cm

35. Beata Jarmuż(ur.1978)

Galaktyka III(2011) sygn.dat.p.d.

collage, 52x64 cm

36. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Kolorowo(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 30x40cm

37. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

Pink(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x60cm

38. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978)

I love my...(2011) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 30x40 cm

39. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Zmierzch(2010) sygn.p.d.

olej, akryl, tektura, 38x38 cm

40. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Ulewa(2009) sygn.p.d.

olej, kredka, tektura, 32.5x34.5 cm

41. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Autoportret(2010) sygn.p.d.

tusz, papier, 31x32 cm

42. Marcin Kłys(ur.1971)

Krajobraz abstrakcyjny(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x85cm

43. Marcin Kłys(ur.1971)

akryl, płótno, 70x85 cm

44. Marcin Kłys(ur.1971)

akryl, płótno, 92.5x70 cm

45. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Kobieca Historia(2009/11) sygn.dat.l.d.

collage, olej, płótno, 100x81 cm

46. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Kobieco-pejzaż(2010/11) sygn.dat.l.d.

collage, olej, płótno, 59.5x73 cm

47. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Wzloto-upadki-Untitled(2009) sygn.dat.p.d.

collage, olej, płótno, 60x70 cm

48. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Akt w kapeluszu(2011) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm

49. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Przebudzenie(2011) sygn.dat.p.d.

50. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Melancholia(2011) sygn.dat.p.d.

monotypia,bibułka japońska, 50x70 cm

51. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt kobiecy(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 73x65 cm

52. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt w błękitach(2010) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

53. Marta Kozińska(ur.1979)

Akt na kanapie(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

54. Sebastian Kularski(ur.1980)

Leżąca na sofie(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

55. Sebastian Kularski(ur.1980)

Kalejdoskop 1(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x100cm

56. Sebastian Kularski(ur.1980)

Kalejdoskop 2(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 130x110 cm

57. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Boka Kotorska(2011) sygn.na odwociu

olej, płótno, 60x90 cm

58. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Boka Kotorska 2(2011) sygn.na odwociu

olej, płótno, 60x70 cm

59. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Dubrownik(2011) sygn.na odwociu

olej, płótno, 70x80cm

60. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Abstrakcje z mojego ogrodu I sygn.dat.l.d.

olej, płyta, 70x60 cm

61. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Abstrakcje z mojego ogrodu II sygn.dat.l.d.

olej, płyta, 60x50 cm

62. Zygmunt Kwiryński(ur.1949)

Abstrakcje z mojego ogrodu III sygn.dat.l.d.

olej, płyta, 60x50 cm

63. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Przestrzenie(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, 20x20 (15 elementów) cm

64. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Iluminacja 1(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, 80x100 cm

65. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972)

Iluminacja 2(2011) sygn.na odwrociu

technika własna, 80x100 cm

66. Joanna Małecka(ur.1975)

Sylwia(2005) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 130x100.5 cm

67. Joanna Małecka(ur.1975)

10 z serii „Niszczyć znaczy tworzyć”(2009) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 90x145 cm

68. Joanna Małecka(ur.1975)

Pepsi(2005) sygn.p.d.

69. Marzena Małecka(ur.1980)

Para garnuszków na wino sygn.

ceramika, wys.7.5 i 8 cm

cena: 100,-

70. Marzena Małecka(ur.1980)

Wazon sygn.

ceramika, wys.9.5 cm

cena: 100,-

71. Marzena Małecka(ur.1980)

Patera sygn.

ceramika, śr.33.5cm

72. Tomasz Matczak(ur.1977)

Świt(2011) sygn.na odwrociu

pastel, płótno, 40x50cm

73. Tomasz Matczak(ur.1977)

Zmierzch(2011) sygn.na odwrociu

pastel, płótno, 40x50 cm

74. Tomasz Matczak(ur.1977)

Brzeg(2011) sygn.na odwrociu

pastel, płótno, 50x70 cm

75. Katarzyna Miller(ur.1978)

Pejzaż wiosenny(2011) sygn.na odwrociu

akryl, pastel, płótno, 73x92cm

76. Katarzyna Miller(ur.1978)

Postać we wnętrzu(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x99.5cm

77. Karol Nowakowski(ur.1982)

Kropla wody sygn.

ceramika, 45x40x40cm

78. Karol Nowakowski(ur.1982)

Bez tytułu sygn.

ceramika, 105x20x19 cm

79. Karol Nowakowski(ur.1982)

Bez tytułu sygn.

ceramika, 60x26x25 cm

80. Izabela Ołdak(ur.1982)

Namiętność(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

81. Izabela Ołdak(ur.1982)

Gody(2011) sygn.na odwrociu

akwarela,  30x30 cm

82. Mariusz Pala(ur.1981)

Orfeusz i Eurydyka sygn.p.d.

olej, płótno, 110x90 cm

83. Mariusz Pala(ur.1981)

Orfeusz i Eurydyka sygn.p.d.

olej, płótno, 110x90 cm

84. Mariusz Pala(ur.1981)

Orfeusz i Eurydyka sygn.p.d.

olej, płótno, 110x90 cm

85. Joanna Paljocha(ur.1977)

Tancerka I(2010) sygn.dat.p.d.

linoryt (7/18), 12.5x8 cm

86. Joanna Paljocha(ur.1977)

TancerkaII(2010) sygn.dat.p.d.

linoryt (4/18 II), 18x11 cm

87. Joanna Paljocha(ur.1977)

TancerkaIII(2010) sygn.dat.p.d.

linoryt (3/18 II), 12.5x9 cm

88. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978)

Akt leżący(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x60 cm

89. Michał Rybiński(ur.1982)

Zapatrzona sygn.

brąz, kamień     38x25x12 cm

90. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Czarna koszulka(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 130x110cm

91. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Pomarańczowa sukienka(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 125x90 cm

92. Małgorzata Sęk(ur.1973)

Niebieska(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 133x114 cm

93. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Moja(2011) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

94. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Mięta i róż(2011) sygn.dat.l.d.

technika mieszana, 100x70 cm

95. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Lemoniada(2011) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

96. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

Desire(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 18x12.8 cm

97. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

Remember I(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 23.8x17.8 cm

98. Marzena Turek-Gaś(ur.1972)

Remember II(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 23.8x17.8 cm

99. Alina Wieczorek(ur.1977)

Ślimak sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

100. Alina Wieczorek(ur.1977)

Rośliny sygn.na odwrociu

olej, płótno, 135x60 cm

101. Alina Wieczorek(ur.1977)

Rośliny 2 sygn.na odwrociu

olej, płótno, 135x60 cm

102. Katarzyna Zimna(ur.1978)

Wybierz mnie(2006) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (e/a), 35x55 cm

103. Katarzyna Zimna(ur.1978)

Mapy myśli(2006) sygn.dat.p.d.

druk wypukły (e/a), 32.5x30 cm

104. Katarzyna Zimna(ur.1978)

Sylwester(2005) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny(e/a), 49.6x34.5 cm

105. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Motyl II(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 80x100 cm

106. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

W zbożu(2011) sygn.dat.p.d.

akryl, pastel, płótno, 100x80 cm

107. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977)

Taniec(2011) sygn.dat.p.d.