XXIV AUKCJA PROMOCYJNA
1. Aleksandra Anikusko(ur.1993) Мarzyciel(2014) sygn.na odwrociu olej, papier, 67.8x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
2. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka 5(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka 7(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczka(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Patera-Pastelowy ukwiał sygn. ceramika szkliwiona, 8x34x32 cm cena wywoławcza: 220,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Patera-pasy moderne sygn. ceramika szkliwiona, 3x34x32 cm cena wywoławcza: 220,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Patera maroon sygn. ceramika szkliwiona, 4x37.5x34.5 cm cena wywoławcza: 220,- |
8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Duży sztorm(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Mały sztorm(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
10. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Waterland XXXIII(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
11. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Silence XXVII(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Trajektoria życia-tryptyk(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
13. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Kobiety-tryptyk(2014) sygn.p.d. technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Tu jestem(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Duet(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 61x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
16. Monika Dałek(ur.1981) Just an illusion(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
17. Monika Dałek(ur.1981) Poszukiwanie(2014) sygn.p.śr. akryl, płótno, 46x54.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Damian Daszkiewicz(ur.1983) From the cycle-The State of Imagination No.3 sygn.p.d. druk solwentowy, płótno, 120x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
19. Damian Daszkiewicz(ur.1983) From the cycle-The State of Imagination No.4 sygn.p.d. druk solwentowy, płótno, 120x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
20. Damian Daszkiewicz(ur.1983) From the cycle-The internal symbols No.1 sygn.p.d. druk solwentowy, płótno, 90x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
21. Alexandru Dina(ur.1978) Sketch 1(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 13.4x28.1 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
22. Alexandru Dina(ur.1978) Sketch 2(2014) sygn.dat.śr.d. akwarela, papier, 20.5x20.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
23. Alexandru Dina(ur.1978) Sketch 3(2014) sygn.dat.p.śr. akwarela, papier, 21.4x10.1 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
24. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 2(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/8), 66.5x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
25. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 28(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (2/6), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
26. Maria Domalewska(ur.1987) Cielesność 5(2012) sygn.p.d. tusz, papier, 27x16.5 cm cena wywoławcza: 200,- |
27. Agnieszka Figurska(ur.1971) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Bez tytułu sygn. brąz, piaskowiec, 25x16x16 cm cena wywoławcza: 900,- |
29. Izabela Gałązka(ur.1984) Nimfa(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
30. Izabela Gałązka(ur.1984) Kapłanka(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
31. Izabela Gałązka(ur.1984) Hypnozja(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
32. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 13.06(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
33. Grupa Artme Paw królowej(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Grupa Artme Elegant(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 114x86 cm (118x90 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Akt(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 36.5x22 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać(2014) sygn.dat.l.d. gwasz, pastel, papier, 33.7x23 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
37. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 34x23.8 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
38. Ita Haręza(ur.1984) Ciało własne 2(2014) sygn.dat.p.d. ołówek, kredka, papier, 33.4x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
39. Ita Haręza(ur.1984) Ciało własne 5(2014) sygn.dat.p.d. ołówek, kredka, papier, 52.5x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
40. Ita Haręza(ur.1984) Ciało własne 7(2014) sygn.dat.p.d. ołówek, kredka, papier, 52.3x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Marcin Jaszczak(ur.1975) Bonnie(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Marcin Jaszczak(ur.1975) Kawa po turecku(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
43. Marcin Jaszczak(ur.1975) Szarża(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
44. Wojciech Kaleta(ur.1981) Chrystus Pantokrator(2012) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na mikstion, 30x25 cm cena wywoławcza: 800,- |
45. Wojciech Kaleta(ur.1981) Continuum VIII z cyklu „Continuum. Tempus”(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno 73x91.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
46. Wojciech Kaleta(ur.1981) Wenecja(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 54x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
47. Natalia Kalisz(ur.1988) Jak przemawia duch do ducha(2014) sygn.dat.p.d. tusz, węgiel, druk płaski, papier, 22.5x18.5 cm(35.5x35.5 z ramą) cena wywoławcza: 450,- |
48. Natalia Kalisz(ur.1988) Sweter Matki(2014) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 42.5x34.5 cm (50.5x40.5 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
49. Roksana Karczewska(ur.1988) Martwa natura I(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
50. Roksana Karczewska(ur.1988) Martwa natura II(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
51. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Nouveau(2015) sygn.dat.na odwrociu serigrafia (1/4), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
52. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Ostatnia I(2014) sygn.dat.p.d. serigrafia (8/8), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
53. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Tęczowa jałówka(2013) sygn.dat.p.d. serigrafia (4/5), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
54. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Pływaczki(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm(w oprawie) cena wywoławcza: 300,- |
55. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Medytacja(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 60x80 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 350,- |
56. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Spojrzenie(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x100 (w oprawie) cena wywoławcza: 450,- |
57. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Fala I(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
58. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Pole(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 81x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Bartłomiej Koter(ur.1984) City lights #1 sygn.p.d. olej, płótno, 80x80 cm (88.5x88.5 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
60. Bartłomiej Koter(ur.1984) City lights #2 sygn.p.d. olej, płótno, 80x80 cm (88.5x88.5 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
61. Bartłomiej Koter(ur.1984) City lights #3 sygn.p.d. olej, płótno, 80x80 (88.5x88.5 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
62. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Zima(2010) sygn.dat.p.d. monotypia, 62x42 cm (71.5x51 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
63. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ewa(2015) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, papier, 85x55 (101.5x71.5 z ramą) cena wywoławcza: 390,- |
64. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Stos(2015) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, papier, 100x70 cm (101.5x71.5 z ramą) cena wywoławcza: 490,- |
65. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XVIII(2015) sygn.p.d. technika własna, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XIX(2015) sygn.p.d. technika własna, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
67. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Formy sygn.p.d. akryl, płótno, 110x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
68. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Słynne „Y” sygn.p.d. akryl, płótno, 110x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
69. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Marka sygn.l.d. akryl, płótno, 110x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
70. Donata Lesińska(ur.1954) Srebrny pejzaż(2014) sygn. ceramika szkliwiona, wys.7, śr.27.5 cm cena wywoławcza: 250,- |
71. Donata Lesińska(ur.1954) Metaliczny efekt(2014) sygn. ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27.5 cm cena wywoławcza: 280,- |
72. Donata Lesińska(ur.1954) Słonik(2014) sygn. ceramika szkliwiona, 20.5x28x18.5 cm cena wywoławcza: 250,- |
73. Kamila Majcher(ur.1982) Odbicie(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
74. Kamila Majcher(ur.1982) Śniadanie(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Kamila Majcher(ur.1982) Trofea(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 80.5x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Jacek Malinowski(ur.1969) Sulla strada per Pienza sygn.na odwrociu olej, płótno, 35x45 cm cena wywoławcza: 300,- |
77. Jacek Malinowski(ur.1969) Jezioro Grabowskie II sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x90 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Czortki dwa(2015) sygn.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
79. Aleksandra Matyka(ur.1987) Nadzieja(2015) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
80. Aleksandra Matyka(ur.1987) Dziewczynka(2015) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
81. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt na krześle nr 3(2015) sygn.p.d. tusz, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Ewa Najdenow(ur.1967) Kapitan Nemo sygn.p.d. akryl, płótno/tektura, 40x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Ewa Najdenow(ur.1967) Kapelusz sygn.na odwrociu akryl, płótno/tektura, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
84. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 66.5x97 cm cena wywoławcza: 400,- |
85. Patrycja Nurkan(ur.1988) ez tytułu(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 81x99.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
86. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 90x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
87. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 82(2014) sygn.na odwrociu grafika komputerowa (1/30), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
88. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2006) sygn.na odwrociu tusz, papier, 65x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
89. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2013) sygn.na odwrociu tusz, papier, 100x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Marcin Pecka(ur.1985) Gadzina(2013) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
91. Marcin Pecka(ur.1985) Sycylia(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
92. Marcin Pecka(ur.1985) Uszczelka(2009) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z naleweczką sygn.p.g. olej, płótno, 38x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
94. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z pigwą sygn.p.g. olej, płótno, 38x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż z jeziorem sygn.l.d. olej, płótno, 50x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Magdalena Połacik(ur.1980) Szalony Kapelusznik była kobietą(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Magdalena Połacik(ur.1980) Szepty i knowania(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Małgorzata Sęk(ur.1973) Into the Night(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
99. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Szał(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
100. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Cynober i fiolet(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x45 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Studium głowy(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 45x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Dominik Smolik(ur.1982) Alders by the lake(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
103. Dominik Smolik(ur.1982) On the beach II(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
104. Dominik Smolik(ur.1982) Remembrance from childhood(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
105. Paula Solańska(ur.1981) Kot(2014) sygn. ceramika szkliwiona, 12x22x11 cm cena wywoławcza: 300,- |
106. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Green gloves(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno ,60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
107. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) To climb up(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
108. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Swallow(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Pierwiastki sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
110. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Efemeryzm(2014) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 120x99.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Figle sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
112. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Cal87-O obrotach różnych spraw(2014) sygn.na odwrociu assemblage, 92x130 cm cena wywoławcza: 500,- |
113. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Mordor(2014) sygn.na odwrociu assemblage, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
114. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Zmierzch(2014) sygn.na odwrociu assemblage, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
115. Paulina Zalewska(ur.1981) Tapas con Sandia(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Paulina Zalewska(ur.1981) Wakacje w La Boca(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
117. Paulina Zalewska(ur.1981) Złote jajo(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
118. Ewa Żochowska(ur.1976) Żółta 1(2006) sygn.dat.l.d. technika mieszana, papier, 95.5x65.5 cm (101.5x71.5 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
119. Ewa Żochowska(ur.1976) Collage 4(2010) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50x70 cm(51x71 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
120. Ewa Żochowska(ur.1976) Autoportret(2006) sygn.dat.p.d. technika mieszana, pilśnia, 97.5x67.5 (101.5x71.5 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
121. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Urbino IV(2012) sygn.dat.p.d. akwaforta (9/10), 13.5x37.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
122. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart VII(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (4/10), 20x49 cm cena wywoławcza: 120,- |
123. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Orka(2013) sygn.dat.p.d. litografia (3/7), 28.7x21 cm cena wywoławcza: 120,- |