AUKCJA PLAKATÓW

AUKCJA PLAKATÓW

sobota, 22 października 2016 r., godz. 12:00

Aukcja jest również dostępna w OneBid - serwiaie aukcji on-line

1. Witold Dybowski(ur.1958)

Zespół 4 plakatów

Estymacja: 400 - 600,-

Czerwona hrabina(1986) film węgierski, reż. Andras Kovacs sygn.dat.p.d.

offset, papier, 94x67 cm

nakład 6.850    stan zachowania: bardzo dobry

W starym dworku czyli niepodległość trójkątów(1984) film polski, reż. Andrzej Kotkowski sygn.dat.l.śr.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 5.500    stan zachowania: dobry

W starym dworku czyli niepodległość trójkątów(1984) film polski, reż. Andrzej Kotkowski sygn.dat.p.d.

offset, papier, 95.5x67.5 cm

nakład 7.450    stan zachowania: bardzo dobry

W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów(1984) film polski, reż. Andrzej Kotkowski sygn.dat.p.d.

offset, papier, 46.5x32.5 cm

nakład 3.450    stan zachowania: średni

2. Jakub Erol(ur.1941)

Zespół 21 plakatów

Estymacja:  2.000 - 3.000,-

Akcja pod Arsenałem(1977) film polski, reż. Jan Łomnicki sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 14.000   stan zachowania: dobry

Carmen(1985) film włoski, reż. Francesco Rosi sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 7.700    stan zachowania: dobry

Człowiek z akordeonem(1986) film radziecki, reż. Nikołaj Dostal sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 98x67cm

nakład 4.900    stan zachowania: bardzo dobry

Dom św. Kazimierza(1983) film polski, reż. Ignacy Gogolewski, Irena Malkiewicz sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 96x67.5 cm

nakład 8.000     stan zachowania: dobry

Dzięcioł(1970) film polski, reż. Jerzy Gruza nsygn.

offset, papier, 83x57  cm

nakład 11.800    stan zachowania: średni

Jadzia(1977) film polski, reż. Mieczysław Krawicz sygn.l.śr.

offset, papier, 83x58 cm

nakład 11.200    stan zachowania: bardzo dobry

Jak zranione ptaki(1971) film radziecki, reż. Nikołaj Gubienko sygn.dat.l.d.

offset, papier, 65x46.5 cm

nakład 13.000   stan zachowania: bardzo dobry

Jenny i Toby wśród dzikich zwierząt(1977) film USA, reż. Stewart Reffill sygn.p.śr.

offset, papier, 66x46 cm

Jeremy(1974) film USA, reż. Arthur Barron sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 81x57 cm

nakład 5.200    stan zachowania: bardzo dobry

Nagrody i odznaczenia(1973) film polski, reż. Jan Łomnicki sygn.p.śr.

offset, papier, 82x56 cm

nakład 15.000  stan zachowania: bardzo dobry

Niewygodny kochanek(1973) film włoski, reż. Ugo Liberatore sygn.dat.l.d.

offset, papier, 84x58 cm

nakład 12.500  stan zachowania: bardzo dobry

Nie zaznasz spokoju(1978) film polski, reż. Mieczysław Waśkowski sygn.p.śr.

offset, papier, 93x65 cm

nakład 7.300   stan zachowania: średni

Przyjaciel mojej przyjaciółki(1988) film francuski, reż. Eric Rohmer sygn.dat.p.d.

offset, papier, 67.5x92 cm

nakład 6.640    stan zachowania: dobry

Republika nadziei(1986) film polski, reż. Zbigniew Kuźmiński sygn.dat.p.d.

offset, papier, 98x67 cm

nakład 7.195   stan zachowania: bardzo dobry

Symfonia wiosenna(1984) film NRD, reż. Peter Schamoni sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 96x67 cm

nakład 7.350    stan zachowania: bardzo dobry

Symfonia wiosenna(1984) film NRD, reż. Peter Schamoni sygn.dat.p.d.

offset, papier, 48x33 cm

nakład 3.400 stan zachowania: dobry

Szkarłatny pirat(1977) film USA, reż. James Goldstone sygn.l.śr.dat.p.śr.

offset, papier, 96x67 cm

nakład 13.950     stan zachowania: dobry

Zapomniana melodia(1977) film polski, reż. Konrad Tom i Jan Fedke sygn.p.d.

offset, papier, 79x57 cm

Zasieki(1980) film polski, reż. Andrzej J.Piotrowski sygn.dat.p.d.

offset, papier, 96x66 cm

nakład 8.050  stan zachowania: bardzo dobry

Znaków szczególnych brak(1979) film polsko-radziecki, reż. Anatolij Bobrowski sygn.p.d.

offset, papier, 96x68 cm

nakład 12.300   stan zachowania: dobry

Życie jest piękne(1981) film radziecko-włoski, reż. Grigorij Czuchraj sygn.dat.p.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 9.100   stan zachowania: dobry

3. Jerzy Flisak(1930-2008)

Zespół 5 plakatów

Estymacja:  1.000 - 2.500,-

Doktor Françoise Gailland(1976) film francuski, reż. Jean-Louis Bertucelli sygn.p.d.

offset, papier, 57.5x41 cm

nakład 5.800     stan zachowania: bardzo dobry

offset, papier, 82x58 cm

nakład 5.800      stan zachowania: dobry

Nauczyciel śpiewu(1973) film radziecki, reż. Naum Birman sygn.p.d.

offset, papier, 84x58 cm

Niedokończony utwór na pianolę(1977) film radziecki, reż. Nikita Michałkow sygn.p.d.

offset, papier, 67x47.5 cm

nakład 5.000    stan zachowania: bardzo dobry

Wspomnienie generała(1974) film radziecki, reż. Jewgienij Kariełow sygn.p.d.

offset, papier, 83x57 cm

nakład 8.000     stan zachowania: bardzo dobry

4. Maria Ihnatowicz „Mucha”(ur.1937)

Zespół 3 plakatów

Estymacja:  300 - 500,-

Jak to z Sieńką było(1985) film radziecki, reż. Radomir Wasilewski sygn.p.d.

offset, papier, 94x66.5 cm

nakład 7.350    stan zachowania: dobry

Stowarzyszenie złoczyńców(1988) film francuski, reż. Claude Zidi sygn.l.d.

offset, papier, 92x67 cm

nakład 6.690    stan zachowania: dobry

Za frontem(1969) film radziecki, reż. Igor Dobrolubow sygn.l.d.

offset, papier, 83x56 cm

nakład 9.000   stan zachowania: średni

5. Mirosław Łakomski(ur.1950)

Zespół 3 plakatów

Estymacja:  300 - 500,-

Cinkciarze(1987) film czechosłowacki, reż. Vit Olmer sygn.dat.l.d.

offset, papier, 60.5x47 cm

nakład 2.710   stan zachowania: dobry

Jakub(1988) film rumuński, reż. Mircea Deneliuc sygn.dat.l.d.

offset, papier, 59x47.5 cm

nakład 2.910   stan zachowania: dobry

Między ustami a brzegiem pucharu(1987) film polski, reż. Zbigniew Kuźmiński sygn.dat.l.d.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 5.895    stan zachowania: dobry

6. Lech Majewski(ur.1947)

Zespół 4 plakatów

Estymacja:  600 - 900,-

Dupont Lajoie(1977) film francuski, reż. Yves Boisset sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 94.5x67 cm

nakład 12.000 stan zachowania: dobry

Jego kobiety(1981) film NRD, reż. Evylyn Schmidt sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 5.650   stan zachowania: bardzo dobry

Za mostem(1976) film rumuński, reż. Mircea Veroiu sygn.dat.l.śr.

offset, papier, 57.5x40 cm

Zła noc(1974) film czechosłowacki, reż. Vaclav Matejka sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 84x58.5 cm

nakład 9.000  stan zachowania: dobry

7. Grzegorz Marszałek(ur.1946)

Zespół 3 plakatów

Estymacja:  300 - 500,-

Co dzień bliżej nieba(1983) film polski, reż. Zbigniew Kuźmiński sygn.p.d.

offset, papier, 97x66 cm

nakład 6.550   stan zachowania: dobry

Komedianci cz.1 Ulica złoczyńców(1987) film francuski, reż. Marcel Carné sygn.p.d.

offset, papier, 95.5x67 cm

nakład 8.240    stan zachowania: średni

Lawina(1977) film USA, reż. Correy Allen sygn.dat.l.śr.

offset, papier, 98x67 cm

nakład 12.400   stan zachowania: dobry

8. Jan Młodożeniec(1929-2000)

Zespół 5 plakatów

Estymacja:  500 - 1.000,-

Doktor Judym(1975) film polski, reż. Włodzimierz Haupe sygn.p.d.

offset, papier, 81.5x57 cm

nakład 12.500   stan zachowania: dobry

Droga daleka przed nami(1979) film polski, reż. Władysław Ślesicki nsygn.

offset, papier, 96x67 cm

nakład 11.750     stan zachowania: bardzo dobry

Pejzaż z bohaterem(1970) film polski, reż. Włodzimierz Haupe sygn.l.d.

offset, papier, 84x57 cm

nakład 11.500    stan zachowania: dobry

Samotność we dwoje(1968) film polski, reż. Stanisław Różewicz sygn.p.d.

offset, papier, 82.5x57.5 cm

We władzy ojca(1978) film włoski, reż. Pado i Vittorio Taviani sygn.p.d.

offset, papier, 95.5x67 cm

nakład 10.700   stan zachowania: średni

9. Marian Nowiński(ur.1944)

Zespół 5 plakatów

Estymacja:  500 - 800,-

Braterstwo krwi(1983) film węgierski, reż. Georgy Dobray sygn.p.d.

offset, papier, 96.5x67 cm

nakład 6.950   stan zachowania: dobry

Ciuleandra(1986) film rumuński, reż. Sergiu Nicolaescu sygn.l.d.

offset, papier, 97x66 cm

nakład 7.080    stan zachowania: bardzo dobry

Czarodziejski kogucik(1986) film rumuński, reż. Jon Popescu Gopo sygn.dat.l.d.

offset, papier, 96x67 cm

nakład 7.960    stan zachowania: bardzo dobry

Signum laudis(1981) film czechosłowacki, reż. Martin Holl sygn.dat.śr.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 5.850   stan zachowania: dobry

Ślad bobra(1984) film NRD, reż. Walter Beck sygn.p.d.

offset, papier, 67x92 cm

nakład 9.150    stan zachowania: dobry

10. Andrzej Pągowski(ur.1953)

Zespół 17 plakatów

Estymacja:  2.000 - 5.000,-

Bez miłości(1979) film polski, reż. Barbara Sass-Zdort sygn.l.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 9.700    stan zachowania: średni

Dziecinne pytania(1981) film polski, reż. Janusz Zaorski sygn.dat.l.śr.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 5.150   stan zachowania: bardzo dobry

Dziewczęta z Nowolipek(1986) film polski, reż. Barbara Sass sygn.l.śr.

offset, papier, 95.5x67.5 cm

nakład 7.450   stan zachowania: dobry

Dziewczęta z Nowolipek-Rajska Jabłoń(1985) film polski, reż. Barbara Sass sygn.l.d.

offset, papier, 95x67 cm

Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny(1982) film polski, reż. Janusz Majewski nsygn.

offset, papier, 97x68 cm

nakład 4.350   stan zachowania: dobry

Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny(1982) film polski, reż. Janusz Majewski sygn.dat.p.d.

offset, papier, 97x68 cm

nakład 5.750    stan zachowania: średni

Jak się budzi królewny(1978) film czechosłowacki, reż. Vaclav Vorliček sygn.p.d.

offset, papier, 81x57 cm

Przesłuchanie(1981-1989) film polski, reż. Ryszard Bugajski sygn.dat.p.d.

offset, papier, 67.5x95 cm

nakład 6.925   stan zachowania: średni

Rdza(1981) film polski, reż. Roman Załuski sygn.p.d.

offset, papier, 94.5x66.5 cm

nakład 9.350   stan zachowania: bardzo dobry

Tabu(1988) film polski, reż. Andrzej Barański sygn.p.d.

offset, papier, 95.5x67.5 cm

nakład 6.580   stan zachowania: średni

Urodziny młodego warszawiaka(1980) film polski, reż. Ewa i Czesław Petelscy sygn.p.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 8.850   stan zachowania: bardzo dobry

Wampir z Feratu(1983) film czechosłowacki, reż. Juraj Herz sygn.p.śr.

offset, papier, 45.5x32.5 cm

nakład 2.400   stan zachowania: bardzo dobry

Wściekły(1979) film polski, reż. Roman Załuski nsygn.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 8.650    stan zachowania: dobry

Wzbijcie się w górę jak orły(1981) film radziecki, reż. Nikołaj Rozancew sygn.l.d.

offset, papier, 94x67 cm

nakład 5.550    stan zachowania: dobry

Żona odeszła(1980) film radziecki, reż. Dinara Asanowa sygn.p.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 7.430   stan zachowania: dobry

Żurawie przyleciały wcześnie(1987) film radziecki, reż. Bołotbek Szamszyjew sygn.p.śr.

offset, papier, 68x94.5 cm

nakład 6.300    stan zachowania: średni

Życie wewnętrzne(1987) film polski, reż. Marek Koterski sygn.l.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 7.165   stan zachowania: średni

11. Andrzej Piwoński „Piwon”(ur.1941)

Zespół 4 plakatów

Estymacja:  400 - 700,-

Dziewczyna znad jeziora(1979) film czechosłowacki, reż. Jan Lacko sygn.p.d.

offset, papier, 97x67 cm

Wasilij i Wasilisa(1982) film radziecki, reż. Irina Popławska sygn.p.d.

offset, papier, 97.5x67 cm

nakład 4.400 stan zachowania: bardzo dobry

Wyznanie miłości(1979) film radziecki, reż. Ilia Awerbach sygn.p.d.

offset, papier, 67.5x48 cm

nakład 4.300 stan zachowania: bardzo dobry

Złota jesień(1981) film radziecki, reż. Tołommudź Okiejew sygn.p.śr.

offset, papier, 94x66 cm

nakład 6.150 stan zachowania: bardzo dobry

12. Elżbieta Procka(ur.1947)

Zespół 5 plakatów

Estymacja:  700 - 1.000,-

Buntowniczy Orion(1980) film radziecki, reż. Jewgienij Szerstobitow sygn.l.śr.

offset, papier, 98x67.5 cm

nakład 8.450   stan zachowania: dobry

Niewinni o brudnych rękach(1975) film francuski, reż. Claude Chabrol sygn.l.d.

offset, papier, 59x82 cm

nakład 12.900    stan zachowania: bardzo dobry

Opadły liście z drzew(1975) film polski, reż. Stanisław Różewicz sygn.p.d.

offset, papier, 82x57 cm

nakład 8.200   stan zachowania: bardzo dobry

Ostatni wiosenny śnieg(1975) film włoski, reż. Raimod del Balzo sygn.dat.l.g.

offset, papier, 84x60 cm

Samotnik(1977) film francuski, reż. Jean-Paul Rappeneau sygn.śr.d.

offset, papier, 97x68 cm

nakład 6.400    stan zachowania: dobry

13. Romuald Socha(ur.1943)

Zespół 11 plakatów

Estymacja: 1.100 - 2.500,-

Anno Domini 1573(1976) film jugosłowiański, reż. Vatrolslav Mimica sygn.l.d.

offset, papier, 58.5x40.5 cm

Con amore(1976) film polski, reż. Jan Batory sygn.p.g.

offset, papier, 83x57.5 cm

nakład 13.800    stan zachowania: dobry

Goń mnie, aż cię złapię(1978) film francuski, reż. Robert Pouret nsygn.

offset, papier, 95.5x66 cm

nakład 13.000   stan zachowania: średni

Każdy umiera w samotności(1977) film RFN, reż. Alfred Vohrer sygn.l.d.

offset, papier, 81.5x60 cm

nakład 12.850   stan zachowania: dobry

Milioner(1977) film polski, reż. Sylwester Szyszko sygn.l.g.

offset, papier, 96x66 cm

nakład 13.300   stan zachowania: dobry

Niezwykłe przygody Włochów w Rosji(1975) film radziecki, reż. Eldar Riazanow sygn.l.d.

offset, papier, 83x58 cm

Wielki podryw(1978) film polski, reż. Jerzy Kołodziejczyk i Jerzy Trojan sygn.l.d.

offset, papier, 96x66.5 cm

Wspaniałe słowo-Wolność(1974) film radziecki, reż. Vytautas Żelakevičus sygn.p.śr.

offset, papier, 82.5x58 cm

Wszyscy i nikt(1978) film polski, reż. Konrad Nałęcki sygn.p.d.

offset, papier, 67.5x47.5 cm

nakład 6.000  stan zachowania: bardzo dobry

Zagrożenie(1987) film polski, reż. Wacław Florkowski sygn.p.d.

offset, papier, 81x57.5 cm

nakład 12.600  stan zachowania: dobry

Zerwane cumy(1979) film polski, reż. Sylwester Szyszko sygn.p.g.

offset, papier, 67.5x94.5 cm

nakład 9.600 stan zachowania: bardzo dobry

14. Marian Stachurski(1931-1980)

Zespół 6 plakatów

Estymacja:  1.200 - 2.500,-

Drugi człowiek(1961) film polski, reż. Konrad Nałęcki nsygn.

offset, papier, 84x57.5 cm

nakład nieznany   stan zachowania: dobry

Gdyby każdy z nas…(1963) film radziecki, reż. Sułtan-Achmet Chodżykow sygn.p.d.

offset, papier, 83x57.5 cm

nakład 16.000   stan zachowania: dobry

Morderca jest w domu(1971) film węgierski, reż. Robert Ban nsygn.

offset, papier, 83x57 cm

Prom(1970) film polski, reż. Jerzy Afanasjew nsygn.

offset, papier, 83.5x58 cm

Sami na wyspie(1967) film jugosłowiańsko-niemiecki, reż. Jovan Živanowić sygn.p.śr.

offset, papier, 84x58 cm

Szkice warszawskie(1969) film polski, reż. Henryk Kluba nsygn.

offset, papier, 83x58 cm

15. Waldemar Świerzy(1931-2013)

Zespół 3 plakatów

Estymacja:  300 - 500,-

Bołdyn(1981) film polski, reż. Ewa i Czesław Petelscy sygn.l.śr.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 4.750   stan zachowania: dobry

Bołdyn(1981) film polski reż. Ewa i Czesław Petelscy nsygn.

offset, papier, 96.5x67 cm

nakład 4.750   stan zachowania: średni

Rok spokojnego słońca(1984) film polski, reż. Krzysztof Zanussi nsygn.

offset, papier, 96x67 cm

nakład 6.450    stan zachowania: dobry

16. Mieczysław Wasilewski(ur.1942)

Zespół 12 plakatów

Estymacja:  1.200 - 3.000,-

Dzień mej miłości(1977) film czechosłowacki, reż. Jurij Herz sygn.dat.p.d.

offset, papier, 80x57.5 cm

Jutro będzie za późno(1973) film czechosłowacki, reż. Martin Tapak i Aleksandr Karpow sygn.dat.p.d.

offset, papier, 81.5x60 cm

nakład 11.500   stan zachowania: bardzo dobry

Legenda o Paulu i Pauli(1975) film NRD, reż. Heiner Carow sygn.dat.p.d.

offset, papier, 81x57.5 cm

nakład 6.000   stan zachowania: średni

Mgła nie ukryje zdrajcy(1974) film rumuński, reż. Vladimir Popescu-Doreanu sygn.dat.l.d.

offset, papier, 81x57 cm

nakład 9.000   stan zachowania: bardzo dobry

Najpiękniejszy koń(1978) film radziecki, reż. Stiepan Puczinian sygn.l.d.

offset, papier, 97x67 cm

Rykoszet(1989) film amerykański, reż. Gilbert Cates sygn.p.d.

offset, papier, 67x94.5 cm

nakład 7.290    stan zachowania: dobry

Śmierć z komputera(1977) film francuski, reż. Gerard Piros sygn.l.d.

offset, papier, 68x97 cm

Wielka draka w chińskiej dzielnicy(1987) film USA, reż. John Carpenter sygn.l.śr.

offset, papier, 67x96 cm

nakład 8.880   stan zachowania: dobry

Wierna rzeka(1987) film polski, reż. Tadeusz Chmielewski sygn.p.d.

offset, papier, 67x95.5 cm

nakład 5.325 stan zachowania: średni

Wilczym śladem(1975) film radziecki, reż. Valerin Gażiu sygn.p.śr.

offset, papier, 97x67 cm

Wojna w rodzinnym domu(1987) film radziecki, reż. Erik Łacis sygn.p.d.

offset, papier, 68x97 cm

nakład 5.260   stan zachowania: średni

Za rok, za dzień, za chwilę(1982) film polski, reż. Stanisław Lenartowicz sygn.p.g.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 12.400   stan zachowania: bardzo dobry

17. Maciej Żbikowski(ur.1935)

Zespół 10 plakatów

Estymacja:  1.000 - 2.000,-

Ja wam pokażę!(1970?) film NRD, reż. Rolf Losanky sygn.l.d.

offset, papier, 80x58 cm

Jak car Piotr Ibrahima swatał(1977) film radziecki, reż. Aleksander Mitta sygn.p.d.

offset, papier, 67x48 cm

Jeszcze słychać śpiew i rżenie koni…(1971) film polski, reż. Mieczysław Waśkowski sygn.p.d.

offset, papier, 83x57 cm

nakład 11.800    stan zachowania: bardzo dobry

Kapryśne lato(1968) film czechosłowacki, reż. Jiri Menzel sygn.p.d.

offset, papier, 84x58 cm

Mój kochany mąż i ja(1975) film NRD, reż. Klaus Gendries sygn.p.d.

offset, papier, 84x59 cm

nakład 9.500   stan zachowania: dobry

Październik-10 dni, które wstrząsnęły światem(1969) film radziecki, reż. Sergiej Eisenstein sygn.p.śr.

offset, papier, 84x58 cm

Słońce obcego nieba(1968) film jugosłowiański, reż. Milutin Kosovac sygn.l.d.

offset, papier, 82x58 cm

Ucieczka z więzienia(1979) film radziecki, reż. Radomir Wasilewski sygn.p.śr.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 8.800    stan zachowania: bardzo dobry

Wysokie loty(1979) film polski, reż. Ryszard Filipski sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 95x66 cm

nakład 9.600   stan zachowania: dobry

Zostań ze mną!(1980) film radziecki, reż. Aleksandr Gordon sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 96x68 cm

nakład nieznany   stan zachowania: bardzo dobry

18. Zespół 7 plakatów

Estymacja:  700 - 1.500,-

Zygmunt Anczykowski(czynny 1945-65)

Et cetera Pana Pułkownika(1961) film francusko-włoski, reż. Claude Boissol nsygn.

offset, papier, 85x59 cm

nakład nieznany  stan zachowania: średni

Krzysztof Bednarski(ur.1953)

Mgła(1984) film polski, reż. Adam Kuczyński sygn.dat.l.d.

offset, papier, 95x67 cm

Maria Biegańska(ur.1951)

Mężczyźni w krótkich spodenkach(1977) film węgierski, reż. Peter Szasz sygn.p.d.

offset, papier, 59.5x41 cm

nakład 6.950    stan zachowania: bardzo dobry

Hanna Bodnar(ur.1929)

Cyrk w cyrku(1977) film czechosłowacko-radziecki, reż. Oldrich Lipsky sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 67.5x47.5 cm

Hanna Bodnar(ur.1929)

offset, papier, 97x67 cm

Hanna Bodnar(ur.1929)

Ja i mój pies(1975) film radziecki, reż. Eduard Gawriłow sygn.dat.p.d.

offset, papier, 56.5x41.5 cm

nakład 6.500     stan zachowania: dobry

Agata Chmielewska(ur.1961)

Rajski ptak(1988) film polski, reż. Marek Nowicki sygn.p.d.

offset, papier, 66x97 cm

nakład 6.585     stan zachowania: dobry

19. Zespół 7 plakatów

Estymacja:  1.000 - 2.000,-

Witold Chmielewski(ur.1949)

Zapach migdałów(1968) film bułgarski, reż. Ludomir Szarłandżijew sygn.p.d.

offset, papier, 83.5x57.5 cm

nakład 5.200    stan zachowania: dobry

Antoni Chodorowski(ur.1946)

Epizod Berlin West(1986) film polski, reż. Mieczysław Waśkowski sygn.p.d.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 7.165   stan zachowania: bardzo dobry

Zbigniew Czarnecki(ur.1948)

Charley Warrick(1975) film USA, reż. Don Siegel sygn.dat.l.d.

offset, papier, 59x40.5 cm

Zbigniew Czarnecki(ur.1948)

Strach zżerać duszę(1975) film RFN, reż. R.W.Fasbinder nsygn.

offset, papier, 82x57.5 cm

nakład 4.200   stan zachowania: bardzo dobry

Jerzy Czerniawski(ur.1947)

Blokada(1975) film radziecki, reż. Michaił Gierszow sygn.śr.d.

offset, papier, 59x84 cm

Danuta Bagińska-Andrejew "Danka"(ur.1951)

Jorg Radgeb malarz(1978) film NRD, reż. Bernhard Stephan sygn.dat.l.d.

offset, papier, 78x57.5 cm

nakład 7.000     stan zachowania: średni

Wciąż o miłości(1979) film francuski, reż. André Caytte sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 91x67 cm

nakład 11.700    stan zachowania: bardzo dobry

20. Zespół 6 plakatów

Estymacja:  700 - 1.500,-

Andrzej Onegin-Dąbrowski(1934-1986)

Ściana(1975) film rumuński, reż. Constantin Vaeni sygn.p.śr.

offset, papier, 80x56.5 cm

nakład 6.000   stan zachowania: dobry

Marek Freudenreich(ur.1939)

Słońce wschodzi raz na dzień(1968) film polski, reż. Henryk Kluba nsygn.

offset, papier, 84x58 cm

Marek Freudenreich?

Drogi do ojczyzny(1975) film polski, reż. Wincenty Ronisz nsygn.

offset, papier, 84x58.5 cm

nakład 12.700    stan zachowania: dobry

Mirosław Gara(czynny 1987-1995)

Sonata Marymoncka(1987)  film polski, reż. Jerzy Ridan sygn.p.śr.

offset, papier, 67x97 cm

nakład 6.825    stan zachowania: dobry

Wiktor Górka(1922-2004)

Beethoven(1977) film NRD, reż. Horst Seemann sygn.dat.p.d.

offset, papier, 58.5x40 cm

nakład 5.350      stan zachowania: bardzo dobry

Wiktor Górka(1922-2004)

Ciemna rzeka(1974) film polski, reż. Sylwester Szyszko nsygn.

offset, papier, 81x57.5 cm

nakład 13.100   stan zachowania: dobry

21. Zespół 7 plakatów

Estymacja:  1.200 - 2.500,-

Maciej Hibner(ur.1931)

Ruchome piaski(1969) film polski, reż. Władysław Ślesicki sygn.l.śr.

offset, papier, 83x58 cm

Maciej Hibner?

Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię(1969?) film polski, reż. Janusz Majewski nsygn.

offset, papier, 83.5x58 cm

nakład 11.900    stan zachowania: średni

Krystyna Hoffman-Pągowska(ur.1953)

Sukcesja(1980) film węgierski, reż. Marta Meszaros sygn.p.śr.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 7.200    stan zachowania: bardzo dobry

Krystyna Hoffman-Pągowska(ur.1953) i Andrzej Pągowski(ur.1953)

Na przyszłość będziemy sprytniejsi, stary(1983) film czechosłowacki, reż. Petr Szurchoff sygn.p.śr.

offset, papier, 66x93.5 cm

nakład 3.850    stan zachowania: dobry

Władysław Janiszewski(ur.1913)

Burza nad Azją(1967) film radziecki, reż. Wsjewołoda Pudowkina sygn.l.d.

offset, papier, 83x57 cm

Grzesznicy bez winy(1962) film radziecki, reż. W.Pietrow nsygn.

offset, papier, 57x39.5 cm

Witold Janowski(1926-2006)

Znaki na drodze(1970) film polski, reż. Andrzej J.Piotrowski sygn.p.d.

offset, papier, 83.5x57.5 cm

nakład 11.500    stan zachowania: średni

22. Zespół 6 plakatów

Estymacja:  600 - 1.500,-

Jerzy Jaworowski(1919-1975)

Czterdzieści minut przed świtem(1965) film radziecki, reż. Boris Rycariew nsygn.

offset, papier, 82.5x56 cm

Maciej Kałkus(ur.1958)

Parszywe dranie(1990) film USA, reż. Frank Oz sygn.p.d.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 5.870   stan zachowania: dobry

Sławomir Kitowski(ur.1953)

Penelopy(1989) film polski, reż. Bohdan Poręba sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 99x67 cm

nakład 5.285    stan zachowania: bardzo dobry

Ryszard Kiwerski(ur.1930)

1939. Spojrzenie na wrzesień(1970) polski film dokumentalny, reż. Maciej Sieński sygn.p.d.

offset, papier, 82x57.5 cm

Cyprian Kościelniak(ur.1948)

Brat kata(1979) film NRD, reż. Walter Beck sygn.śr.d.

offset, papier, 94x67 cm

nakład 7.750   stan zachowania: dobry

Andrzej Krajewski(ur.1933)

Ucieczka przez pustynię(1975) film francusko-włoski, reż. Filippe de Broca nsygn.

offset, papier, 68x47.5 cm

nakład 20.000     stan zachowania: dobry

23. Zespół 7 plakatów

Estymacja: 900 - 1.500,-

Andrzej Krzysztoforski(ur.1943)

Biały baszłyk(1976) film radziecki, reż. Władysław Sawieliew sygn.p.śr.

offset, papier, 83x57.5 cm

nakład 13.500   stan zachowania: bardzo dobry

Głos(1983) film radziecki, reż. Ilija Awerbach sygn.l.g.

offset, papier, 95x67 cm

nakład 4.450   stan zachowania: dobry

Ewa Libera(ur.1951)

Libera-Moja miłość(1977) film włoski, reż. Mauro Bologninisygn.dat.p.śr.

offset, papier, 58.5x41 cm

Eryk Lipiński(1908-1991)

Czerwone i złote(1969?) film polski, reż. Stanisław Lenartowicz nsygn.

offset, papier, 83x58 cm

Eryk Lipiński(1908-1991)

Drogami czasu(1973) film polski, reż. Janusz Kidawa sygn.dat.p.d.

offset, papier, 80x57 cm

Edward Lutczyn(ur.1947)

Joe Valachi(1978) film francusko-włoski, reż. Terence Young sygn.p.d.

offset, papier, 95x66 cm

nakład 14.000   stan zachowania: bardzo dobry

Anna Mikke(ur.1950)

W gwiezdnym pyle(1977) film NRD, reż. Gottfried Kolditz sygn.p.śr.

offset, papier, 83.5x58.5 cm

nakład 8.600  stan zachowania: dobry

24.  Zespół 7 plakatów

Estymacja:  700 - 1.500,-

Jan Młynarczyk(ur.1957)

Widziałem narodziny nowego świata-druga część filmu „Czerwone dzwony”(1984) film radziecko-meksykańsko-włoski, reż. Siergiej Bondarczuk nsygn.

offset, papier, 48x33 cm

nakład 3.150    stan zachowania: bardzo dobry

Jan Młynarczyk(ur.1957)

offset, papier, 98x68 cm

nakład 7.150   stan zachowania: bardzo dobry

Marcin Mroszczak(ur.1950)

Dyrygent(1980) film polski, reż. Andrzej Wajda sygn.p.d.

offset, papier, 96.5x66 cm

nakład 9.900    stan zachowania: dobry

Rene Mulas(ur.1939)

Bitwa w wąwozie(1973) film radziecki, reż. Leonid Osyka sygn.dat.l.d.

offset, papier, 81x58 cm

nakład 12.500   stan zachowania: średni

Krzysztof Nasfeter(czynny 1976-80)

Lato z kowbojem(1977) film czechosłowacki, reż. Ivo Novak sygn.dat.śr.g.

offset, papier, 57.5x81.5 cm

Jacek Neugebauer(ur.1953)

Doktor Mladen(1975) film jugosłowiański, reż. Midhat Mutapcić sygn.p.dat.

offset, papier, 80x57 cm

Jacek Neugebauer(ur.1953)

Podróż Sindbada do złotej krainy(1976) film angielski, reż. Gordon Hessler sygn.l.d.

offset, papier, 82x59 cm

nakład 12.850    stan zachowania: średni

25. Zespół 7 plakatów

Estymacja:  700 - 1.500,-

Jaime Carlos Nieto(ur.1950)

Bukareszt, godzina 21:30(1979) film węgierski, reż. Nicolae Merdżiujanu sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 97.5x67 cm

nakład 6.250    stan zachowania: bardzo dobry

Jaime Carlos Nieto(ur.1950)

Wyspy na Golfstromie(1978) film USA, reż. Franklin Schaffner sygn.NeNe,dat.p.d.

offset, papier, 83x58 cm

Andrzej Nowaczyk(ur.1945)

Rozpiętość skrzydeł(1988) film radziecki, reż. Giennadij Głagolew sygn.dat.l.d.

offset, papier, 67x98 cm

nakład 2.960   stan zachowania: bardzo dobry

Janusz Obłucki(ur.1956)

Zamknąć za sobą drzwi(1988) film polski, reż. Krzysztof Szmagier sygn.l.d.

offset, papier, 97x67 cm

nakład 5.985   stan zachowania: dobry

Halina Piekarczyk(ur.1932)

Długi dzień(1962) film radziecki, reż. Rafael Goldin sygn.dat.p.śr.

offset, papier, 81x57 cm

nakład 16.000    stan zachowania: bardzo dobry

Marek Płoza-Doliński(czynny 1978-1984)

Ucieczka z Alcatraz(1984) film USA, reż. Don Siegel sygn.l.śr.

offset, papier, 95x64 cm

nakład 8.100   stan zachowania: średni

Zamach stanu(1980) film polski, reż. Ryszard Filipski nsygn.

offset, papier, 90x63 cm

26. Zespół 6 plakatów

Estymacja:  800 - 1.600,-

Janusz Rapnicki(1926-1969)

Mój przyjaciel delfin(1965 lub 1967) film USA, reż. James B. Clark sygn.l.d.

offset, papier, 84x58 cm

Janusz Rapnicki(1926-1969)

Karambol(1965) film węgierski, reż. Felix Mariassy sygn.dat.p.d.

offset, papier, 52x51.5 cm

Wanda Roszkowska(ur.1950)

Dzieci wśród piratów(1978) film japoński, reż. Hiroshi Ikeda sygn.p.śr.

offset, papier, 67x97 cm

nakład 13.000   stan zachowania: dobry

Wanda Roszkowska(ur.1950)

Ślad rosomaka(1979) film radziecki, reż. Georij Kropaczew sygn.p.d.

offset, papier, 96x67 cm

nakład 6.700    stan zachowania: dobry

Tomasz Rumiński(1930-1982)

Anatomia miłości(1972) film polski, reż. Roman Załuski sygn.l.d.

offset, papier, 81.5x57 cm

Jan Sawka(1946-2012)

Urodziny Matyldy(1974) film polski, reż. Jerzy Stefan Stawiński sygn.l.d.

offset, papier, 84.5x63 cm

nakład 6.750    stan zachowania: bardzo dobry

27. Zespół 6 plakatów

Estymacja:  600 - 1.500,-

Wiesław Śniadecki(ur.1926)

Hubal(1973) film polski, reż. Bohdan Poręba nsygn.

offset, papier, 83x58 cm

Włodzimierz Terechowicz(ur.1933)

Była cisza(1978) film radziecki, reż. Władimir Szamszurin sygn.l.śr.

offset, papier, 94.5x66.5 cm

Wiesław Wałkuski(ur.1956)

Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce(1989) film polski, reż. Feliks Falk nsygn.

offset, papier, 68x98 cm

Henryk Waniek(ur.1942)

W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów(1984) film polski, reż. Andrzej Kotkowski sygn.dat.l.śr.

offset, papier, 97x67 cm

Henryk Waniek(ur.1942)

Wir(1984) film polski, reż. Jacek Schoen sygn.dat.l.d.

offset, papier, 98x68 cm

nakład 3.100   stan zachowania: dobry

Krzysztof Wrześniewski(ur.1948)

Super Ekspres w niebezpieczeństwie(1977) film japoński, reż. Yunya Sato sygn.dat.l.d.

offset, papier, 58x81 cm

28. Zespół 5 plakatów

Estymacja:  500 - 1.000,-

A.N.

Punkty za pochodzenie film polski, reż. Franciszek Trzeciak nsygn.

offset, papier, 33x94 cm

nakład 2.770    stan zachowania: średni

A.N.

Więzy(1968) film węgierski, reż. Félix Máriásy nsygn.

offset, papier, 81.5x57.5 cm

A.N.

Weekend z dziewczyną(1968) film polski, reż. Janusz Nasfeter nsygn.

offset, papier, 84x58.5 cm

nakład 11.800   stan zachowania: dobry

A.N.

Sposób na kobiety(1966) film angielski, reż. Richard Lester nsygn.

offset, papier, 84.5x59 cm

nakład 4.200    stan zachowania: dobry

A.N.

Jak świat traci poetów nsygn.

offset, papier, 94x66 cm

nakład 7.050   stan zachowania: dobry