13 AUKCJA PROMOCYJNA

XIII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 26 listopada 2011 r., godz. 12:00

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

Martwa natura z pomarańczą(2008) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 88x125 cm

2. Anna Adamiak(ur.1982)

Jeździec(2008) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 38x46 cm

cena: 100,-

3. Anna Adamiak(ur.1982)

Otello(2011) sygn.

gips patynowany, technika własna, 27x8.5x8.5  cm

cena: 100,-

4. Karolina Ageena(ur.1980)

Kwiat mego sekretu(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x80  cm

5. Karolina Ageena(ur.1980)

Fotka pe el(2009) sygn.p.d.

akryl, płótno, 65x80 cm

Martwa natura(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x90 cm

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

Akt(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x100  cm

8. Agata Bajszczak(ur.1982)

Matwa natura(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 112x100 cm

9. Joanna Bielak(ur.1984)

Orad sygn.p.d.

linoryt (2/10), 29x27 cm

cena: 40,-

10. Joanna Bielak(ur.1984)

Gelar sygn.p.d.

linoryt (3/10), 25.5x19 cm

cena: 40,-

11. Joanna Bielak(ur.1984)

Apari sygn.p.d.

linoryt (4/10), 22.5x20 cm

cena: 40,-

12. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Malewicz(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

13. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Strzemiński(2010) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

14. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x99.5 cm

15. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Dalej(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

16. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Formy Wyobrażone I(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

17. Małgorzata Dawczyńska(ur.1983)

Formy Wyobrażone II(2010) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

18. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Akt w żółci(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x100 cm

19. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Akt z tyłu(2009) sygn.na odwrociu

olej, płyta hdf, 88.5x47.5 cm

20. Magdalena Dąbrowska(ur.1986)

Akt z lampą(2007) sygn.na odwrociu

olej, płyta hdf, 100x70 cm

21. Karolina Frajnd(ur.1982)

Ptaki(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x100 cm

22. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Tancerka I(2010) sygn.

brąz, piaskowiec, 36x12x8 cm

cena: 800,-

23. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Tancerka II(2011) sygn.

brąz, piaskowiec, 39x30x6 cm

cena: 800,-

24. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Franek(2003) sygn.

brąz, piaskowiec, 35x10x8 cm

cena: 800,-

25. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Kompozycja przestrzenna I(2011) sygn.na odwrociu

technika mieszana,  płótno, 100x120 cm

26. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Kompozycja przestrzenna II(2011) sygn.na odwrociu

technika mieszana,  płótno, 90x120 cm

27. Izabela Gałązka(ur.1984)

Dolina w Kowalach(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x100 cm

28. Izabela Gałązka(ur.1984)

Senny poranek(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 120x80 cm

29. Izabela Gałązka(ur.1984)

Modliszka storczykowa(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 116x89 cm

30. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Ławeczka(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 105x95 cm

31. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Żmija pod obrazem(2008) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x90 cm

32. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982)

Jan i ptaki(2007-2010) sygn.dat.p.d.

collage, papier, 100x130 cm

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Z odbiciem(2005) sygn.p.d.

serigrafia (3/10), 100x70 cm

cena: 70,-

34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Sens ciała(2010) sygn.p.d.

gwasz, papier, 100x70 cm

35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2010) sygn.p.d.

gwasz, papier, 100x70 cm

36. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Labirynt II(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno    115x90 cm

37. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Pejzaż drogowy(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 71x81 cm

38. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Ułaskawienie Morrisona(2011) sygn.p.śr.

akryl, płótno, 100.5x115 cm

39. Magdalena Kacperska(ur.1981)

Nade mną(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x70 cm

40. Magdalena Kacperska(ur.1981)

Przez...(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x92 cm

41. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Solina. Czerwona łódź I(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x81 cm

42. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Solina. Czerwona łódź II(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x81 cm

43. Wojciech Kaleta(ur.1981)

olej, płótno, 60x81 cm

44. Joanna Kądziela(ur.1977)

Domy na wzgórzu(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x100 cm

45. Joanna Kądziela(ur.1977)

Nad brzegiem morza(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

46. Joanna Kądziela(ur.1977)

Martwa natura z jabłkami(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33x41 cm

cena: 100,-

47. Milena Kliszko(ur.1983)

akryl, płótno, 82x90 cm

48. Milena Kliszko(ur.1983)

akryl, płótno, 95x100 cm

49. Milena Kliszko(ur.1983)

Bez tytułu(2005) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 101x120 cm

50. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Plaża(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x30 cm

cena: 100,-

51. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Lot(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 18x24 cm

cena: 100,-

52. Bartłomiej Koter(ur.1984)

FlamencO(2011) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 53.5x54 (w św.p-p) cm

53. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Dubrovnik 900203(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia   66.5x58.5 (w św.p-p) cm

54. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Dubrovnik 900205(2010) sygn.p.d.

akwarela, papier/pilśnia, 41.5x58.5 (w św.p-p) cm

55. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Akt(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x80 cm

56. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Akt(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 54x65 cm

57. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Kobieta(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 65x54 cm

58. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Wnętrze-fragment przestrzeni 1(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x60 cm

59. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Wnętrze-fragment przestrzeni 4(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 53x69 cm

60. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

olej, płótno, 100x90 cm

61. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Czerwone niebo nad miastem X(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

62. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Miasto hodowców kul(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

63. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Królowe Nocy i układy taneczne(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x60 cm

cena: 100,-

64. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Chrisis ignita(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 40x40 cm

cena: 100,-

65. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Dusiołek(2011) sygn.p.d.

technika mieszana, płyta, 103x85 cm

66. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Strumyk(2011) sygn.p.d.

akryl, płyta, 120x125 cm

67. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Dąb Bartek i Wróżbiarki(2011) sygn.p.d.

akryl, płyta, 125x119 cm

68. Norman Mentek(ur.1983)

Pejzaż(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 81.5x100 cm

69. Norman Mentek(ur.1983)

Pejzaż(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

70. Norman Mentek(ur.1983)

Martwa natura(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 50x70 cm

71. Justyna Mroczek(ur.1983)

By the sea(2009) sygn.p.d.

olej, płótno, 106.5x120 cm

72. Justyna Mroczek(ur.1983)

Mrok(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100.5 cm

73. Justyna Mroczek(ur.1983)

Wild sunset(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x90.5 cm

74. Adriana Nowicka(ur.1977)

Rabat-Maroco(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

75. Adriana Nowicka(ur.1977)

Uliczka w Marrakeshu(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

76. Adriana Nowicka(ur.1977)

Brama w Rabacie(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

77. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Spojrzenie black(2009) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno, 68x65 cm

78. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Madamme(2010) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno, 70x56 cm

79. Anna Ostapowicz(ur.1981)

Panna(2010) sygn.na odwrociu

druk solwentowy, płótno, 60x80 cm

80. Bogumila Owsiak(ur.1976)

Zestaw Herbaciany „Chmury”(2011) sygn.p.d.

akryl, lakier, pilśnia, 10.5x14 (1 szt.), 9.5x9.5 cm (4 szt.)

cena: 100,-

81. Bogumila Owsiak(ur.1976)

Zestaw Herbaciany „Domek”(2007-2011) sygn.p.d.

akryl, lakier, pilśnia, 17x17 (1 szt.), 9x9 cm (4 szt.)

cena: 100,-

82. Bogumila Owsiak(ur.1976)

Zestaw Herbaciany „Latarnia”(2011) sygn.p.d.

akryl, lakier, pilśnia, 14x10.5 (1 szt.), 9.5x9.5 (4 szt.) cm

cena: 100,-

83. Radosław Pacholczyk(ur.1978)

Bez tytułu(2011) sygn.p.g.

akryl, płótno, 120.5x120.5 cm

84. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dyniami(2011) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 50x70 cm

85. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z młynkiem(2011) sygn.dat.p.g.

olej, płótno, 50x65 cm

86. Agata Sulikowska(ur.1982)

Live Festival II(2011) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

87. Ilona Raczyńska(ur.1984)

Jesienne refleksje(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x40 cm

88. Ilona Raczyńska(ur.1984)

Miejskie drzewa(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno    80x40 cm

89. Daria Rataj(ur.1982)

Makowo(2011) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 50x50 cm

cena: 100,-

90. Daria Rataj(ur.1982)

Łąka o świcie(2011) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 50x100 cm

91. Daria Rataj(ur.1982)

Jan Czwarty(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x100 cm

92. Diana Rostkowska(ur.1984)

Bez tytułu(2010) sygn.p.d.

akwaforta, akwatinta (5/10), 100x69 cm

cena: 70,-

93. Diana Rostkowska(ur.1984)

Bez tytułu(2010) sygn.p.d.

akwaforta, akwatinta (5/10), 100x70 cm

cena: 70,-

94. Diana Rostkowska(ur.1984)

Bez tytułu(2010) sygn.p.d.

akwatinta (6/10), 100x70 cm

cena: 70,-

95. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Jezioro ciche rano(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 55x33 cm

cena: 100,-

96. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Jezioro ciche wieczorem(2011) sygn.na odwrociu

olej, deska, 45x80 cm

97. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Spychowo późnym wieczorem(2011) sygn.na odwrociu

olej, deska, 26x50 cm

cena: 100,-

98. Artur Sobieszek(ur.1970)

Z podświadomości(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 110x90 cm

99. Artur Sobieszek(ur.1970)

Amy(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 110x90 cm

100. Artur Sobieszek(ur.1970)

Amy(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 90x110 cm

101. Kamila Stępniak(ur.1983)

Zakochać się(2011) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x81 cm

102. Kamila Stępniak(ur.1983)

Czerwony Kapturek(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 120x100 cm

103. Agata Sulikowska(ur.1982)

Kornes Camping(2011) sygn.l.d.

akryl, płótno, 30x40 cm

cena: 100,-

104. Agata Sulikowska(ur.1982)

Sogndal(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 30x40 cm

cena: 100,-

105. Monika Synak(ur.1984)

Biały sygn.p.d.

akryl, pilśnia, 78x58 cm

106. Monika Synak(ur.1984)

Czarny sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

107. Monika Synak(ur.1984)

W cętki sygn.p.d.

akryl, płótno, 46x55 cm

108. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Dzika róża(2007) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x80 cm

109. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Jaspis(2007) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x60 cm

110. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Zakochanie(2006) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 48x55 cm

111. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

LDZ-01(2011) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50.5x70 cm

112. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Zza okna(2011) sygn.p.d.

olej, płótno, 81x100 cm

113. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Klify(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 73.5x100 cm

114. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Świt(2011) sygn.l.d.

olej, płótno, 71x90 cm

115. Dominik Woźniak(ur.1983)

Obłok(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

116. Dominik Woźniak(ur.1983)

8. lato(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 47x100 cm

117. Dominik Woźniak(ur.1983)

Reminiscencja(2011) sygn.dat.śr.d.

olej, płótno, 92x73 cm

118. Paulina Zalewska(ur.1981)

Siostry Magdalenki(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x100 cm

119. Paulina Zalewska(ur.1981)

Solaris(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno, 90x80 cm

120. Paulina Zalewska(ur.1981)

Przedmieście pełne deserów(2011) sygn.p.d.

akryl, płótno    80x80 cm

121. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

Bez tytułu(2010) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 69x69 cm

122. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

Tajemnica 2(2010) sygn.p.d.

serigrafia (5/6), 20.6x26.5 cm

cena: 40,-

123. Daniel Zbroszczyk(ur.1982)

Etap 1(2010) sygn.p.d.

serigrafia (5/6), 21x28.5 cm

cena: 40,-

124. Radosław Pacholczyk(ur.1978)

Toro(2011) sygn.p.d.

akryl, sklejka, 20x27 cm

cena: 100,-