FILMOWE INSPIRACJE

FILMOWE INSPIRACJE

Muzeum Kinematografii, Plac Zwycięstwa 1, Łódź

8 października - 16 listopada 2014 r.

wernisaż - wtorek, 7 października 2014 r., godz. 17:00
Wystawa pod patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej

Katalog towarzyszący wystawie PDF

1. Maciej Bohdanowicz(ur.1984)

Blow up(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x100 cm

cena: 1.450,-

2. Monika Dałek(ur.1981)

Nowy film nowa przygoda(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

cena: 1.450,- sprzedane

3. Teodor Durski(ur.1976)

The Misfits [Marilyn Monroe]-4 elementy(2014) sygn.dat.p.d.

serigrafia (2/32, 3/32, 5/32, 23/32), 45x45 cm (każda)

cena: 570,-/szt.

4. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Dwaj ludzie i szafa(2014) sygn.dat.p.d.

collage, 40x50 cm (w ramie)

(kolekcja prywatna)

5. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Parada zombie(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90.5x100 cm

cena: 2.550,-

6. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Wspomnienia(2014) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 90.5x100 cm

cena: 2.550,-

7. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Pan Wołodyjowski(2012) sygn.dat.l.g.

akryl, pilśnia, 86.5x92 cm

cena: 2.150,-

8. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Żar Marleny(2012) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 60x60 cm

9. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Portret Iwony Karlickiej I(2013) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 51x30.5 cm

cena: 700,-

10. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Portret Mariusza Grzegorzka I(2013) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 39x59.5 cm

cena: 700,-

11. Natalia Anna Kalisz(ur.1988)

Portret Mariusza Ostrowskiego I(2013) sygn.na odwrociu

fotografia (2/10), 39x59.5 cm

cena: 700,-

12. Roksana Karczewska(ur.1988)

Downtrodden(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 89.5x75 cm

cena: 1.450,-

13. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Motyw z filmu „Kobieta we wnętrzu”(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x100 cm

cena: 2.700,-

14. Tomasz Kozłowski(ur.1982)

Motyw z filmu „Samochód na drodze”(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x100 cm

cena: 2.700,-

15. Roksana Kularska-Król(ur.1982)

Big Blue(2014) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena: 2.150,-

16. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980)

Aszik Kerib-tryptyk(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 68x157 cm (z ramą)

17. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Kingsajz sygn.p.g.

olej, płótno, 50x70 cm

cena: 1.450,-  rezerwacja

18. Magdalena Połacik(ur.1980)

Podróż Georgini i Lili śladami Telmy i Louise(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 70x70 cm

19. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Planeta małp-niebieska(2014) sygn.

żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno, 152x42x55 cm

cena: 3.150,-

20. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Planeta małp-zielona(2014) sygn.

żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno 177x49x45 cm

cena: 3.600,-

21. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980)

Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 50.5x50 cm

cena: 1.450,-

22. Monika Synak(ur.1984)

Monroe(2014) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x90 cm

cena: 890,-  rezerwacja

23. Marta Szarek-Michalak(ur.1979)

Ostatnie tango w Paryżu(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x70 cm

cena: 2.150,-

24. Iwona Wilkoszewska(ur.1983)

Wild Wild West(2014) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x90 cm

cena: 1.450,-

25. Dominik Woźniak(ur.1983)

Scena 31, ujęcie 7(2014) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 100x80 cm

26. Paulina Zalewska(ur.1981)

Safety Last!(2012) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 70x100 cm

cena: 3.600,-

ORGANIZATORZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONATY