32 AUKCJA PROMOCYJNA

XXXII AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 10 września 2016 r., godz. 12:00

Letnie rytmy 2(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Tęczowi jeźdźcy(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Spóźniony rejs(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Hanna Artemenko(ur.1991)

Bez Tchu №2 sygn.śr.d.

tusz, akwarela, papier, 20.5x14 cm (w św.p-p, 30.5x24.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 300,-

5. Hanna Artemenko(ur.1991)

Bez Tchu №5 sygn.śr.d.

cena wywoławcza: 300,-

Me, myself and I(2016) sygn.p.d.

technika własna, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Agata Bajszczak(ur.1982)

cena wywoławcza: 300,-

8. Agata Bajszczak(ur.1982)

technika własna, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wazon sygn.

ceramika szkliwiona, wys.23.5, szer.22 cm

cena wywoławcza: 220,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Żardiniera sygn.

ceramika szkliwiona, 21x30x21 cm

cena wywoławcza: 250,-

Bezsenność(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

Krok(2011) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

14. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 51x40.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

15. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Rzeka(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 30.5x50.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

Daleko od domu, lecz tacy szczęśliwi(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

Przybyli tu na dzień(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

18. Monika Dałek(ur.1981)

Wszystko spełnione(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100.5x80.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

19. Marcin Dembowski(ur.1979)

Ami No 2165 - Masz i pomyśl(2016) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

20. Marcin Dembowski(ur.1979)

Ami No 2069 - Natchnienie(2013) sygn.na odwrociu

technika mieszana, pyta, 43x17.7 cm

cena wywoławcza: 300,-

21. Marcin Dembowski(ur.1979)

Ami No 2159 - TEMPOR(e)ALITY(2014) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płyta, 33.5x119 cm (42x128 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

22. Grażyna Dłużniewska(ur.1946)

Misa w czerwieniach sygn.

ceramika szkliwiona, 15.5x30x28 cm

Misa była prezentowana na wystawie Grupy Artystycznej JASIEŃ w ZSP im. A.Kenara w Zakopanem (2016) oraz reprodukowana w katalogu.

cena wywoławcza: 200,-

23. Maria Domalewska(ur.1987)

Królowa Elżbieta(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 29.5x20.8 cm

cena wywoławcza: 300,-

24. Maria Domalewska(ur.1987)

Palmiarnia 2(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, akwarela, papier, 17.7x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

25. Maria Domalewska(ur.1987)

Elżbieta I(2015) sygn.dat.p.d.

litografia barwna (5/12), 58.5x30 cm

cena wywoławcza: 120,-

26. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 51(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100.5x100 cm

Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015).

cena wywoławcza: 500,-

27. Ilona Foryś(ur.1980)

Jaguar(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Ilona Foryś(ur.1980)

Jump 5(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

29. Ilona Foryś(ur.1980)

Naomi(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino III(2012) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10), 21.5x14 cm

cena wywoławcza: 90,-

31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Włoska uliczka II(2015) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10), 21x17.7 cm

cena wywoławcza: 90,-

32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988)

Urbino II(2012) sygn.dat.p.d.

akwaforta (5/10), 14x21 cm

cena wywoławcza: 90,-

33. Dariusz Grajek(ur.1964)

W zatoce(2013) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

34. Grupa Artme

Toscania(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień II(2016) sygn.dat.p.d.

akwarela, pastel, papier, 34x24.5 (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Kwiecień IV(2016) sygn.dat.l.d.

akwarela, pastel, papier, 48.5x33.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

Kwiecień XVI(2016) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 68.5x47.5 cm (w św.p-p)

cena wywoławcza: 300,-

38. Bartosz M. Hoppe-Sadowski(ur.1985)

Landscape LV(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Rejs II(2016) sygn.dat.p.d.

collage, 24x30 cm

cena wywoławcza: 380,-

40. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Wyspa z cyklu „Symbole”(2008) sygn.dat.p.d.

collage, 24x30 cm

cena wywoławcza: 380,-

41. Anna Jarosz(ur.1992)

Dropia tka-gatunek zagrożony wyginięciem(2016) sygn.dat.p.d.

haft ręczny, płótno, 38x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

42. Anna Jarzymowska(ur.1988)

Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

43. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

44. Anna Jarzymowska(ur.1988)

olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

45. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Akt 9(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

46. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Akt 10(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

47. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Jabłoń(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

Pryzmat pierwszy(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krok trzeci(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 73x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

50. Wojciech Kaleta(ur.1981)

kład drugi(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 40x33 cm

cena wywoławcza: 300,-

51. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Szepty leśne(2016) sygn.dat.p.d.

technika własna, papier, 28.5x20.5 cm (41x31  cm z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

52. Roksana Karczewska(ur.1988)

Downtrodden(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 89x75 cm

Obraz był prezentowany na wystawie „Filmowe inspiracje” w Muzeum Kinematografii w Łodzi (2014).

cena wywoławcza: 400,-

53. Roksana Karczewska(ur.1988)

ZOO III(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100.5x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto LX(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto nr 3(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

56. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto nr 10(2016) sygn.na odwrociu

cena wywoławcza: 400,-

57. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

W trawie...(2016) sygn.dat.śr.d.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Wtulona(2016) sygn.dat.p.d.

monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

The  lord of lies(2016) sygn.dat.p.d.

sitodruk (4/6), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

The show must go on(2016) sygn.p.d.

sitodruk (4/4), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

61. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Czas płynie dalej(2015) sygn.na odwrociu

sitodruk (11/15), 70x50 cm

cena wywoławcza: 120,-

62. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984)

Fala na oceanie(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

63. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Mrok 2(2016) sygn.dat.p.d.

akwarela, odprysk, akwatinta, 20.8x30 cm (32.5x42.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

64. Patrycja Kruszyńka-Mikulska(ur.1973)

Niewinność(2015) sygn.na odwrociu

olej, szlagmetal, płótno, 81x60 cm (84.5x63.5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

65. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Struktura XXX(2016) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta, 90.5x75.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Magdalena Kurek(ur.1979)

Dolce vita-uliczka w Hiszpanii(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 65.5x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

67. Magdalena Kurek(ur.1979)

Brzegi naszej duszy-Wenecja(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

68. Donata Lesińska(ur.1954)

Ryba czarodziejska(2016) sygn.

ceramika angobowana, woskowana, 19x20x19 cm

cena wywoławcza: 250,-

69. Donata Lesińska(ur.1954)

Seledyn-wazon(2016) sygn.

ceramika malowana szkliwami, wys.34 cm

cena wywoławcza: 320,-

70. Donata Lesińska(ur.1954)

Narodziny(2016) sygn.

ceramika angobowana, woskowana, 21x21x23 cm

cena wywoławcza: 380,-

71. Anna Luteracka(ur.1967)

Takie życie nad przepaścią sygn.

drewno, ceramika angobowana, 30x27x10 cm

cena wywoławcza: 600,-

72. Anna Luteracka(ur.1967)

Kruchomiękkie... Ptasia Góra(2016) sygn.

drewno, ceramika szkliwiona, papier, 77x32x22 cm

cena wywoławcza: 690,-

73. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Czerwona sukienka(2016) sygn.dat.p.d.

technika własna, sklejka, 62x125.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

74. Kajetan Luteracki(ur.1993)

Czerwone swetry(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, tusz, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

75. Kamila Majcher(ur.1982)

Miasto pełne słońca(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

76. Kamila Majcher(ur.1982)

Puste ulice(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

77. Jacek Malinowski(ur.1969)

Toscana(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

78. Jacek Malinowski(ur.1969)

Toscana IV(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

79. Jacek Malinowski(ur.1969)

Toscana LXVII(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno    60x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

akryl, sklejka, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980)

akryl, sklejka, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Ewa Najdenow(ur.1967)

Utkane z traw III(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

83. Ewa Najdenow(ur.1967)

Utkane z traw II(2015) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

84. Danuta Niklewicz(ur.1953)

Rozkwit(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 300,-

85. Anna Noszczyńska(ur.1986)

Kompozycja(2015) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Marcin Pecka(ur.1985)

Szwajcarska Fantazja(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

87. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Platery z cytryną sygn.p.g.

olej, płótno, 54x65 cm

Obraz był prezentowany na wystawie „Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii Urzędu Miasta Łodzi (2015) oraz reprodukowany w katalogu „2. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców”, Łódź 2015.

cena wywoławcza: 300,-

88. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Samotna brzoza sygn.l.d.

olej, płótno, 50x64.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż górski sygn.l.d.

olej, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

90. Magdalena Połacik(ur.1980)

Insektomika(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

91. Oleksii Pryimak(ur.1986)

Find(2015) sygn.p.d.

technika mieszana, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

92. Małgorzata Sęk(ur.1973)

One Thought(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 140x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

93. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret z papierosem(2016) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Matador(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno   80x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

95. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dwie pary butów(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 39.5x90 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Zbłąkana 3(2012) sygn.dat.p.d.

drzeworyt (5/9), 22x15 cm

cena wywoławcza: 60,-

97. Sebastian Skowroński(ur.1976)

Figura XIII(2016) sygn.dat.p.d.

tusz, papier, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Dominik Smolik(ur.1982)

Interludio(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Dominik Smolik(ur.1982)

Invention(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Dominik Smolik(ur.1982)

Unisono(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Paula Solańska(ur.1981)

Biała sowa(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.15.5 cm

cena wywoławcza: 250,-

102. Paula Solańska(ur.1981)

Paski II-misa(2016) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27.5 cm

cena wywoławcza: 330,-

103. Paula Solańska(ur.1981)

Ryby-mozaika(2016) sygn.na odwrociu

ceramika szkliwiona, 40x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

104. Monika Synak(ur.1984)

Dobrze, że jesteś(2016) sygn.l.d.

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

105. Mariola Świgulska(ur.1961)

Muskane promieniami z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2013) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 45x120 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Mariola Świgulska(ur.1961)

Lekki, delikatny, ulotny z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

107. Mariola Świgulska(ur.1961)

Kosmiczna mgławica(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

108. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986)

Pradawna góra(2016) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

109. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Sensual things(2015) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, emulsja, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 400,-

110. Ewelina Ulanecka(ur.1983)

Jumanji(2015) sygn.p.d.

olej, akryl, emulsja, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

111. Bożena Uryga-Mączyńska(ur.1957)

Patera Calendula sygn.

ceramika szkliwiona, śr.36.5 cm

cena wywoławcza: 200,-

112. Bożena Uryga-Mączyńska(ur.1957)

Patera z pomarańczowymi nagietkami sygn.

ceramika szkliwiona, śr.37 cm

cena wywoławcza: 200,-

113. Woody Kraak

Holi(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Woody Kraak

Dama z łasiczką(2016) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

115. Woody Kraak

Zapach kobiety(2016) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

116. Piotr Woźniak(ur.1989)

Złotoperz(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, 40x25.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

117. Piotr Woźniak(ur.1989)

Roztopy(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, 56x41 cm

cena wywoławcza: 500,-

118. Piotr Woźniak(ur.1989)

Żniwo(2015) sygn.na odwrociu

assemblage, 22x79.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

119. Paulina Zalewska(ur.1981)

Księżycowa impresja-tryptyk(2016) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x60, 120x100, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

120. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-trofeum 1(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno/płyta, drewniana ramka autorska, 18x24 cm

cena wywoławcza: 300,-

121. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-trofeum 2(2016) sygn.dat.p.d.

olej, płótno/płyta, drewniana ramka autorska, 21x27 cm

cena wywoławcza: 300,-

122. Ewa Żochowska(ur.1976)

Martwe kwiaty-trofeum 3(2016) sygn.dat.p.d.

cena wywoławcza: 300,-