62 AUKCJA PROMOCYJNA

W tym tygodniu Galeria będzie otwarta:

21 i 22.06 (wtorek, środa) w godz.10-18

23.06 (czwartek) w godz. 10-15:30

24.06 (piątek) w godz. 10-16:30

25.06 (sobota) w godz. 10-15

62 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 2 lipca 2022 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 24 czerwca.

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Akrobatki(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Przebudzona(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Rozmarzenie wiosenne(2022) sygn.p.d. Bajszczak

technika własna, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

4. Agata Bącela(ur.1974)

Misa sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.12, śr.39 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Misa-mak sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, wys.11,5, śr.35 cm

cena wywoławcza: 300,-

Wazon sygn. AB

ceramika szkliwiona, wys.22 cm

cena wywoławcza: 300,-

7. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 7x36x37 cm

cena wywoławcza: 400,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Wazon białe tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, wys.23,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

Patera białe tulipany sygn. Kbącela

ceramika szkliwiona, 8x35x37 cm

cena wywoławcza: 300,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Kury babci Geni(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, haft, płótno, śr.60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Sklep branżowy(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, haft, płótno, śr.60 cm

cena wywoławcza: 500,-

Spacer(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat 2022

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

13. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Anioł(2017) sygn.dat.p.d. TATI 2017

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

14. Tatsiana Bulyha(ur.1996)

Ziemia(2017) sygn.dat.p.d. TATI 2017

olej, płótno, 70x120 cm

cena wywoławcza: 650,-

15. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Spokój z cyklu „Stany”(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 600,-

16. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Niepokój z cyklu „Stany”(2022) sygn.dat.na odwrociu Chojnacka / 2022

olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

17. Patrycja Chojnacka(ur.1984)

Zamęt z cyklu „Stany”(2022) sygn.dat.na odwrociu Patrycja / Chojnacka / 2022

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

18. Izabela Czerwińska(ur.1973)

Herenissima z cyklu „Tajemnice kręgów kobiet. Władczynie”(2022) sygn.dat.na odwrociu 2022 / Izabela Czerwińska

akryl, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

19. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.śr. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK wrzesień 2021

akwarela, tusz, papier barwiony, 27,3x18,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

20. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.g. MARIA DOMALEWSKA-WALCZYK KWIECIEŃ 2022R.

akwarela, tusz, papier barwiony, 13,6x21,5 cm

cena wywoławcza: 200,-

21. Marta Dunal(ur.1989)

Crystal structure(2021) sygn.p.d. Marta Dunal

akryl, płyta, 50x50 cm (53,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

22. Marta Dunal(ur.1989)

Świt(2022) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

23. Marta Dunal(ur.1989)

Zmierzch(2022) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

24. ELMYR

Gitarzysta(2022) sygn.dat.l.d. ELMYR 2022

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

25. ELMYR

Latawice(2022) sygn.dat.p.d. ELMYR 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Julita / Grzejdziak-Dyła / 2022

gwasz, papier, 50x40 cm (praca w antyramie)

cena wywoławcza: 450,-

27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Bez tytułu(2021) sygn.dat.p.d. Julita Grzejdziak-Dyła / 2021

gwasz, papier, 43x32,3 cm (w św.p-p; 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 450,-

28. Zigi Jack

Łąka I(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022

akryl, olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 700,-

29. Zigi Jack

Koncert na dwa głosy-witrażowo(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

30. Zigi Jack

Trzy Gracje(2022) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK 2022R.

akryl, olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Mors(2022) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

32. Dominik Janyszek(ur.1990)

1798(2022) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2022 r.

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

33. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Dmuchawiec-latawiec, Minutka zwyczajna, Sprężynka leśna z cyklu „Zielnik”(2021-2022) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2021; sygn.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha /… 2021/2022; sygn.dat.l.d. Beata Jarmuż-Socha /… 2021/2022

akryl, ołówek, płótno, 40x20 cm każdy

cena wywoławcza: 800,-

34. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Czasozapominajka lecznicza z cyklu „Zielnik”(2021/2022) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2021/2022

akryl, ołówek, płótno, 40x20 cm

cena wywoławcza: 400,-

35. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Pośpiech kolczasty z cyklu „Zielnik”(2021/2022) sygn.l.d.dat.p.d. Beata Jarmuż-Socha … 2021/2022

cena wywoławcza: 400,-

36. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krótki utwór-tryptyk(2022) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2022r

olej, płótno, 25x20 cm każdy

cena wywoławcza: 600,-

37. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Teraz-dyptyk(2022) sygn.l. i p.d. Kaleta

akryl, olej, płótno, 46x33, 46x33 cm

cena wywoławcza: 600,-

38. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Pytanie(2022) sygn.p.d. Kaleta

olej, płótno, 33x46 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Milena Kliszko(ur.1983)

Boats(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

40. Milena Kliszko(ur.1983)

Lighthouse I(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

41. Milena Kliszko(ur.1983)

Lighthouse II(2021) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2021 r.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

42. Anna Kołakowska(ur.1982)

Violet tulips in a jar(2017) sygn.dat.p.d. AK 17’

olej, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

43. Anna Kołakowska(ur.1982)

Tulips in a jar(2022) sygn.dat.p.d. AK 22’

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

44. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Mam piasek pod powieką(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

olej, akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

45. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Pożarło mnie słońce(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022

cena wywoławcza: 700,-

46. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Then the acid kicked in(2022) sygn.dat.na odwrociu J.Koperkiewicz 2022

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

47. Karolina Kruk(ur.1997)

Obserwujący(2021) sygn.dat.p.d. KRUK 20/21

akryl, olej, spray, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

48. Karolina Kruk(ur.1997)

Bez tytułu(2019) sygn.p.d. KRUK

akryl, olej, płótno, 92x73 cm

cena wywoławcza: 600,-

49. Karolina Kruk(ur.1997)

Wyobcowanie 5(2022) sygn.dat.p.d. Karolina Kruk 2022

intaglio, suchoryt (1/1), 69,3x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Olga Kunats(ur.1995)

Słoneczny poranek(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 22

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x75 cm

cena wywoławcza: 550,-

51. Olga Kunats(ur.1995)

Kłosy(2022) sygn.dat.na odwrociu Kunats O. 22

technika własna, pasta samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x45 cm

cena wywoławcza: 500,-

52. Oleh Lavrii(ur.1967)

Biały tygrys(2022) sygn.p.d. Lavri

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

53. Oleh Lavrii(ur.1967)

Jesień i ptaki(2018) sygn.p.d. Lavri

olej, płótno, 55x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

54. Lix Flair

The extraordinary life of Mr. Rabbit(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 80,5x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

55. Lix Flair

#kawaii(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 80,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

56. Lix Flair

Moon dance(2022) sygn.dat.p.d. L.F. / 2022

akryl, płótno, 60,5x90,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

57. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984)

Oranżeria IV(2022) sygn.dat.p.d. K.MACIASZKIEWICZ 22’

olej, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

58. Kamila Majcher(ur.1982)

Tancerki(2022) sygn.p.d. K.Majcher

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

59. Jan Markiewicz(ur.1995)

Noc ciemna(2020) sygn.dat.p.d. Jan Markiewicz’20

assemblage, płyta hdf, 71x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

60. Ewa Najdenow(ur.1967)

Pure ZEN(2022) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2022 r

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

61. Ewa Najdenow(ur.1967)

Rozpad(2019) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2019

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

62. Ewa Najdenow(ur.1967)

Żyj kolorowo IV(2022) sygn.dat.na odwrociu Ewa Najdenow; 2022.

akryl, płótno, 61x80,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

63. Anna Olszewska(ur.1991)

Hosta(2021) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2021

akryl, płótno, 75x75 cm

cena wywoławcza: 600,-

64. Anna Olszewska(ur.1991)

Przylot(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 80x61 cm

cena wywoławcza: 550,-

65. Anna Olszewska(ur.1991)

Kompozycja z trójkątem(2022) sygn.dat.na odwrociu Olszewska / 2022

akryl, płótno, 65x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

66. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z wodą(2022) sygn.dat.p.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 50x65 cm

cena wywoławcza: 500,-

67. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż z zabudowaniami(2022) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2022

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Piotr Podsiadły(ur.1997)

INGENIO [i228102020172ingenio](2020) sygn.dat.na odwrociu Piotr Podsiadły / … / 2020

fotografia, druk UV, dibond (e.a.), 100x66,7 cm

cena wywoławcza: 500,-

69. Agata Pokora(ur.1996)

Wakacje nad morzem(2022) sygn.dat.na odwrociu Agata Pokora 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

70. Agata Pokora(ur.1996)

Nawet mnie to nie dziwi(2022) sygn.dat.na odwrociu Agata Pokora 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

71. Magdalena Połacik(ur.1980)

Zachwyt nad wiosną(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Magdalena Połacik(ur.1980)

Stangret Georginii(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 61x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

73. Magdalena Połacik(ur.1980)

Próbny lot(2022) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2022

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 550,-

74. Ryszard Porębski(ur.1949)

Z serii „Viva Dali”(2000) sygn.dat.p.d. R.PORĘBSKI 2000

olej, tektura, 29x21 cm (45,3x27,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

75. Ryszard Porębski(ur.1949)

Białe peonie w wazonie(2010) sygn.p.d. R.PORĘBSKI

olej, pilśnia, 24x30,5 cm (50x56 cm z ramą)

cena wywoławcza: 450,-

76. Ryszard Porębski(ur.1949)

Stodoła w Lipcach Reymontowskich sygn.l.d. R.PORĘBSKI

olej, tektura, 9,6x14,5 cm (w św.p-p; 19x24 cm z ramą)

cena wywoławcza: 430,-

77. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Stacja(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22

olej, płótno, 50x25 cm

cena wywoławcza: 400,-

78. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczynka(2022) sygn.p.g.dat.l.d. SJSICIŃSKI ’22

olej, tektura, 35,5x26 cm (w św.p-p; 46x36,2 cm z p-p)

cena wywoławcza: 400,-

79. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczynka(2022) sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22

pastel, papier, 28,5x19,5 cm (w św.p-p; 39,5x30 cm z p-p)

cena wywoławcza: 400,-

80. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Irys i dwa studia przygotowawcze(2022)
sygn.l.g.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22    olej, płótno, 33x24 cm;
sygn.l.d.dat.p.d. SJSICIŃSKI ’22   pastel, papier, 27,8x41 cm (w św.p-p; 37,5x50 cm z p-p);
sygn.l.g.dat.l.d. SJSICIŃSKI ’22   pastel, papier, 29x19,3 cm (w św.p-p; 36x26,5 cm z p-p)

cena wywoławcza: 600,-

81. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2022

pastel, papier, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 800,-

82. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2022) sygn.dat.l.d. Paweł Sobczak 2022

 pastel, papier, 70x50 cm (70,5x50,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

83. Paweł Sobczak(ur.1995)

pastel, papier, 50x70 cm (50,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

84. Joanna Sokołowska(ur.1996)

Rvrs(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 82x65 cm

cena wywoławcza: 550,-

85. Joanna Sokołowska(ur.1996)

L1E(2022) sygn.l.d. AnaX

akryl, płótno, 72x54 cm

cena wywoławcza: 550,-

86. Paula Solańska(ur.1981)

Siesta(2020) sygn.dat. PAULA SOLAŃSKA … 2020

ceramika szkliwiona, 12x35x23 cm

cena wywoławcza: 550,-

87. Paula Solańska(ur.1981)

Owca sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, 7x20x11 cm

cena wywoławcza: 200,-

88. Paula Solańska(ur.1981)

Baran sygn. PAULA SOLAŃSKA

 ceramika szkliwiona, 11x28x17 cm

cena wywoławcza: 300,-

89. Julia Stachowska(ur.1997)

Gracja(2022) sygn.dat. 22 J. Stacho- / wska

marmur, 32x16x9 cm

cena wywoławcza: 1.000,-

90. Julia Stachowska(ur.1997)

Otchłań(2021) sygn.dat.p.d. Julia Stachowska 2021

akwaforta (4/15), 20,7x20,8 cm

cena wywoławcza: 200,-

91. Julia Stachowska(ur.1997)

Sroka(2021) sygn.dat.p.d. Julia Stachowska 2021

akwaforta (15/15), 20,7x21 cm

cena wywoławcza: 200,-

92. Kamila Stępniak(ur.1983)

Kobieta z saksofonem(2022) sygn.p.d. K.Stępniak

 olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

93. Mariola Świgulska(ur.1961)

Akrobatyczne loty(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna / 2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

94. Mariola Świgulska(ur.1961)

Nad jeziorem marzeń(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna /
2022 r

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

95. Mariola Świgulska(ur.1961)

Puszystość słońcem rozpalona(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska / Seenna 2022r

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

96. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Kwieciste rozkosze(2021) sygn.dat.p.d. Eslain / 2021r

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

97. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

W impresjonistycznym ogrodzie-dyptyk(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022r

akryl, płótno, 80x60, 80x60 cm

cena wywoławcza: 800,-

98. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Labirynt Minotaura(2022) sygn.dat.p.d. Eslain 2022r

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

99. Three Art

Rezerwat(2022) sygn.dat.na odwrociu THREE-ART 2022

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

100. Intense Vibes

Kwadrans(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Intense Vibes

Digital(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Intense Vibes

Funky boy(2022) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … 2022

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

103. Michał Wasiak(ur.1997)

Portrety V i VI-dyptyk(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta (5/20), 15x10,5 cm każdy (42,5x32,5 cm z ramą każdy)

cena wywoławcza: 500,-

104. Michał Wasiak(ur.1997)

Autoportret II(2022) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’22

olej, pilśnia, 50x45 cm (50,5x45,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

105. Michał Wasiak(ur.1997)

Autoportret III(2022) sygn.dat.na odwrociu MichałWasiak’22

cena wywoławcza: 600,-

106. Emilia Waszak(ur.1994)

Lisek(2021) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / … / 2021

olej, płyta, 50x60 cm (53,5x63,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

107. Emilia Waszak(ur.1994)

Ptak cyklista(2021-2022) sygn.p.d. EW i sygn.dat.na odwrociu EMILIA WASZAK / 2021-2022 r.

olej, płyta, 60x50 cm (63,5x53,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 650,-

108. Piotr Woźniak(ur.1989)

Glif pierwszy(2022) sygn.dat.p.d. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, masa gipsowa, akryl, płyta mdf, 100x70 cm
(100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

109. Piotr Woźniak(ur.1989)

Underground(2022) sygn.dat.p.śr. Piotr Woźniak'22

odlew aluminiowy, akryl, masa gipsowa, płyta mdf, 100x100 cm (100,5x100,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 850,-

110. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Na przyjęciu u Fredzia(2022) sygn.p.d. ML i sygn.dat.na odwrociu ML MAGDALENA ZALEWSKA 2022

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

111. Paulina Zalewska(ur.1981)

Sjesta III(2022) sygn.dat.p.d. PZ 2022'

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

112. Monika Synak(ur.1984)

Przyziemna dzikość(2021) sygn.l.d. ms i sygn.dat.na odwrociu Monika Synak / ... / 2021

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

113. Magdalena Kurek(ur.1979)

Magiczny ogród(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płatki złota, płótno, 115x75 cm

cena wywoławcza: 650,-

114. Magdalena Kurek(ur.1979)

Kobaltowa uliczka(2022) sygn.p.d. M.KUREK

cena wywoławcza: 650,-

115. Magdalena Kurek(ur.1979)

Santorini-wyspa artystów(2022) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

KOMUNIKAT

25.06 (sobota) w godz. 10-15

INTERNETOWA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
225 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
MICHAŁ WASIAK. GRAFIKA I MALARSTWO
61 AUKCJA PROMOCYJNA
224 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
DOMINIK JANYSZEK. ASYMETRIA
ZIGI JACK. MALARSTWO
POMAGAMY UKRAINIE. AUKCJA CHARYTATYWNA
60 AUKCJA PROMOCYJNA
223 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
PAULINA GRZELIŃSKA. MARZENIA SENNE
PIOTR CIESIELSKI. OBRAZY I PANNY
JOLANTA RUDZKA-HABISIAK. RYTM - KOLOR - IDEA
222 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
59 AUKCJA PROMOCYJNA
ANDRZEJ GIERAGA. PRZEDE WSZYSTKIM FORMACJA
221 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
58 AUKCJA PROMOCYJNA
220 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
MONIKA DAŁEK. DOBROSTAN
219 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
JÓZEF PANFIL. POLSKIE PEJZAŻE
57 AUKCJA PROMOCYJNA
INTERNETOWA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ
56 AUKCJA PROMOCYJNA
218 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
217 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
55 AUKCJA PROMOCYJNA
216 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
54 AUKCJA PROMOCYJNA
215 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
214 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
53 AUKCJA PROMOCYJNA
OSKAR GORZKIEWICZ. KOLEKCJA GRAFIK INSPIROWANYCH ARCHITEKTURĄ MIEJSKĄ
213 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
BATIKI Z ZACHODNIEJ AFRYKI CZ.2
212 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
MAŁGORZATA RUSIECKA. 7 GRZECHÓW
52 AUKCJA PROMOCYJNA
PIĄTY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH TWÓRCÓW
WYSTAWA - BATIKI Z ZACHODNIEJ AFRYKI
51 AUKCJA PROMOCYJNA
211 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
50 AUKCJA PROMOCYJNA
210 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
209 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
PIOTR W. WOŹNIAK. THE MONGRELS OF TOMORROW
49 AUKCJA PROMOCYJNA