W 90. ROCZNICĘ URODZIN STANISŁAWA FIJAŁKOWSKIEGO. OBRAZY I RYSUNKI

W 90. ROCZNICĘ URODZIN STANISŁAWA FIJAŁKOWSKIEGO

OBRAZY I RYSUNKI

15 - 31 października 2012 r.

wernisaż wystawy - 15 października, godz. 17:00

Image  1.  Stanisław Fijałkowski

2 IV 2011 sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 100x73 cm

cena: 58.000,-

Image  2. Stanisław Fijałkowski

Przestrzenie(2011) sygn.dat.na odwrociu

akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm

cena: 58.000,-

Image  3.  Stanisław Fijałkowski

Po trzydziestu latach(2001) sygn.dat.na odwrociu

akryl, płótno, 116x89 cm

cena: 65.000,-

 „Szkice z Nieborowa” (rysunki podwójne):

Image  4. Stanisław Fijałkowski

Szkice z Nieborowa: 6 VIII 2012-3 i 7 VIII 2012 sygn.śr.g.

ołówek, papier, 21x29.5 cm

cena: 6.500,-

Image  5. Stanisław Fijałkowski

Szkice z Nieborowa: 13 VIII 2012 i 13 VIII 2012-2 sygn.śr.d.

ołówek, papier, 21x29.5 cm

cena: 6.500,-

Image  6.  Stanisław Fijałkowski

Szkice z Nieborowa: 11 VIII 2012 i 11 VIII 2012-2  sygn.śr.d.

ołówek, papier, 21x29.5 cm

cena: 6.500,-

7. Stanisław Fijałkowski

Szkice z Nieborowa:

2 VIII 2012 Troistość kwadratów i 3 VIII 2012  sygn.śr.d.

ołówek, papier, 21x29.5 cm

cena: 6.500,-

 „Szkice z Nieborowa”:

Image  8.  Stanisław Fijałkowski

Szkic z Nieborowa 26 VII 2012 sygn.śr.d.

ołówek, papier, 29.5x21 cm

cena: 5.800,-

Image  9.  Stanisław Fijałkowski

ołówek, papier, 29.5x21 cm

cena: 5.800,-

Serigrafie:

Image  10.  Stanisław Fijałkowski

4 Listopada 2012 sygn.p.d.

serigrafia, 73x52 cm

Image  11.  Stanisław Fijałkowski

10 X 2012 sygn.p.d.

serigrafia, 77x50 cm