56 AUKCJA PROMOCYJNA

56 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 3 lipca 2021 r., godz. 12:00

Aukcja pod patronatem Doktora Przemysłąwa Wachowskiego
Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego

Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 2 lipca, do godz.17:00.

Abstrakcja(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA 2021

akryl, płótno. 100x70 cm

 cena wywoławcza: 500,-

Połączenie II(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / ADAMOWSKA / 2021

akryl, płótno. 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

Mała kompozycja(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA ADAMOWSKA 2021

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Joanna Aninowska(ur.1975)

Fala(2020) sygn.dat.p.d. Aninowska / 2020

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

5. Joanna Aninowska(ur.1975)

Lipiec(2020) sygn.dat.p.d. Aninowska / 2020

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

Zagubiona(2021) sygn.dat.p.d. Bajszczak 21

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

7. Anna Baranowska(ur.1984)

Wnętrze słodkie i soczyste z cyklu „Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć”(2011) sygn.dat.na odwrociu Anna Baranowska 2011 r.

obraz ceramiczny, 21x21 cm (24,5x24,5 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

8. Anna Baranowska(ur.1984)

Jesteśmy sobie zamkniętym czworokątnym światem z cyklu „Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć”(2011) sygn.dat.na odwrociu Anna Baranowska 2011 r.

cena wywoławcza: 500,-

9. Anna Baranowska(ur.1984)

Miłość moja idąca boso z cyklu „Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć”(2011) sygn.dat.na odwrociu Anna Baranowska 2011 r.

cena wywoławcza: 500,-

10. Agata Bącela(ur.1974)

Misa czerwona sygn. TWÓRCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 17x34,5x34,5 cm

cena wywoławcza: 350,-

11. Agata Bącela(ur.1974)

Misa biała sygn. TWÓRCZE / EGO

ceramika szkliwiona, 21x44x45 cm

cena wywoławcza: 350,-

12. Agata Bącela(ur.1974)

Wazon maki sygn. twórcze / ego

ceramika szkliwiona, wys.30 cm

cena wywoławcza: 290,-

13. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera maki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 9x44,5x38 cm

cena wywoławcza: 290,-

14. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera ptaki sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 13x37x31 cm

cena wywoławcza: 290,-

15. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon tulipany sygn. KRYSTYNA / BĄCELA

ceramika szkliwiona, wys.25 cm

cena wywoławcza: 290,-

16. Magdalena Bezat(ur.1979)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2021 r

technika mieszana, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

17. Magdalena Bezat(ur.1979)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2021r

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

18. Weronika Bober(ur.1996)

Opening(2021) sygn.l.d. WBober

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Kompozycja I(2021) sygn.na odwrociu Chojnacka

technika własna, olej, tkanina, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

20. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Ukojenie(2021) sygn.p.d. Chojnacka

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 550,-

21. Agnieszka Czekaj(ur.1987)

Hope(2021) sygn.dat.p.d. A.Czekaj '21

akryl, płótno, 75x100 cm

cena wywoławcza: 550,-

22. Marta Dunal(ur.1989)

Bright new future(2020) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Marta Dunal(ur.1989)

Srebrna rzeka(2021) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płyta, 70x100 cm (75x105 cm z ramą)

cena wywoławcza: 630,-

24. Marta Dunal(ur.1989)

Trawy o poranku(2020) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płyta, 70x50 cm (76x56 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

25. Natalia Dziedzic(ur.1993)

My lullaby for you(2021) sygn.p.d. ND

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

26. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Magenta Orchids(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

olej, płyta, 90x60 cm (95x65 cm z ramą)

cena wywoławcza: 630,-

27. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Yellow Orchids(2021) sygn.p.d. ND i sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / 2021

cena wywoławcza: 630,-

28. ELMYR

Laureat(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

29. ELMYR

Wycieczka(2021) sygn.dat.l.d. ELMYR 2021

akryl, płótno, 60x73 cm

cena wywoławcza: 450,-

30. Karolina Fornalczyk(ur.1981)

VISION(2020) sygn.dat.na odwrociu 2020 r / KF / Karolina / Fornalczyk

akryl, płótno, 70,5x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

31. Piotr Gola(ur.1985)

Potrzeba ucieczki II(2018) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, olej, wydruk cyfrowy, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

32. Piotr Gola(ur.1985)

Be quiet(2021) sygn.p.d. P.Gola

technika mieszana, olej, spray, pastel, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.g. Julita Grzejdziak-Dyła / 2020

gwasz, pastel, papier, 40x30 cm (z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

34. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Czary Mary(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

35. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Pomiędzy myślami(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2021

technika mieszana, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

36. Paulina Grzelińska(ur.1996)

Organik(2021) sygn.dat.na odwrociu PAULINA GRZELIŃSKA 2021

technika mieszana, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

37. Zigi Jack

Kompozycja kwiatowa(2021) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

38. Zigi Jack

Z ogrodu(2021) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 600,-

39. Zigi Jack

Malowany ptak(2021) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2021

akryl, olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

40. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Błękitna(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

41. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Przechadzka(2021) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

42. Dominik Janyszek(ur.1990)

3292(2021) sygn.dat.na odwrociu D.Janyszek / 2021r.

technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Brama(2021) sygn.dat.l.g. Beata Jarmuż-Socha 2021

akryl, płótno, 45x55 cm

cena wywoławcza: 400,-

44. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Układanka I(2020) sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha 2020

technika mieszana, papier, 29x48 cm (w św.p-p; 37,5x56,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

Układanka III(2021) sygn.l.d. Beata Jarmuż-Socha

 technika mieszana, papier, 30,5x30,5 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 350,-

Dialog. Część pierwsza(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Dialog. Część druga(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

Dialog. Część trzecia(2021) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / 2021

olej, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Roksana Karczewska(ur.1988)

Medusa(2021) sygn.p.d. Karczewska R.

akryl, płótno, 45,5x35,3 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Roksana Karczewska(ur.1988)

Amphitrite(2021) sygn.l.d. Karczewska R.

akryl, płótno, 80x60,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

51. Emilia Karwowska(ur.1997)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. Emilia Karwowska 2018r

akwaforta (I 3/5), 19,5x49,4 cm

cena wywoławcza: 150,-

52. Emilia Karwowska(ur.1997)

Lato 2(2019) sygn.dat.p.d. E.Karwowska 2019r.

akwaforta, akwatinta (e.a.), 12,7x18,7 cm

cena wywoławcza: 80,-

53. Magdalena Karwowska(ur.1986)

Joker(2021) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KARWOWSKA 2021 R.

akryl, szlagmetal, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

54. Milena Kliszko(ur.1983)

Sunrise(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

55. Milena Kliszko(ur.1983)

Meeting(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021

akryl, płótno, 60x110,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

56. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Igor Kociński 2021

linoryt barwny (e.a.), 67,2x47,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

57. Igor Kociński(ur.1995)

linoryt barwny (9/12), 67,2x47,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

58. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Behind(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 110x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Burn(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Lilac(2021) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

61. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Schyłek lata(2021) sygn.dat.p.d. Aneta Kowalczyk / 2021

technika mieszana, papier, 51x37 cm (w św.p-p; 73x53 cm z ramą)

cena wywoławcza: 380,-

62. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Relief 7(2020) sygn.dat.na odwrociu Krzemiński 2020

technika własna, płyta HFD, 60x60 cm (62,5x62,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

63. Kinga Kubiak(ur.1993)

L-T(2021) sygn.na odwrociu Kinga / Kubiak

akryl, pastel, spray, płótno, 70x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

64. Kinga Kubiak(ur.1993)

Spring(2018) sygn.na odwrociu Kinga / Kubiak

akryl, pastel, płyta, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

65. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Znowu to samo. Zielona Kropka”(2015) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kubiak / 2015 r

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Wojciech Kubiak(ur.1978)

Bez tytułu z cyklu „Znowu to samo”(2015) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kubiak / 2015 r

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Olga Kunats(ur.1995)

Jesień(2021) sygn.na odwrociu Kunats O.

technika własna, plastelina, akryl, płyta, 50x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

        detal

68. Olga Kunats(ur.1995)

Lato(2021) sygn.na odwrociu Kunats O.

technika własna, plastelina, akryl, płyta, 60x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

                 detal

69. Olga Kunats(ur.1995)

Zima(2021) sygn.na odwrociu Kunats O.

cena wywoławcza: 450,-

                   detal

70. Magdalena Kurek(ur.1979)

Corsica mon amour(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 550,-

71. Magdalena Kurek(ur.1979)

Night Corsica(2021) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Aleksandra Lacheta(ur.1992)

Zebra(2021) sygn.l.d. AL i na odwrociu Aleksandra Lacheta ’20

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Aleksandra Lacheta(ur.1992)

Blablador(2020) sygn.l.d. AL i na odwrociu Aleksandra Lacheta ’20

akryl, rapidograf, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

74. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Szklarnia VIII(2019) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 2019

olej, płótno, 90x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

75. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

W zaciszu domowym II(2019) sygn.p.d. K.MACIASZKIEWICZ

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Jan Markiewicz(ur.1995)

Podwórko przy Nawrot(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz '20

akryl, płótno, 73x54 cm

cena wywoławcza: 450,-

77. Agata Mikulska-Sienkiewicz(ur.1982)

Intymność(2021) sygn.dat.l.d. Mik’21 / MIKULSKA-SIENKIEWICZ

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 600,-

78. Ewa Najdenow(ur.1967)

Nadzieja(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

79. Ewa Najdenow(ur.1967)

Półgębkiem z przymrużeniem oka(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 60,5x80,5 cm

cena wywoławcza: 450,-

80. Ewa Najdenow(ur.1967)

System V(2020) sygn.p.d. ENaj

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

81. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Blue Monday sygn.p.d. A.Paradecka

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

82. Gabriela Pawlicka(ur.1992)

Mustang nr 4 z serii „Chocogold”(2021) sygn.dat. GP. / 2021

ceramika szkliwiona, szlagmetal, wys.33 cm

cena wywoławcza: 570,-

83. Gabriela Pawlicka(ur.1992)

Mustang nr 1 z serii „Gray”(2021) sygn.dat. 2021 / GP

ceramika szkliwiona, wys.34 cm

cena wywoławcza: 570,-

84. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2017) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2017

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 450,-

85. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996)

Protostar(2020) sygn.na odwrociu POLA PIESTRZENIEWICZ

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

86. Zofia Pilich(ur.1999)

Główka Zosi(2020) sygn.dat. Z.H. PILICH / 2020

gips, wys.26 cm

cena wywoławcza: 630,-

87. Agata Piwowar(ur.1978)

Dziewczynka z mewami(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021rok / APiwowar

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

88. Agata Piwowar(ur.1978)

Morze(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021r. / APiwowar

olej, płótno, 20,5x25 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Magdalena Połacik(ur.1980)

Koronacja(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 65x73 cm

cena wywoławcza: 450,-

90. Magdalena Połacik(ur.1980)

Awiatorki(2021) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2021

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

91. Magdalena Połacik(ur.1980)

Leniwy poranek(2021) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2021

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

92. Katarzyna Ratajczyk(ur.1994)

Bez tytułu(2021) sygn.na odwrociu Czyk

akryl, włóczka, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

93. Katarzyna Ratajczyk(ur.1994)

akryl, włóczka, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

94. Milena Romanowska(ur.1965)

Kratownica(2019) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2019

olej, płótno, 95x75 cm

cena wywoławcza: 500,-

95. Milena Romanowska(ur.1965)

Grodzenie IX(2019) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2019

olej, płótno, 65x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

96. Milena Romanowska(ur.1965)

Przewody(2019) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / 2019

 olej, płótno, 64x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

97. Piotr Romanowski(ur.1973)

Abstrakcja 1(2021) sygn.dat.p.d. Romanowski 2021

akryl, płótno, 50,5x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

98. Piotr Romanowski(ur.1973)

Dziwny motyl(2021) sygn.dat.p.d. 2021 / Romanowski

akryl, płótno, 50x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

99. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Stokrotki(2021) sygn.dat.l.d. SJ'21

olej, płótno, 65x54 cm

cena wywoławcza: 400,-

100. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret na tle kwitnącej jabłoni(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 40x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Irysy-dyptyk(2021) sygn.dat.p.d. SJ'21

olej, płótno, 50x40, 50x40 cm

cena wywoławcza: 600,-

102. Dominik Smolik(ur.1982)

Infra VIII(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

103. Dominik Smolik(ur.1982)

Nefele(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

104. Dominik Smolik(ur.1982)

Matsutani I(2021) sygn.dat.na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

105. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2021

pastel, ołówek, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

106. Paweł Sobczak(ur.1995)

cena wywoławcza: 400,-

107. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa indygo(2021) sygn.dat. PAULA SOLAŃSKA / 2021

ceramika szkliwiona, wys.17 cm

cena wywoławcza: 440,-

108. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa w magnoliach sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona. wys.15,5 cm

cena wywoławcza: 440,-

109. Paula Solańska(ur.1981)

Podróż IV(2021) sygn.dat. PAULA SOLAŃSKA / 2021

ceramika szkliwiona, wys.37 cm

cena wywoławcza: 630,-

110. Julia Stachowska(ur.1997)

Ogród udręczeń(2021) sygn.dat.l.d. JULIA STACHOWSKA 2021

linoryt (1/15), 30,8x20,8 cm

cena wywoławcza: 150,-

111. Kamila Stępniak(ur.1983)

Podróżniczka w czasie(2021) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

112. Kamila Stępniak(ur.1983)

Blue&Black Strawberry(2020) sygn.na szypułce i tabliczce K.Stępniak

żywica epoksydowa, żywica poliuretanowa, 48x45x45 cm
(podstawa pleksi 5,5x28,5x28,5 cm, postument MDF, Hdf, drewno, 102x35,7x35,7 cm)

cena wywoławcza: 2.000,-

113. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Bloss-Mała pełnia(2021) sygn.dat.p.d. BSzwedowska / 21

olej, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 300,-

114. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994)

Tęsknić-morela(2021) sygn.dat.p.d. Barbara Szwedowska 21

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

115. Mariola Świgulska(ur.1961)

Epoka królika(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021r

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

116. Mariola Świgulska(ur.1961)

W nocy nikt nas nie zdepcze(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2021r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x120,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

117. Mariola Świgulska(ur.1961)

Zakochana wiosna(2021) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2021r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

118. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Clouds in the sky(2017) sygn.p.d. Eslain

akryl, pianka poliuretanowa, płótno, 90x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

119. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Jedność planet(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021 / Eslain

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

120. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Złoty szlak(2021) sygn.dat.na odwrociu 2021 / Eslain

technika własna, akryl, szlagmetal, płótno, 79,5x79,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

121. Małgorzata Tazbir(ur.1965)

Pojemnik czerwony z metalicznym brązem(2020) sygn. MT Małgorzata Tazbir

ceramika szkliwiona, 19x14,5x14,5 cm

cena wywoławcza: 380,-

122. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2017) sygn.l.d. AW

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

123. Anna Woźniak(ur.1991)

Bez tytułu(2021) sygn.l.d. AW

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

124. Piotr Woźniak(ur.1989)

Miejsce zero(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, druk wypukły, akryl, płyta, 70x70 cm (70,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

125. Piotr Woźniak(ur.1989)

Hipoteza 258(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

odlew aluminiowy, akryl, płyta, 70x50 cm (70,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

126. Piotr Woźniak(ur.1989)

K8538(2021) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'21

cena wywoławcza: 500,-

127. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Letnie popołudnie(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

128. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Tajemniczy ogród(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 80x50 cm

cena wywoławcza: 450,-

129. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W galopie(2021) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA / 2021

akryl, płótno, 90x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

130. Paulina Zalewska(ur.1981)

1,2,3...(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 450,-

131. Paulina Zalewska(ur.1981)

Podwodne miasto(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

132. Paulina Zalewska(ur.1981)

Rejs na Island Jazz(2021) sygn.dat.p.d. PZ 2021

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

133. Michał Zalewski(ur.1985)

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

134. Monika Synak(ur.1984)

Moja planeta(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK / 2021

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

135. Monika Synak(ur.1984)

Moja wolność(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK / 2021

akryl, płótno, 60x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

136. Monika Synak(ur.1984)

Świat jest nasz gdy kochamy 2(2021) sygn.p.d. ms i sygn.dat.na odwrociu MONIKA SYNAK / 2021

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 400,-