66 AUKCJA PROMOCYJNA

66 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 25 marca 2023 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 20 marca.

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 20 %.

WYNIKI

Drzewko obfitości(2018) sygn.dat.p.d.Aninowska / 2018

akwaforta, akwatinta (e.a.), 19,8x10 cm

 cena wywoławcza: 200,-

Lekka(2022) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno,100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

Rozgrywająca(2023) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

Zrelaksowana(2023) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

5. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu z cyklu „Stroje ludowe wg Zofii Stryjeńskiej”-plakieta nsygn.

ceramika szkliwiona, 27x16,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

6. Anna Baranowska(ur.1984)

Bez tytułu z cyklu „Stroje ludowe wg Zofii Stryjeńskiej”-plakieta sygn.wycisk A & W / handmade

ceramika szkliwiona, 24x16 cm

cena wywoławcza: 500,-

7. Anna Baranowska(ur.1984)

Marzanna z cyklu „Stryjeńska”-plakieta sygn.wycisk A & W / handmade

ceramika szkliwiona, podstawka drewno bukowe, 27,5x16,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

Patera maki sygn. AB

ceramika szkliwiona, 9,5x40x39 cm

cena wywoławcza: 400,-

Miseczka sygn. ABącela

ceramika szkliwiona, wys.8 cm, śr.14,5 cm

cena wywoławcza: 150,-

10. Magdalena Bezat(ur.1979)

Korporacja(2023) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / … 2023r.

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

Witkacy i paw(2023) sygn.dat.na odwrociu Magdalena Bezat / … 2023r.

akryl, płótno, 70x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

12. Wiesława Burnat(ur.1964)

Za chwilę zacznie się jesień(2022) sygn.p.d. Burnat

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

13. Wiesława Burnat(ur.1964)

Las taki trochę inny(2022) sygn.p.d. Burnat

technika mieszana, papier, 37,8x27,8 cm (w św.p-p; 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 500,-

14. Wiesława Burnat(ur.1964)

Zauroczenie(2022) sygn.p.d. Burnat

technika mieszana, papier, 40x30 cm (w św.p-p; 50x40 cm z antyramą)

cena wywoławcza: 500,-

15. Sławomir Danielski(ur.1986)

Supergirl z cyklu „Street-pop”(2022) sygn.dat.na odwrociu Sławomir Danielski / … / 2022r.

akryl, spray, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

16. Sławomir Danielski(ur.1986)

Spokój z cyklu „Street-pop” z serii „Żywioły”(2022) sygn.dat.na odwrociu Sławomir Danielski / … / 2022r.

akryl, spray, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

17. Sławomir Danielski(ur.1986)

My Space(2023) sygn.dat.na odwrociu Sławomir Danielski / … / 2023r.

technika mieszana, akryl, spray, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

18. Ed Box

460 sygn. Ed Box

ceramika szkliwiona, podstawa drewno bukowe, 15x15,5x6 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Ed Box

611 sygn. Ed Box

ceramika częściowa szkliwiona, 7,5x13x5 cm

cena wywoławcza: 500,-

20. Ed Box

325 sygn. Ed Box

ceramika szkliwiona, 7x11x5 cm

cena wywoławcza: 500,-

21. Elmyr

Róża(2023) sygn.dat.p.d. ELMYR 2023R.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

22. Elmyr

Kotka i kocury(2023) sygn.dat.p.d. ELMYR 2023R.

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

23. Gu-tang Clan

Czypsy(2023) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2023

sitodruk (4/20), 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

24.  Gu-tang Clan

„-”(2022) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2022

sitodruk (13/20), 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

25. Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik(ur.1982)

Labirynt festival(2022) sygn.dat.na odwrociu A. HRYNKIEWICZ-S. ’22

olej, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

26. Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik(ur.1982)

Katania 2(2023) sygn.dat.na odwrociu A. HRYNKIEWICZ-S. ’23

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

27. Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik(ur.1982)

Yanina(2022) sygn.dat.na odwrociu A. HRYNKIEWICZ-S. ’22

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 600,-

28. Zigi Jack

Z ogrodu(2023) sygn.dat.p.d. ZIGI JACK’23

akryl, olej, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

29. Zigi Jack

Bez tytułu(2023) sygn.p.d. ZIGI JACK

akryl, olej, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

30. Dominik Janyszek(ur.1990)

3010(2022) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2022 r.

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 650,-

31. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Nasze myśli. Poszukiwania harmonii w tonacji zieleni(2021) sygn.l.d. Kaleta

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

32. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Nasze myśli. Część trzecia(2020) sygn.l.d. Kaleta

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

33. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Nasze myśli. Część piąta(2020) sygn.l.d. Wojciech Kaleta

olej, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

34. Magda Karwowska(ur.1986)

Miasto 103(2016) sygn.dat.na odwrociu M.KARWOWSKA … 2016.

technika własna, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

35. Dorota Kiermasz(ur.1979)

Pierś 2 sygn.dat.p.d. Dorota Kiermasz

intaglio (e.a.), 18,5x6 cm

cena wywoławcza: 100,-

36. Milena Kliszko(ur.1983)

Separated(2023) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2023 r.

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 600,-

37. Milena Kliszko(ur.1983)

Made in Scandinavia(2023) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2023

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

38. Anna Kołakowska(ur.1982)

Orange tulips(2023) sygn.dat.p.d. AK 23’

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

39. Anna Kołakowska(ur.1982)

Yellow tulips(2023) sygn.dat.p.d. AK 23’

olej, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

40. Anna Kołakowska(ur.1982)

Meadow shower(2023) sygn.dat.p.d. AK 23’

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

41. Monika Kubiaczyk-Cygan(ur.1980)

Papier V(2022) sygn.dat.na odwrociu Monika Kubiaczyk - Cygan 2022 r.

ceramika szkliwiona, 60x45 cm

cena wywoławcza: 2.000,-

42. Monika Kubiaczyk-Cygan(ur.1980)

Misa ceramiczna z kolekcji „One”(2022) sygn. Monika Kubiaczyk - Cygan 2022 r.

ceramika szkliwiona, śr.38 cm

cena wywoławcza: 600,-

43. Kinga Kubiak(ur.1993)

Miraż II(2022) sygn.na odwrociu Kinga Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 45x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

44. Kinga Kubiak(ur.1993)

Dziewczyna z warkoczem(2022) sygn.na odwrociu Kinga Kubiak

akryl, pastel, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

45. Kinga Kubiak(ur.1993)

Pejzaż(2022) sygn.p.d. Kinga Kubiak

akryl, pastel, płótno, 50x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

46. Olga Kunats(ur.1995)

Słoneczny dzień(2023) sygn.na odwrociu Kunats O.

technika własna, glinka samoutwardzalna, akryl, pilśnia, 60x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

47. Olga Kunats(ur.1995)

Nocna rzeka-gobelin(2023) sygn.na odwrociu Kunats O.

przędza akrylowa i wełniana, linka stalowa, 120x53 cm

cena wywoławcza: 500,-

48. Olga Kunats(ur.1995)

Cichy las-gobelin(2023) sygn.na odwrociu Kunats O.

przędza akrylowa i wełniana, 50x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

49. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Hanka sygn.p.d. Kunikowska

litografia (3/9), 26,5x21 cm

cena wywoławcza: 300,-

50. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wybrzeże Amalfi-Positano(2023) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 75x115 cm

cena wywoławcza: 650,-

51. Magdalena Kurek(ur.1979)

Perła Włoch Positano(2023) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

52. Donata Lesińska(ur.1954)

Błękitne śniadanie-komplet śniadaniowy: dzbanek, mlecznik, 2 czarki, 5 naczyń na jajka, wazonik(2019) sygn. DL

ceramika szkliwiona, wys.15 cm, 8 cm, 5,5 cm, od 6,5 cm do 9 cm, 11 cm

cena wywoławcza: 600,-

53. Donata Lesińska(ur.1954)

Wschodni błękit-komplet do herbaty(2017) sygn. DL

ceramika szkliwiona    czajnik wys.14,5 cm, 2 czarki wys.5,5 cm i 6,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

54. Łukasz Leszczyński(ur.1981)

Wieża sygn.p.d. Ł. LESZCZYŃSKI

serigrafia, 20x6,5 cm

cena wywoławcza: 120,-

55. Lix Flair

Lady in red(2023) sygn.dat.na odwrociu Lix Flair / 2023

olej, płótno/płyta, 70,5x60,5 cm

cena wywoławcza: 550,-

56. Lix Flair

Garden(2023) sygn.dat.na odwrociu Lix Flair / 2023

olej, płótno,60x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

57. Martyna Łuszczyńska(ur.1997)

Wiosna(2022) sygn.dat.na odwrociu Martyna / Łuszczyńska / 2022

olej, płótno, 100x81 cm

cena wywoławcza: 650,-

58. Martyna Łuszczyńska(ur.1997)

RytMy X Brown(2022) sygn.dat.na odwrociu Martyna / Łuszczyńska / 2022

olej, płótno, śr.88,5 cm

cena wywoławcza: 650,-

59. Marek Morawski(ur.1995)

Automorda(2022) sygn.na odwrociu Morawski

akryl, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

60. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Jeżowiec-rzeźba sygn. Lo

porcelana szkliwiona, wys.15 cm

cena wywoławcza: 300,-

61. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Perseusz sygn. Podkówka

biskwit podwójnie palony, 28x23x24 cm

cena wywoławcza: 800,-

62. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Gorgona sygn. Podkówka

biskwit podwójnie palony, 27x23x21 cm

cena wywoławcza: 700,-

63. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Beatrycze sygn. Podkówka

ceramika szkliwiona, 13x12x10 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Magdalena Połacik(ur.1980)

Opiekunka huncwotów(2023) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2023

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 500,-

65. Magdalena Połacik(ur.1980)

Przedwiośnie(2023) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2023

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 450,-

66. Magdalena Połacik(ur.1980)

Afirmacja słońca(2023) sygn.dat.na odwrociu Magdalena / Połacik / 2023

olej, płótno, 33x38 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Magdalena Radziszewska(ur.1993)

Kuszenie(2017) sygn.dat.p.d. Magdalena Radziszewska 2017

akwaforta, akwatinta (e.a.), 70x49,5 cm

cena wywoławcza: 500,-

68. Magdalena Radziszewska(ur.1993)

Irysy(2016) sygn.dat.p.d. Magdalena Radziszewska 2016

litografia (e.a.), 35x22 cm

cena wywoławcza: 200,-

69. Magdalena Radziszewska(ur.1993)

Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d. Magdalena Radziszewska / 2016

akwaforta, suchy tłok (e.a.), 15,2x14,4 cm

cena wywoławcza: 150,-

70. Jessica Rossolini(ur.1996)

Pejzaż miejski z cyklu „Pierworysy”(2021) sygn.dat.na odwrociu J.ROSSOLINI ’21

technika mieszana, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 700,-

71. Jessica Rossolini(ur.1996)

Telepatyczne Tygrysy(2020) sygn.dat.na odwrociu J.ROSSOLINI / 2020

akryl, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 500,-

72. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Blackboard skull(2022) sygn. Agnieszka Rudnicka

kreda, żywica epoksydowa, farba tablicowa, 17x20x13,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

73. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Marshmallows(2022) sygn. Agnieszka Rudnicka

pianki, żywica epoksydow, 17x20x13,5 cm

cena wywoławcza: 700,-

74. Agnieszka Rudnicka(ur.1983)

Dziewczynka sygn.l.d. Agnieszka / Rudnicka

olej, płótno, 120x60 cm

cena wywoławcza: 650,-

75. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Portret Mai I(2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI dat.p.d. ’23

olej, pilśnia, 30,2x29,3 cm

Portret Mai II(2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI dat.l.d. ’23

olej, pilśnia, 35,7x21 cm

cena wywoławcza: 600,-

76. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Jabłka(2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI dat.p.d. ’23

olej, pilśnia, 42,7x42 cm

Szalotka, cytryny i gruszki(2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI dat.p.d. ’23

olej, pilśnia, 34x49,5 cm

Martwa natura z cytryną(2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI dat.p.d. ’23

olej, pilśnia, 23,7x37,91 cm

cena wywoławcza: 800,-

77. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Cebule(2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI dat.p.d. ’23

olej, pilśnia, 36,5x38,5 cm (39,3x41 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

78. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Róże-tryptyk(2022-2023) sygn.na odwrociu SJSICIŃSKI

olej, tektura, 49,3x44 cm; 46,7x30 cm; 47,7x29,7 cm

cena wywoławcza: 800,-

79. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2023) sygn.dat.na odwrociu Paweł Sobczak / 2023

pastel, papier, 70,5x100,5 cm (z ramą)

cena wywoławcza: 800,-

80. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa Mira sygn. PAULA SOLAŃSKA

ceramika szkliwiona, 16x18x14 cm

cena wywoławcza: 500,-

81. Paula Solańska(ur.1981)

Młody Tygrys sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 10,5x23x16 cm

cena wywoławcza: 550,-

82. Paula Solańska(ur.1981)

Misa Ażur sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, wys.14 cm, śr.36,5 cm

cena wywoławcza: 380,-

83. Kamila Stępniak(ur.1983)

Nabrać wiatru w żagle(2023) sygn.p.d. K.Stępniak

olej, płótno, 110x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

84. Joanna Szczepanek(ur.1968)

Irys(2023) sygn.dat.p.d. Joanna Szczepanek / 2023

akwarela, papier, 77x57 cm

cena wywoławcza: 550,-

85. Joanna Szczepanek(ur.1968)

Lilia Orientalna(2023) sygn.dat.p.d. Joanna Szczepanek / 2023

akwarela, papier, 70,5x50 cm

cena wywoławcza: 550,-

86. Joanna Szczepanek(ur.1968)

Jabłko i Kwiat wiśni(2022) sygn.dat.p.d. J. Szczepanek / 2022

akwarela, papier, 40x30 cm; 40x30 cm

cena wywoławcza: 600,-

87. Małgorzata Śledzińska(ur.1965)

Ona sygn.p.d. Małgorzata Śledzińska

akwatinta, odprysk (22/25), 29,5x9,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

88. Małgorzata Śledzińska(ur.1965)

Somewhere(2015) sygn.dat.p.d. Małgorzata Śledzińska 2015

akwatinta, miękki werniks (e.a.), 29,3x9,7 cm

cena wywoławcza: 200,-

89. Mariola Świgulska(ur.1961)

Ptasie szepty nad złotym jeziorem(2023) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska 2023r

akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

90. Mariola Świgulska(ur.1961)

Żurawi taniec(2020) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2020r

cena wywoławcza: 600,-

91. Mariola Świgulska(ur.1961)

Łyk porannej przyrody(2023) sygn.p.d. mariola Świgulska

cena wywoławcza: 600,-

92. Mariola Świgulska(ur.1961)

King of the Island(2022) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Seenna 2022r

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 600,-

93. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Eksplozja świtu(2022) sygn.dat.na odwrociu Vanessa Eslain Świgulska-Jop

technika mieszana, akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

94. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Gdy światło przegląda się w wodach jeziora(2022) sygn.p.d. Eslain

cena wywoławcza: 550,-

95. Vanessa Świgulska-Jop(ur.1993)

Light Shafts(2022) sygn.p.d. Eslain

akryl, szlagmetal, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 550,-

96. Tope

Blizzard(2022) sygn.p.d. TOPE dat.p.g. 2022

sitodruk (5/10), 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

97. Tope

CUTTER(2022) sygn.l.g. TOPE dat.p.g. 2022

sitodruk (8/10), 70x50 cm

cena wywoławcza: 350,-

98. Intense Vibes

Sfera 1(2023) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … / 2023

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

99. Intense Vibes

Sfera 2(2023) sygn.dat.na odwrociu Intense Vibes / … / 2023

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 550,-

100. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 2(2020) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’20

mezzotinta (6/10), 30x22 cm

cena wywoławcza: 300,-

101. Michał Wasiak(ur.1997)

Mezzo 10(2021) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’21

mezzotinta, miękki werniks (5/20), 53x44,7 cm

cena wywoławcza: 500,-

102. Michał Wasiak(ur.1997)

Bellum(2022) sygn.dat.p.d. MichałWasiak’22

mezzotinta (1/20), 22,5x32,3 cm

cena wywoławcza: 350,-

103. Piotr Woźniak(ur.1989)

Toyer(2023) sygn.dat.p.d. P. Woźniak'23

odlew miedziany, masa polimerowa, akryl, płyta mdf, 100x100 cm (100,5x100,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 900,-

104. Agnieszka Wronowska(ur.1985)

Bez tytułu(2023) sygn.p.d. AGNIESZKA / WRONOWSKA

akryl, brokat, ołówek, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 550,-

105. Paulina Zalewska(ur.1981)

Kelpie w pełni II(2023) sygn.dat.p.d. PZ 2023

akryl, płótno, 100x100 cm (105,5x105,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.200,-