PIĄTY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH TWÓRCÓW

 7 - 28 sierpnia 2020 r.

Galeria ASP, ul. Piotrkowska 68, Łódź

 wernisaż: 7 sierpnia, godz. 18:00

Wystawa pod patronatem honorowym Rektor Akademii Sztuk Pięknych

Joanna Aninowska (ur.1975) Moskwa

Moskwa(2019) sygn.dat.p.d.

akwaforta, akwatinta (21/50), 19x18,5 cm (41x41 cm z ramą)

cena: 730,-

Joanna Aninowska (ur.1975) Paryż

Paryż(2018) sygn.dat.p.d.

akwaforta, akwatinta (24/50), 16,5x15 cm (41x41 cm z ramą)

cena: 730,-

Joanna Aninowska (ur.1975) Londyn

Londyn(2019) sygn.dat.p.d.

akwaforta, akwatinta (15/50), 18,5x18,5 cm (41x41 cm z ramą)

cena: 730,-

Agata Bajszczak (ur.1982) Brightness

Brightness(2018) sygn.p.d.

akryl, markery akrylowe, płótno, 60x50 cm

cena: 1.750,-

Magdalena Bezat (ur.1979) Obiekt tkacki nr 1

5. Magdalena Bezat(ur.1979)

Obiekt tkacki nr 1(2017) sygn.

sito, sznurek syntetyczny i bawełniany, śr.37 cm, gł.15 cm

6. Magdalena Bezat(ur.1979)

Obiekt tkacki nr 8(2017) sygn.

sito, sznurek bawełniany, śr.25 cm, gł.12 cm

cena: 350,-

7. Magdalena Bezat(ur.1979)

Obiekt tkacki nr 2(2017) sygn.

sito, sznurek bawełniany, śr.34 cm, gł.15 cm

Marta Bilecka (ur.1975) Blue Universe-Meditation Spot

8. Marta Bilecka(ur.1975)

Blue Universe-Meditation Spot(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x140 cm

cena: 6.300,-

Marta Bilecka (ur.1975) Perfect Moments 21

9. Marta Bilecka(ur.1975)

Perfect Moments 21(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena: 5.300,-

Agnieszka Borkowska (ur.1978) Swimmer I

10. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Swimmer I(2019) sygn.p.d.dat.śr.d.

linoryt (5/12), 27,2x27,2 cm

Agnieszka Borkowska (ur.1978) Swimmer III

11. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Swimmer III(2019) sygn.p.d.dat.śr.d.

linoryt (17/20), 27,2x27,2 cm

Agnieszka Borkowska (ur.1978) The moon mood

12. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

The moon mood(2019) sygn.p.d.dat.śr.d.

linoryt (1/12), 32x32 cm

Beata Bugaj-Tomaszewska (ur.1977) Obraz II z cyklu „W lesie”-dyptyk

Obraz II z cyklu „W lesie”-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, płyta mdf, 100x130 cm, 100x130 cm

cena: 2.000,-

Damian Ciszek (ur.1995) Księżyc jest fajniejszy od słońca

14. Damian Ciszek(ur.1995)

Księżyc jest fajniejszy od słońca sygn.na odwrociu

akryl, olej, płótno, 80,5x110 cm

cena: 3.600,-

Daniel Cybula (ur.1978) Pejzaż III z cyklu „Wiosna”

15. Daniel Cybula(ur.1978)

Pejzaż III z cyklu „Wiosna”(2020) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 70x50 cm

Monika Dałek (ur.1981) Dajmy się uwieść polifonii głosów człowieka

Dajmy się uwieść polifonii głosów człowieka(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

Monika Dałek (ur.1981) Porzućmy przyziemne wyobrażenia

Porzućmy przyziemne wyobrażenia i dajmy się ponieść na falach dźwięków ku morzu możliwości(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

Klaudia Funkiewicz (ur.1991) Naiwna

18. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Naiwna(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 65x54 cm

cena: 1.450,-

Izabela Gałązka (ur.1984) VII z cyklu „Emotikony”

19. Izabela Gałązka(ur.1984)

VII z cyklu „Emotikony”(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x60 cm

cena: 3.900,-

Julita Grzejdziak-Dyła (ur.1979) Bez tytułu 8

20. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu 8(2020) sygn.dat.p.d.

gwasz, akwarela, pastel, ołówek, papier, 49x34 cm (w św.p-p;
70,5x50,3 cm z ramą)

cena: 850,-

Julita Grzejdziak-Dyła (ur.1979) Bez tytułu 11

21. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu 11(2020) sygn.dat.l.d.

70,5x50,3 cm z ramą)

cena: 850,-

Gu-Tang Clan, Dogberry

22. Gu-Tang Clan

Dogberry(2020) sygn.śr.d.

ręcznie wycinany szablon, spray, płótno, 100x100 cm

cena: 3.650,-

Gu-Tang Clan One dog army strikes again

23. Gu-Tang Clan

One dog army strikes again(2020) sygn.g.

ręcznie wycinany szablon, spray, sklejka, 100x70 cm

cena: 2.750,-

Gu-Tang Clan, Wuhan Clan

24. Gu-Tang Clan

Wuhan Clan(2020) sygn.na odwrociu

ręcznie wycinany szablon, spray, płótno, 130x100 cm

cena: 2.950,-

Marta Horodniczy (ur.1983) Bull

25. Marta Horodniczy(ur.1983)

Bull(2020) sygn.p.d.

technika mieszana, papier, 40,8x29 cm (w św.p-p; 62x42 cm z ramą)

cena: 1.100,-

Marta Horodniczy (ur.1983) Łapię motyle

26. Marta Horodniczy(ur.1983)

Łapię motyle(2020) sygn.p.d.

tusz, papier, 38,8x29 cm (w św.p-p; 52x42 cm z ramą)

cena: 670,-

Joanna Jamielucha (ur.1991) Niedźwiedź

27. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Niedźwiedź(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x80 cm

Beata Jarmuż-Socha (ur.1978) Drzewo II

28. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Drzewo II(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 70x71 cm (75x74 cm z ramą)

Marcin Jaszczak (ur.1975) Akt 4

29. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Akt 4(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x70 cm

Marcin Jaszczak (ur.1975) Portret z gruszką

30. Marcin Jaszczak(ur.1975)

Portret z gruszką(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 90x80 cm

Wojciech Kaleta (ur.1981) Dwie trzecie

31. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dwie trzecie(2020) sygn.l.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena: 2.400,-

Wojciech Kaleta (ur.1981) Kiedy pęka tama

32. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Kiedy pęka tama(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x80 cm

cena: 2.400,-

Dominika Kapczyńska (ur.1985) Poszukiwanie

33. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Poszukiwanie(2020) sygn.dat.p.d.

akryl, papier, 60x80 cm (61x81 cm z ramą)

cena: 870,-

Roksana Karczewska(ur.1988) Lepus

34. Roksana Karczewska(ur.1988)

Lepus(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, 65x39x40 cm

cena: 1.450,-

Roksana Karczewska (ur.1988) Naturalis Historiae

35. Roksana Karczewska(ur.1988)

Naturalis Historiae(2020) sygn.na odwrociu

technika mieszana, 30x18x8 cm

Agnieszka Kołodziejczak (ur.1976) Życie się toczy dalej 1

36. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Życie się toczy dalej 1(2018) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x70 cm (50,5x70,5 cm z ramą)

cena: 870,-

Agnieszka Kołodziejczak (ur.1976) Życie się toczy dalej 2

37. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976)

Życie się toczy dalej 2(2018) sygn.dat.p.d.

cena: 870,-

Jonasz Koperkiewicz (ur.1988) Ponad prawem

38. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Ponad prawem(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 120x70 cm

cena: 4.350,-

Aneta Kowalczyk (ur.1980) Sansara

39. Aneta Kowalczyk(ur.1980)

Sansara(2020) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 76x52 cm (76,5x52,5 cm z ramą)

cena: 1.100,-

Paweł Krzemiński (ur.1984) Relief 9

40. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Relief 9(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, akryl, płyta, 60x60 cm

Paweł Krzemiński (ur.1984) Relief 11-tryptyk

41. Paweł Krzemiński(ur.1984)

Relief 11-tryptyk(2020) sygn.na odwrociu

technika własna, akryl, płyta, 42x9 cm; 42x25,5 cm; 42x9 cm

Kinga Kubiak (ur.1993) Niezły cyrk I

42. Kinga Kubiak(ur.1993)

Niezły cyrk I(2018) sygn.

druk cyfrowy, poliester, 260x100 cm

cena: 1.600,-

Kinga Kubiak (ur.1993) Niezły cyrk II

43. Kinga Kubiak(ur.1993)

Niezły cyrk II(2018) sygn.

cena: 1.600,-

Marta Kunikowska-Mikulska (ur.1981) Dziwożona

44. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Dziwożona(2020) sygn.l.d.

olej, płótno, 81x110 cm

cena: 4.400,-

Marta Kunikowska-Mikulska (ur.1981) Marzanna

45. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Marzanna(2020) sygn.l.d.

olej, płótno, 120x91 cm

cena: 4.400,-

Łukasz Leszczyński (ur.1981) 8A

46. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

8A(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 30x20 cm

kolekcja prywatna

Łukasz Leszczyński (ur.1981) Apatele

47. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Apatele(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 30x30 cm

Ewa Najdenow (ur.1967) Emocje gorącego lata

48. Ewa Najdenow(ur.1967)

Emocje gorącego lata(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

Ewa Najdenow (ur.1967) Salamandra

49. Ewa Najdenow(ur.1967)

Salamandra(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x100 cm

Agnieszka Paradecka (ur.1993) Pejzaż jesienny

50. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Pejzaż jesienny(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x70 cm

cena: 1.450,-

Piotr Podsiadły (ur.1997) Bez tytułu

51. Piotr Podsiadły(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płyta MDF, 70x70 cm

cena: 650,-

Magdalena Połacik (ur.1980) Dziewczyna z błękitnym uchem

52. Magdalena Połacik(ur.1980)

Dziewczyna z błękitnym uchem(2020) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 110x70 cm

cena: 5.100,-

Piotr Romanowski (ur.1973) Marzenia 2

53. Piotr Romanowski(ur.1973)

Marzenia 2(2019) sygn.dat.p.d.

collage, akryl, monotypia, karton, 70x50 cm

cena: 540,-

Małgorzata Rusiecka (ur.1988) Kwiat życia

54. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Kwiat życia(2020) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, śr.100 cm

Małgorzata Sęk (ur.1973) The Peony Garden

55. Małgorzata Sęk(ur.1973)

The Peony Garden(2020) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena: 4.350,-

Sławomir J. Siciński (ur.1980) Autoportret

56. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret(2020) sygn.dat.l.śr.

olej, płótno/pilśnia, 34x23 cm (37x25,5 cm z ramą)

cena: 1.450,-

57. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Autoportret(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno/pilśnia, 20x17 cm (25,5x21,5 cm z ramą)

cena: 1.450,-

Sławomir J. Siciński (ur.1980) Pejzaż

58. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Pejzaż(2020) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 45x60 cm (47,5x62,5 cm z ramą)

Paweł Świątek (ur.1982) Simple pleasures

59. Paweł Świątek(ur.1982)

Simple pleasures(2020) sygn.na odwrociu

emulsja winylowa, płótno, 50x100 cm

cena: 1.450,-

Dominik Woźniak (ur.1983) Pożegnanie

60. Dominik Woźniak(ur.1983)

Pożegnanie(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 135x100 cm

cena: 5.800,-

Piotr Woźniak (ur.1989) Thetys

61. Piotr Woźniak(ur.1989)

Thetys(2020) sygn.

drewno-wiąz, akryl, odlew aluminiowy, 64.5x38x15 cm

Piotr Woźniak (ur.1989) Miranda

62. Piotr Woźniak(ur.1989)

Miranda(2020) sygn.

drewno-wiąz palony woskowany, odlew aluminiowy, 75.5x17x10 cm

Piotr Woźniak (ur.1989) Ogmios

63. Piotr Woźniak(ur.1989)

Ogmios(2020) sygn.na odwrociu

korzenie, węgiel, żywica poliestrowa, odlew aluminiowy,
neon LED na płycie, 76x76x50 cm (wys.postumentu 50 cm)

cena: 3.600,-

Piotr Woźniak (ur.1989) Funebribus

64. Piotr Woźniak(ur.1989)

Funebribus(2019) sygn.

odlew aluminiowy, polimer, diody led, płyta mdf, 36x36 cm

cena: 3.600,-

Piotr Woźniak (ur.1989) Anabiosis

65. Piotr Woźniak(ur.1989)

Anabiosis(2019) sygn.

cena: 3.600,-

Piotr Woźniak (ur.1989) Rostro

66. Piotr Woźniak(ur.1989)

Rostro(2019) sygn.

cena: 3.600,-

EKSPOZYCJA I WERNISAŻ