16 AUKCJA PROMOCYJNA

XVI AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 16 luty 2012 r., godz. 12:00

 im. Władysława Strzemińskiego Profesor Jolanty Rudzkiej Habisiak

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.

1. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Homo homini lupus(2012) sygn.dat.p.d.

serigrafia (6/10), 80x48.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

2. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Kongo(2012) sygn.dat.p.d.

serigrafia (3/10), 78x52.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

3. Maciej Andrzejewski(ur.1983)

Bez tytułu(2012) sygn.dat.p.d.

serigrafia (4/10), 90x62 cm

cena wywoławcza: 100,-

Pustka(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Martwa natura(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 200,-

Martwa natura(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 200,-

7. Maria Balcerska(ur.1980)

Mandala(2010) sygn.na odwrociu

serigrafia, collage, 70x100 cm

cena wywoławcza: 150,-

8. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Akt(2003) sygn.p.d.

olej, płótno, 91x112 cm

cena wywoławcza: 400,-

9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Akt pionowy(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x20 cm

cena wywoławcza: 200,-

10. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Queen 2(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

11. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Z cyklu Dylematy-Obraz trzeci(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 250,-

12. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Demiurg(2012) sygn.dat.p.d.

serigrafia (e.a.), 53.5x74.5  cm

cena wywoławcza: 100,-

13. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Sklepy Cynamonowe(2012) sygn.dat.p.d.

pastel, papier, 44.5x32.5 (w świetle passe-partout) cm

cena wywoławcza: 200,-

14. Szymon Ciechelski(ur.1979)

Ulica Krokodyli(2012) sygn.dat.p.d.

pastel, papier, 45x32.5 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

15. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Płynność koloru(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta MDF, 41x97x3.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Katarzyna Czerwińska(ur.1986)

Ilumin(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta MDF, 39x107x3.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Monika Dałek(ur.1979)

Cisza sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

18. Monika Dałek(ur.1979)

Pastwisko(2010) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 250,-

19. Teodor Durski(ur.1975)

Ocean czasu(2009) sygn.dat.p.d.

serigrafia (e.a.), 100x70 cm

cena wywoławcza: 100,-

20. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Akt sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Agnieszka Figurska(ur.1971)

W niebieskiej sukience sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

ImageImage

22. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981)

Ewa(2012) sygn.

ceramika, 176x59x35 cm

cena wywoławcza: 1.200,-

(odbiór tylko osobisty)

23. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius I(2012) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

24. Andrzej Fydrych(ur.1983)

Audius II(2012) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

25. Izabela Gałązka(ur.1984)

Dworzec częstochowski 1(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 300,-

26. Izabela Gałązka(ur.1984)

Polna droga(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

27. Izabela Gałązka(ur.1984)

Pejzaż z okolic Gdańska(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

We fiolecie(2012) sygn.p.d.

kredka, akwarela, pastel,papier, 23x14.4 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Z brązowym(2006) sygn.p.d.

kredka, akwarela, pastel, papier, 46.5x32.9 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Postać w smugach(2012) sygn.p.d.

kredka, akwarela, papier, 31.5x19.2 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

31. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978)

Koloryt Wenecji(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 30x60.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

32. Agata Jakubowska(ur.1977)

Akt sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/5), 70x99 cm

cena wywoławcza: 100,-

33. Agata Jakubowska(ur.1977)

Latający pies sygn.dat.p.d.

serigrafia (1/5), 35x50 cm

cena wywoławcza: 80,-

34. Beata Jarmuż(ur.1978)

Luna(2012) sygn.

żywica, metal, kamień, 61x62x20 cm

cena wywoławcza: 700,-

35. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Clint(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70.5x70.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

36. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Plac Wolności(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60.3x70.2 cm

cena wywoławcza: 300,-

37. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Moje miasto. Balkon(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 200,-

38. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Moje miasto. Podwórko(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 200,-

39. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Moje miasto. Brama(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 46x38 cm

cena wywoławcza: 200,-

40. Małgorzata Kaplińska(ur.1975)

Jarzębina 2012 sygn.na odwrociu

tusz, akryl, tektura, 50x50 cm

cena wywoławcza: 200,-

41. Marcin Kłys(ur.1971)

W stronę gór(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 350,-

42. Marcin Kłys(ur.1971)

W objęciach nocy(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 350,-

43. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Plażowicze(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 250,-

44. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Tandem(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 250,-

45. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Balloon(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 36x33 cm

cena wywoławcza: 200,-

46. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Biała Fabryka w Łodzi(2012) sygn.dat.p.d.

akwarela,papier/pilśnia, 32.5x56 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

47. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Pałac Poznańskiego(2012) sygn.dat.p.d.

akwarela,papier/pilśnia, 25.5x47.5 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

48. Bartłomiej Koter(ur.1984)

Pałac Poznańskiego w Łodzi sygn.l.d.

akwarela, papier/pilśnia, 46.5x31.5 cm (w świetle passe-partout)

cena wywoławcza: 200,-

49. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Tygrys na ulicy(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 350,-

50. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Lustro(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

51. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Bez tytułu(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

52. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Lot nad kogucim gniazdem(2012) sygn.dat.p.d

akryl, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 200,-

53. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Podróż do źródła mocy(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 33x46 cm

cena wywoławcza: 200,-

54. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Zosia i psy(2012) sygn.p.d.

akryl, płótno, 30x45 cm

cena wywoławcza: 200,-

55. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980)

Pies(2012) sygn.p.d.

 akryl, płótno, 30x45 cm

cena wywoławcza: 200,-

56. Dariusz Ludwisiak(ur.1969)

Młodożeńcy(2009) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 41x33 cm

cena wywoławcza: 200,-

57. Dariusz Ludwisiak(ur.1969)

Czerwony z gitarą sygn.na odwrociu

olej, płótno, 33.2x27cm

cena wywoławcza: 200,-

58. Dariusz Ludwisiak(ur.1969)

Wenus z pracowni sygn.na odwrociu

olej, płótno, 41.2x33.2 cm

cena wywoławcza: 200,-

59. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Stworki z leśnej polany(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, tkanina poliestrowa, 110x110 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Strażnik błękitnej doliny(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, tkanina poliestrowa, 95x95 cm

cena wywoławcza: 400,-

61. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Drzewiec(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, tkanina poliestrowa, 100x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

62. Aleksandra Matyka(ur.1987)

Kobieta leżąca sygn.na odwrociu

tusz, papier, 29.6x34.6 cm

cena wywoławcza: 200,-

63. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Akt czerwony(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 81x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Akt pomarańczowy(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 90x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

65. Ewa Mielczarek(ur.1954)

Akt szary(2009) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Elżbieta Nowakowska(ur.1977)

Euro 2012(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 350,-

67. Elżbieta Nowakowska(ur.1977)

Szczerbaty strzelec(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

68. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Zamarznięty staw(2013) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x79.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

69. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z dzbankiem(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 250,-

70. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z owocami(2012) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 250,-

71. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia pośród pupili(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

72. Magdalena Połacik(ur.1980)

Georginia z błękitnym terierem(2013) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Daria Rataj(ur.1982)

MonsterMak(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 65x65.3 cm

cena wywoławcza: 300,-

74. Daria Rataj(ur.1982)

Czerwone Wiaderko(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 250,-

75. Aleksandra Richert(ur.1987)

Uliczka(2007) sygn.dat.p.d.

sucha igła (e.a.), 20.8x14.9 cm

cena wywoławcza: 50,-

76. Aleksandra Richert(ur.1987)

Pejzaż(2007) sygn.dat.p.d.

sucha igła (e.a.), 14.9x17.1 cm

cena wywoławcza: 50,-

77. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Sophia Loren w filmie Madame Sans-Gene(2012) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Radość Roberta Benigni(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Artur Sobieszek(ur.1970)

Nadja(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 250,-

80. Artur Sobieszek(ur.1970)

Nadja 2(2012) sygn.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 250,-

81. Artur Sobieszek(ur.1970)

Eva M.(2013) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 250,-

82. Paula Solańska(ur.1981)

Owca sygn.

ceramika, 8x19x10.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

83. Paula Solańska(ur.1981)

Baran sygn.

ceramika, 11x28.5x17 cm

cena wywoławcza: 100,-

84. Agnieszka Sowała-Kozłowska(ur.1982)

Wszystko gra(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 350,-

85. Kamila Stępniak(ur.1983)

Fight sygn.p.d.

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Kamila Stępniak(ur.1983)

Water horse sygn.l.d.

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa ażurowa sygn.

ceramika, 13.5x38.5x35.5 cm

cena wywoławcza: 230,-

88. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Misa złotobrązowa sygn.

ceramika, 16.5x43.5x38 cm

cena wywoławcza: 250,-

89. Magdalena Surmacz(ur.1978)

Patera sygn.

ceramika, 2.5x36x37 cm

cena wywoławcza: 240,-

90. Monika Synak(ur.1984)

Roma(2012) sygn.l.d.

akryl,płótno   60x90 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Monika Synak(ur.1984)

Intymność(2012) sygn.p.d.

akryl,pilśnia, 90x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

92. Monika Synak(ur.1984)

Martwa natura(2012) sygn.l.d.

akryl,pilśnia, 45x90 cm

cena wywoławcza: 300,-

93.

94. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Prawie krakowianka(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Dzień dobry. Do widzenia(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 350,-

96. Marta Szewczyk(ur.1985)

Różowy sygn.na odwrociu

olej, płótno, 130x130 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Marta Szewczyk(ur.1985)

Ule sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x20 cm

cena wywoławcza: 200,-

98. Marta Szewczyk(ur.1985)

Zalew sygn.na odwrociu

olej, płótno, 20x20 cm

cena wywoławcza: 200,-

99. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978)

Cytrusy w lawendzie(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 350,-

100. Izabela Tomaszewska(ur.1986)

Włoski pejzaż(2012) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 54x73 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Kwiat wiśni(2013) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 200,-

102. Marcin Wilkoszewski(ur.1982)

Kościół NMP-Deszczowy(2013) sygn.na odwrociu

olej, serigrafia, płótno, 99.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

103. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Różowa Magia Wenecji I(2012) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 35.5x50.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

104. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

Żółta Magia Wenecji III(2012) sygn.dat.p.d.

akwarela, papier, 50x75 cm

cena wywoławcza: 250,-

105. Ewa Włodarska-Goździk(ur.1980)

O zmierzchu w Santa Barbara(2012) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 250,-

106. Dominik Woźniak(ur.1983)

Z wyprawy w Tatry II(2012) sygn.dat.śr.d.

olej, płótno, 95x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Paulina Zalewska(ur.1981)

Dimitriada(2012) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

108. Paulina Zalewska(ur.1981)

Turbo zawtrak(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 350,-

109. Paulina Zalewska(ur.1981)

Owoce mórz północnych(2013) sygn.dat.l.d.

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Michał Zalewski(ur.1985)

M 21(2012) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 110x130 cm

cena wywoławcza: 400,-

111. Michał Zalewski(ur.1985)

Siła perswazji sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 110x130 cm

cena wywoławcza: 400,-