71 AUKCJA PROMOCYJNA

71 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 17 lutego 2024 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 2 lutego.

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 20 %.

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Odważna(2023) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

Blokująca(2024) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Dualna(2024) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

4. Agata Bącela(ur.1974)

Wazon-tulipany sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys. 23,5 cm

cena wywoławcza: 350,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Patera-tulipany sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 7x37x23 cm

cena wywoławcza: 350,-

Patera-maki sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 8x37x29 cm

cena wywoławcza: 350,-

7. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon-białe tulipany sygn. KBącela

cena wywoławcza: 350,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Misa sygn. KBącela

ceramika szkliwiona, 10x35x32 cm

cena wywoławcza: 350,-

Misa sygn. KB

ceramika szkliwiona, 12x35x35 cm

cena wywoławcza: 350,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Kompozycja nr 2(2018) sygn.na odwrociu MAGDALENA BEZAT

akryl, olej, płótno, 120x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

Kompozycja nr 3(2018) sygn.na odwrociu MAGDALENA BEZAT

cena wywoławcza: 700,-

12. Laura Brędowska(ur.1997)

Bez tytułu z cyklu „Miejsca”(2023) sygn.p.d. SONDRENIENTE

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

13. Laura Brędowska(ur.1997)

Bez tytułu z cyklu „Miejsca”(2023) sygn.dat.p.d. SONDRENIENTE 23

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

14. Laura Brędowska(ur.1997)

Bez tytułu z cyklu „Miejsca”(2024) sygn.dat.p.d. SONDRENIENTE 24

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Teodor Durski(ur.1976)

Argonauta płonie sygn.p.d. Teodor Durski

serigrafia [8/50 (1/1)], 12x15 cm

cena wywoławcza: 190,-

16. Teodor Durski(ur.1976)

Implozja Pana T sygn.p.d. Teodor Durski

serigrafia (8/45), 12x15 cm

cena wywoławcza: 190,-

17. Teodor Durski(ur.1976)

Eter sygn.p.d. Teodor Durski

serigrafia [40/55 (1/1)], 12x15 cm

cena wywoławcza: 190,-

18. Natalia Dziedzic(ur.1993)

Dream Sequence(2022) sygn.dat.na odwrociu Natalia Dziedzic / ... / 2022

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

19. Ed Box

Cytryny(2024) sygn.dat.na odwrociu Ed Box … 2024 r

olej, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

20. Elmyr

Przyjaźń(2023) sygn.dat.l.d. ELMYR 2023

akryl, płótno, 60x75 cm

cena wywoławcza: 550,-

21. Gu-tang Clan

GUTOKOSIMAZAKI(2024) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2024

sitodruk (4/20), 100x70 cm (101x71 cm z ramą)

cena wywoławcza: 580,-

22. Herod

Bez tytułu(2024) sygn.dat.na odwrociu HEROD 2024

akryl, spray, szablon, płótno, 20x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

23. Herod

Bez tytułu(2024) sygn.dat.na odwrociu HEROD 2024  ​

cena wywoławcza: 300,-

24. Herod

cena wywoławcza: 300,-

25. Zigi Jack

Łąka IV(2023) sygn.p.d. ZIGI JACK

olej, akryl, płótno, 73x92 cm

cena wywoławcza: 600,-

26. Zigi Jack

Poszukiwanie(2021) sygn.l.d. ZIGI JACK

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

27. Dominik Janyszek(ur.1990)

2170(2023) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2023 r.

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

28. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Czarna dziura sygn.p.d. Beata Jarmuż

collage, 20,5x14 cm (w św.p-p; 40,5x30,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 550,-

29. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Także(2023) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2023 r.

olej, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

30. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dzikie pustkowie VI(2023) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2023 r.

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

31. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dokładnie tak(2023) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2023 r.

technika mieszana, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

32. Katy Kelm

Wnętrze II(2023) sygn.dat.na odwrociu KATY KELM … 2023r.

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

33. Milena Kliszko(ur.1983)

Earthly glow(2024) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2024

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

34. Milena Kliszko(ur.1983)

Welcome to Mars(2024) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2024     ​

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

35. Anna Kołakowska(ur.1982)

Down there(2023) sygn.dat.na odwrociu ANNA KOŁAKOWSKA / … 2023’

collage, olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

36. Anna Kołakowska(ur.1982)

Autumn romance(2023) sygn.dat.p.d. AK 23’

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

37. Anna Kołakowska(ur.1982)

Spark of mystery(2023) sygn.dat.p.d. AK 23’

olej, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

38. Anna Kubiak(ur.1984)

But III(2023) sygn.dat.na odwrociu Anna Kubiak / … / 2023 r

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

39. Kinga Kubiak(ur.1993)

Taniec w blasku(2023) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 650,-

40. Kinga Kubiak(ur.1993)

Miraż I(2022) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 47x69,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

41. Kinga Kubiak(ur.1993)

Szepty zawiłe(2023) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, pastel, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

42. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wieczór w Monopoli-Italy(2023) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Magdalena Kurek(ur.1979)

Filmowo-teatralna Łódź(2023) sygn.dat.na odwrociu MAGDALENA KUREK / … / … 2023 r.

olej, collage, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

44. Hanna Lew Kiedrowska(ur.1997)

Gest-cierpliwość(2020) sygn.dat.na odwrociu Hanna Lew Kiedrowska / 12.11.2020 r.

węgiel, olej, kredka akwarelowa, tektura, 29,7x41,9 cm

cena wywoławcza: 400,-

45. Lix Flair

The Magician(2024) sygn.dat.p.d. L.F. / 2024

olej, płótno, 32x27 cm

cena wywoławcza: 400,-

46. Lix Flair

The Collector(2024) sygn.dat.p.d. L.F. / 2024

olej, płótno, 60x45,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

47. Marek Morawski(ur.1995)

Nun(2023) sygn.dat.na odwrociu 2023 / Morawski / Marek

olej, akryl, płótno, 42x30 cm

cena wywoławcza: 400,-

48. Marek Morawski(ur.1995)

Piegi(2023) sygn.dat.na odwrociu Morawski / Marek / 2023

olej, akryl, płótno, 46x30,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

49. Marek Morawski(ur.1995)

Kompozycja(2023) sygn.dat.na odwrociu 2023 / Morawski / Marek

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

50. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura(2024) sygn.dat.l.g. W.Piekarski 2024

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

51. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2023) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2023

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

52. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Roztopy(2023) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2023

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

53. Magdalena Połacik(ur.1980)

Pingpongistka(2024) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

54. Magdalena Połacik(ur.1980)

Sekret(2024) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

55. Magdalena Połacik(ur.1980)

Gadzia królewna(2024) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

56. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Zima(2024) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI / ’24

olej, płótno, 40x23 cm

cena wywoławcza: 400,-

57. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dwie brzozy(2024) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI ’24

olej, płótno, 40x18,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

58. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczyna w zielonym swetrze(2024) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI / ’24

olej, płótno, 45x35 cm

cena wywoławcza: 400,-

59. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret(2023) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI / ’23

olej, płótno, 24x18 cm

cena wywoławcza: 400,-

60. Karol Skwark(ur.1999)

Pejzaże o zachodzie słońca-dyptyk(2023) sygn.dat.na odwrociu K. Skwark 2023

akryl, płótno/tektura, 15x10; 15x10 cm

cena wywoławcza: 350,-

61. Karol Skwark(ur.1999)

Kukurydza i Chatka-dyptyk(2023) sygn.dat.na odwrociu K. Skwark 2023

cena wywoławcza: 350,-

62. Karol Skwark(ur.1999)

Zachód(2023) sygn.dat.na odwrociu K. Skwark 2023

akryl, płótno/tektura, 15x10 cm

cena wywoławcza: 200,-

63. Karol Skwark(ur.1999)

Sad(2023) sygn.dat.na odwrociu K. Skwark 2023

cena wywoławcza: 200,-

64. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa lapis lazuli sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 17x13x17 cm

cena wywoławcza: 650,-

65. Paula Solańska(ur.1981)

Ażur-misa sygn. P. Solańska

ceramika szkliwiona, wys. 14,5; śr. 23,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Paula Solańska(ur.1981)

Intro-obraz ceramiczny sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 28x29 cm

cena wywoławcza: 750,-

67. Wojciech Stachura(ur.1999)

Scooby-Doo(2022) sygn.dat.p.d. W.Stachura / 2022

technika mieszana, olej, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

68. Wojciech Stachura(ur.1999)

Bez tytułu(2023) sygn.dat p.d. W.Stachura / 2023

olej, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

69. Wojciech Stachura(ur.1999)

Sylwester(2022) sygn.dat.na odwrociu WOJCIECH STACHURA 2022

olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 600,-

70. Mariola Świgulska(ur.1961)

W nocnym nurcie snów(2023) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Senna 2023 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

71. Mariola Świgulska(ur.1961)

Odwieczna symbioza(2023) sygn.p.d. mariola Świgulska Senna

cena wywoławcza: 600,-

72. Mariola Świgulska(ur.1961)

Uczę drzewa latać(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Senna 2022 r

cena wywoławcza: 600,-

73. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złoty przypływ(2023) sygn.p.d. Świgulska

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

74. Three art

Kompozycja kwadratowa IV z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

akryl, płótno, 70x70 cm (80x80 cm z ramą)

cena wywoławcza: 750,-

75. Three art

Kompozycja kwadratowa V z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

akryl, płótno, 50x50 cm (52x52 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

76. Three art

Kompozycja kwadratowa VI z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

cena wywoławcza: 600,-

77. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 9(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta (8/20), 32x32 cm

cena wywoławcza: 350,-

78. Michał Wasiak(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’19

akwaforta (e.a.), 50x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Michał Wasiak(ur.1997)

akwaforta, akwatinta, odprysk (2/15), 50x40 cm

cena wywoławcza: 400,-

80. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Mondrianowski kot(2023) sygn.dat.na odwrociu AGNIESZKA /  WRONOWSKA / 2024

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

81. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Niebieskie ptaki(2024) sygn.p.d. ML

akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

82. Paulina Zalewska(ur.1981)

Przystanek Blue Swallow(2023) sygn.dat.p.d. PZ 2023

akryl, płótno, 100x100 cm (105x105 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-

83. Paulina Zalewska(ur.1981)

Kamień przeznaczenia(2024) sygn.dat.p.d. PZ 2024

akryl, płótno, 80x60 cm (85x65 cm z ramą)

cena wywoławcza: 900,-

84. Paulina Zalewska(ur.1981)

Gwiazda ognista w lazurowej wodzie(2024) sygn.dat.p.d. PZ 2024

akryl, płótno, 80x50 cm (85x55 cm z ramą)

cena wywoławcza: 900,-

85. Julia Zaręba(ur.1999)

Dziewanna(2022) sygn.p.d. J. ZARĘBA

olej, płótno, 46x33 cm

cena wywoławcza: 400,-

86. Julia Zaręba(ur.1999)

Ogrody 1(2022) sygn.dat.na odwrociu Julia Zaręba / 2022

olej, tempera, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

87. Weronika Żelechowska(ur.1999)

Bez tytułu(2023) sygn.dat.na odwrociu Żelechowska / 2023

akryl, płótno, 100x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

88. Weronika Żelechowska(ur.1999)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.na odwrociu Żelechowska / 2022

akryl, płótno, 85x65 cm

cena wywoławcza: 600,-

89. Weronika Żelechowska(ur.1999)

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-