239 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI

239 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI

sobota, 8 czerwca 2024 r., godz. 12:00

Do ceny wylicytowanej doliczana jest 20% opłata domu aukcyjnego oraz do obiektów oznaczonych symbolem „” dodatkowo opłata 5 % z tytułu prawa twórcy i jego spadkobierców do otrzymania wynagrodzenia tzw. droit de suite (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych z tytułu odsprzedaży oryginału utworu).

1. Andrzej Bator(ur.1954)

Pożegnanie dnia II(2019) sygn.monogramem, dat.na odwrociu ... 2019 / AJBr

akryl, płótno, 30x30 cm

Estymacja: 4.000 - 5.000,-

2. Zdzisław Beksiński(1929-2005)

Bez tytułu(2001) sygn.dat.śr.d. BEKSIŃSKI 2001

grafika komputerowa (10/50), 24,5x38,2 cm

Estymacja:  2.500 - 5.000,-

3. Toyohara Chikanobu(1838-1912)

Pochód samurajów z cyklu „Chiyoda no on-omote” - tryptyk(1897) sygn.na klocku śr.d. Yōshū Chikanobu

drzeworyt barwny, 35,2x23,6; 35,2x24,6; 35,2x23,6 cm

Estymacja:  4.000 - 6.000,-

4. Toyohara Chikanobu(1838-1912)

Dzieci tańczące tradycyjny taniec lwa - tryptyk sygn.na klocku p.d. Chikanobu hitsu

drzeworyt barwny, 37x25, 37x24,8; 36,8x25 cm

Estymacja:  3.500 - 5.000,-

5. Morikawa Chikashige(czynny ok.1869-1882)

Scena z przedstawienia kabuki - tryptyk sygn.na klocku p.g. Ichikawa Chikashige hitsu

drzeworyt barwny, 33,8x23,5; 33,8x25; 33,8x23,3 cm

Estymacja:  3.500 - 5.000,-

6. Włodzimierz Cygan(ur.1953)

Między wczoraj i jutro(1987) sygn.dat.na odwrociu, na naszywce WŁODZIMIERZ CYGAN / 1987

juta, wełna, 138x121 cm

Estymacja:  10.000 - 13.000,-

7. Jan Dubrowin(ur.1957)

Akt sygn.p.d. J.DUBROWIN

olej, płótno, 33,5x65 cm

Estymacja:  1.200 - 1.800,-

8. Wojciech Fleck(1903-1972)

Krokusy w Tatrach sygn.p.d. Woj. Fleck

olej, płótno, 54x64,5 cm

Estymacja:  3.500 - 4.500,-

9. Kazimiera Frymark-Błaszczyk(1931-2022)

Inicjał sygn., opis autorski pracy

technika własna, metal, 45x31 cm

Estymacja:  2.300 - 3.000,-

  10. Wojciech Gerson(1831-1901)

Młyn w Tyliczu(1889) sygn.śr.d. monogramem wiązanym WG., dat.p.d. 6/8 89

ołówek, papier, 33,3x44,3 cm

Estymacja:  18.000 - 26.000,-

11. Andrzej Gieraga(ur.1934)

K 36(2024) sygn.dat.na odwrociu ANDRZEJ GIERAGA / ... / 2024

akryl, płyta, 80x80 cm

Estymacja:  20.000 - 30.000,-

12. Andrzej Gieraga(ur.1934)

Bez tytułu(2024) sygn.dat.na odwrociu ANDRZEJ GIERAGA / ... / 2024

akryl, relief, tektura, płyta, 25x25 cm (39x39 cm z ramą)

Estymacja:  4.000 - 5.500,-

Nokturn I(1999) sygn.dat.p.d. Andrzej Gieraga 1999

relief, wklęsłodruk, śr. 12 cm

Estymacja: 1.300 - 2.000,-

14. Andrzej Gieraga(ur.1934)

Nokturn 3(1999) sygn.dat.p.d. Andrzej Gieraga 99

relief, wklęsłodruk (e.a.), śr. 12 cm

Estymacja:  1.300 - 2.000,-

15. Jan Grubiński(1874-1945)

Pochmurny dzień sygn.l.d. JGrubiński

olej, płótno, 24,5x42,5 cm

Estymacja:  1.800 - 3.000,-

16. Mirosław Hochlinger(1936-2023)

Wzgórze zamkowe(1984) sygn.p.d. M. HOCHLINGER

olej, płótno, 65x81 cm

Estymacja:  3.500 - 4.500,-

17. Marian Jaeschke(1904-1980)

Łódź. Motyw z ul. Sędziowskiej [Browar Ludwika Anstadta](1979) sygn.dat.l.d. M.JAESCHKE / 1979

olej, płótno, 65x73 cm

Estymacja:  4.500 - 6.000,-

18. Jan Jankiewicz?(1898-1916)

Popiersie Stefana Mrożewskiego sygn.nieczytelnie, dedykacja: Na pamiątkę / Stefanowi /  Łódź 13/15

ceramika patynowana, wys. 34,5 cm

Estymacja:  1.800 - 2.600,-

19. Tadeusz Kokietek(1920-1982)

Kościół Wniebowzięcia NMP w Łodzi(1956) sygn.dat.p.d. Tadeusz Kokietek-1956 r. / Zosi - 17.X.1956 r.

akwarela, papier/tektura, 52x86 cm

Estymacja:  3.000 - 4.000,-

20. Tadeusz Kokietek(1920-1982)

Koń u wodopoju(1942) sygn.dat.l.d. Tadeusz Kokietek / 1942 oraz dedykacja autorska

olej, sklejka, 51x36 cm

Estymacja:  3.500 - 5.000,-

21. Tadeusz Kokietek(1920-1982)

Samotne drzewo(1941) sygn.dat.p.d. Tadeusz Kokietek / Hoffsborg (?) 1941 oraz dedykacja autorska

akwarela, gwasz, papier, 46x34 cm (w św.p-p)

Estymacja:  1.500 - 2.500,-

22. Wacław Kondek(1917-1976)

Dziadek (grający na wąsie) sygn.p.d. W.Kondek

drzeworyt, 24,2x18,3 cm

Estymacja:  600 - 900,-

23. Wiktor Korecki(1890-1980)

Pejzaż zimowy sygn.l.d. WIKTOR KORECKI

olej, pilśnia, 45x84,5 cm

Estymacja: 5.000 - 9.000,-

24. Jan Erazm Kotowski(1885-1960)

Sanna sygn.l.d. Jan Kotowski

olej, tektura, 70x98 cm

Estymacja:  6.000 - 8.000,-

25. Paul Ludwig Kowalczewski(1865-1910)

Kowal i syn sygn. P.L. KOWALCZEWSKI

brąz, granit, wys. 40 cm, trzon młota wysunął się z miejsca usadowienia, niewielki ubytek w narożniku podstawy

Estymacja:  5.000 - 9.000,-

26. Jerzy Krawczyk(1921-1969)

Portret - wizja(1945) sygn.dat.p.d. Jerzy Krawczyk / 1945

olej, płótno/tektura, 28,5x21,5 cm

Estymacja:  6.500 - 8.000,-

27. Bolesław Kudewicz(1887-1957)

Krzemieniec(1939) sygn.dat.p.d. B. Kudewicz / Krzemieniec 1939

olej, płótno dublowane, 75x65 cm

Estymacja:  6.000 - 9.000,-

28. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981)

Marta(2011) sygn.dat.p.g. M.Kunikowska-Mikulska / 2011

olej, płótno, 61x46 cm

Estymacja:  3.200-4.000,-

29. Krystyna Liberska(1926-2010)

Pejzaż V(1981) sygn.monogramem, dat.p.d. 81 LK

olej, płótno, 33x20 cm

Estymacja:  900 - 1.300,-

30. E. Ludwigo(I poł.XX w.)

Na leśnej ścieżce(1937) sygn.dat.p.d. E. Ludwigo / 1937

olej, tektura, 37x45 cm

Estymacja:  500 - 900,-

31. Józef Ludwikiewicz(1911-1998)

Kaszuby(1971) sygn.dat.p.d. J.LUDWIKIEWICZ 1971

olej, płótno, 49x69,5 cm

Estymacja:  1.200 - 2.000,-

32. Konstanty Mackiewicz(1894-1985)

Pejzaż z jeziorem sygn.p.d. K.Mackiewicz

olej, płótno, 65x81 cm

Estymacja: 6.000 - 9.000,-

33. Tadeusz Majda(1946-2013)

Za Tobą(1986) sygn.p.d. monogramem T.M.

olej, technika własna, płótno, 90x72 cm

Estymacja:  6.000 - 9.000,-

34. Tadeusz Majda(1946-2013)

Sieradz dawniej i dziś(2004) sygn.p.d. monogramem T.M. oraz na p-p Tadeusz Majda 2004

ołówek, papier, 51x43 cm

Estymacja: 600 - 900,-

35. Tadeusz Majda(1946-2013)

Fara w Kazimierzu Dolnym(2013) sygn.monogramem, dat.p.d. 1.I.2013 / T.M.

ołówek, papier, 41,8x29,5 cm

Estymacja: 600 - 900,-

36. Tadeusz Majda(1946-2013)

Spichlerz w Kazimierzu Dolnym(2012) sygn.monogramem, dat.p.d. 3.III.2012 / T.M.

ołówek, papier, 41,8x29,5 cm

Estymacja: 600 - 900,-

37. Christo Stefanoff Mendoly(1898-1966)

Skrzypek(1936) sygn.dat.p.g. Stefanoff Mendoly / -1936-

olej, tektura, 99x68 cm

Estymacja:  18.000 - 23.000,-

38. Christo Stefanoff Mendoly(1898-1966)

Dom w ogrodzie(1942) sygn.dat.p.g. Chr. Stefanoff / -942-

olej, płótno, 120x100 cm

Estymacja:  14.000 - 18.000,-

39. F. Michalski(XX w.)

Zamek w Niedzicy(1937) sygn.dat.l.d. F.Michalski / 1937

akwarela, gwasz, papier, 26x38,5 cm

Estymacja:  400 - 600,-

40. Piotr Michałowski(1800-1855)

Studium konia nsygn.

akwarela, ołówek, papier, 46x57 cm

Estymacja: 40.000 - 50.000,-

41. Piotr Michałowski(1800-1855)

Dwa konie nsygn.

akwarela, papier, 26,3x23,6 cm

Estymacja:  6.000 - 8.000,-

Ilustracja do „Boskiej komedii” Dantego. Piekło, Pieśń XX sygn.p.d. StefMrożewski i na klocku p.d.monogramem MS

drzeworyt, 32,3x25 cm

Estymacja:  1.500 - 2.500,-

43. Jerzy Nowosielski(1923-2011)

Ikona - św. Paraskewa nsygn.

tempera, płótno/deska, 18,3x16 cm

Estymacja:  6.000 - 10.000,-

44. Józef Panfil(ur.1958)

W drodze na Kasprowy Wierch(2012) sygn.l.d. PANFIL

akryl, płótno/tektura, 13x24 cm

Estymacja: 3.000 - 4.000,-

45. Józef Panfil(ur.1958)

Motyw z Niewiadowa(2022) sygn.dat.l.d. J. Panfil / 2022

pastel, papier, 26,5x17  cm (w św. p-p)

Estymacja:  1.500 - 2.000,-

46. Ignacy Pieńkowski(1877-1948)

Chryzantemy w wazonie sygn.l.d. Ign. Pieńkowski

olej, płótno, 73,5x60 cm

Estymacja:  14.000 - 17.000,-

47. Henryk Płóciennik(1933-2020)

Miodowy miesiąc XXII(1971) sygn.p.d. (AP.) Henryk Płóciennik. dat.śr.d. 1971

autocynkografia (37/50), 64,5x49,5 cm

Estymacja:  2.200 - 3.000,-

48. Ludwig Sckell(1833-1912)

Pejzaż alpejski [Widok Berchtesgaden] sygn.l.d. L. Sckell

olej, płótno, 85x65,5 cm

Estymacja: 3.500 - 5.000,-

49. Henryk Siemiradzki(1843-1902)

Pasterz - szkic do panneau „Musica profana” dla Filharmonii Warszawskiej(1901) nsygn.
(dołączone potwierdzenie i opis Leona Siemiradzkiego, syna artysty)

ołówek, papier, 23x14,2 cm

Estymacja:  3.000 - 4.000,-

50. Andrzej Smoczyński(1944-2010)

Strzemińskiego pamięci - Tobie, Tobie moja miła(1990) sygn.dat.śr.d. ASmocz 90

wypukłodruk (e.a., 3/10), 43x42,8 cm

Estymacja: 500 - 900,-

51. Andrzej Smoczyński(1944-2010)

Pamięci Strzemińskiego - Zen III(1990) sygn.dat.śr.d. ASmocz 1990

wypukłodruk (e.a., 4/10), 42,7x43 cm

Estymacja:  500 - 900,-

52. Judyta Sobel(1924-2012)

Brooklyn sygn.p.d. J. SOBEL

akwarela, papier, 48x61 cm

Estymacja:  7.000 - 9.000,-

53. W. Sojemski(XX w.)

Przedwiośnie sygn.p.d. W.Sojemski

gwasz, pastel, tektura, 50x70 cm (w św. p-p)

Estymacja:  900 - 1.400,-

54. Donald Solo(1919-2010)

Wilno: Kościół Św. Ducha i Stare podwórko(1977) sygn.dat.p.d. DS. 77

flamaster, papier, 40,2x27,2; 37,8x25,2 cm

Estymacja:  1.300 - 2.000,-

55. Donald Solo(1919-2010)

Troki-stary zamek obronny(1977) sygn.dat.l.d. DS. 77

flamaster, papier, 22,8x32,2 cm

Estymacja:  600 - 800,-

56. Donald Solo(1919-2010)

Orłowo sygn.l.d. na p-p Donald Solo

linoryt, 16,5x26 cm

Estymacja:  400 - 600,-

57. Antoni Suchanek(1901-1982)

Plac Wolności(z teki „Łódź 1948”) sygn.na kam.l.d. ASuchanek

litografia, 23,5x41,5 cm

Estymacja:  500 - 700,-

58. Maria Szymańska(XX w.)

Dmuchawce sygn.p.d. Maria Szymańska

linoryt, 30,2x26,5 cm

Estymacja:  300 - 400,-

59. Włodzimierz Szymański(ur.1960)

Kompozycja(1990) sygn.dat.na odwrociu Włodzimierz Szymański / 1990 oraz dedykacja autorska dla Prof. Stefana Morawskiego z 1991

technika własna, papier, 58x40,5 cm

Estymacja:  2.000 - 3.000,-

60. Piotr Turek(ur.1961)

Melungtse z cyklu „Granice”(2003) sygn.dat.p.d. Turek / 2003

olej, technika własna, płótno, 30x24 cm

Estymacja:  1.500 - 2.000,-

61. Emil Ukleja(1902-1975)

Pejzaż z zabudowaniami sygn.p.d. E. Ukl

technika mieszana, papier, 15,8x13,5 cm

Estymacja:  300 - 500,-

62. Vorden(ur.1968)

Collector animarum(2018) sygn.śr.d. Vorden, sygn.dat.na odwrociu oraz wiersz Eweliny Marii Bugajskiej-Javorka

olej, płótno, 50x60 cm

Estymacja:  9.000 - 12.000,-

63. Vorden(ur.1968)

I am your mother and you are the last one(2017) sygn.śr.d. Vorden, sygn.dat.na odwrociu oraz wiersz Eweliny Marii Bugajskiej-Javorka

olej, płótno, 60x50 cm

Estymacja:  9.000 -12.000,-

64. Karl Theodor Wagner(1856-1921)

Nad kanałem sygn.l.d. K.WAGNER

olej, płótno, 68x55 cm

Estymacja:  17.000 - 22.000,-

65. Karl Theodor Wagner(1856-1921)

Widok Rotterdamu sygn.p.d. K.WAGNER

olej, płótno, 68,5x55 cm

Estymacja:  17.000 - 22.000,-

66. Stanisław Wasik(ur.1952)

Xx2 sygn.dat.na odwrociu Stanisław Wasik / ... / 2020

akryl, płótno, 120x80 cm

Estymacja:  4.000 - 5.000,-

67. Józef Wasiołek(1921-2008)

Stary Sącz(1965) sygn.dat.p.d. J.WASIOŁEK 65

olej, tektura, 85x75 cm

Estymacja:  7.000 - 10.000,-

68. Anna Weingrün-Lieblich(1904-1994)

Dzielnica żydowska sygn.l.d. A. Weingrun

olej, płótno/sklejka, 32,5x40 cm

Estymacja:  6.000 - 8.000,-

69. Witold Wejchert(1867-1904)

Wyjazd na polowanie(1897) sygn.dat.l.d. Witold Wejchert / 1897.

olej, płótno, 90x150 cm

Estymacja:  15.000 - 19.000,-

70. Henryk Krystian Wiercieński(1876-1964)

Portret hrabiny Alicji Litow(1933) sygn.dat.p.d. K.H.Wiercieński / 1933

pastel, papier/tektura (owal), 70x59 cm

Estymacja:  5.000 - 8.000,-

71. Henryk Krystian Wiercieński(1876-1964)

Portret chłopca Grzegorza Litow(1929) sygn.dat.p.d. K.H.Wiercieński / 1929

pastel, papier (owal), 60x50 cm

Estymacja:  2.500 - 4.000,-

72. Dominik Woźniak(ur.1983)

Przedwiośnie-Figury widokowe III(2013) sygn.dat.śr.d. D.Woźniak / ... 2013

olej, płótno, 80x120 cm

Estymacja:  7.000 - 10.000,-

73. Leon Wyczółkowski(1852-1936)

Wieża Zegarowa(1917) sygn.dat.l.d. L. Wyczół / 1917

akwarela, kredka, papier, 51,5x29,5 cm

Estymacja:  40.000 - 50.000,-

74. Stanisław Wyspiański wg(1869-1907)

Błogosławiona Salomea(1911, Nakładem Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie) nsygn.

światłodruk, litografia barwna, 97,3x25,8 cm

Estymacja:  1.800 - 3.000,-

75. A.N.(XIX w.)

Gracze nsygn.

olej, płótno/sklejka, 48x40 cm

Estymacja: 3.500 - 4.500,-

76. A.N.(XIX w.)

Portret mężczyzny(1856) dat.p.d. 2/2 56

olej, płótno, 27,5x22 cm

Estymacja:  3.000 - 4.000,-

77. Album „Rok 1863 w 29 planszach Artura Grottgera Ku uczczeniu 75-lecia powstania styczniowego”

Opracowanie graficzne Anatol Girs i Bolesław Barcz(Wydawnictwo Towarzystwa Przyjaciół Weteranów 1863 r. na ufundowanie Domu Wdów po Weteranach, Warszawa, 1938)

29 tablic, rotograwiury, 34,5x48,5 cm

Estymacja:  500 - 800,-

78. Caché-pot z żurawiami(Niemcy, Selb, l.30-40.XX w.)

sygn. pod koroną skrzyżowane pałki berła / Rosenthal / GERMANY / KUNSTABTEILUNG / SELB, wycisk: 2545

biskwit kremowy, wnętrze szkliwione, wys. 17, śr. 19 cm

Estymacja:  600 - 900,-

79. Figurka Kotek na piłce(Niemcy, Banchof-Selb, l.30.XX w.)

sygn. skrzyżowane róże pod koroną / Rosenthal / Germany / —

porcelana biała, malowana, szkliwiona, wys. 9,5 cm

Estymacja:  600 - 900,-

80. Herbatnica art déco(Czechosłowacja, l.30.XX w.)

sygn. Moser w owalu, okucie srebrne sygn. półksiężyc korona 800

szkło barwione, srebro pr. 800, wys. 14 cm

Estymacja:  1.700 - 2.200,-

81. Kosz na owoce z puttami(Niemcy, Karlsruhe, ok.1910)

sygn. znak herbowy barwiony na niebiesko, wycisk: 14 / 1184 / Baden [Firma Staatliche Majolika-Manufaktur Karlsruhe czynna od 1901 do dziś]

majolika malowana, 22x38x26 cm

Estymacja:  2.500 - 3.500,-

82. Koszyk(Warszawa, pocz.XX w.)

sygn. J. EHRLICH / korona

plater, szkło, 16x17x14,5 cm; na elementach cynowych znaczne przetarcia dawnego srebrzenia

Estymacja:  700 - 800,-

83. Łyżka do pomidorów, wzór Saint Dunstan(Nowy Jork, po 1909)

sygn. TIFFANY&CO. STERLING PAT.1908 m  [firma Tiffany&Co. czynna
od 1837 do dzisiaj]

srebro pr. 925, 20,6 g, dł. 19,6 cm

Estymacja:  1.900 - 2.500,-

84. Patera ażurowa stylizowana(USA, Pittsburgh, I poł.XX w.)

sygn. J. C. GROGAN  & CO / STERLING / 2859 / S (mało czytelne)
[firma Grogan Company czynna w l.1906-1960]

srebro pr. 925, 469,1 g, śr. 30,5 cm

Estymacja:  3.000 - 4.000,-

85. Patera „Kawiarenki”(Chodzież, l.60/70.XX w.)

sygn. C w trójkącie / CHODZIEŻ / MADE IN POLAND

porcelana biała, natrysk wybierany, złocenie, śr. 32 cm

Estymacja:  1.200 - 1.600,-

86. Serwis stylizowany z monogramem 3-częściowy(USA, l.80.XX w.)

sygn. lew kroczący / kotwica / G / STERLING / A2343 / 3G / A2341 / 1 3/4 PINT / G8 / A2344 / 3/4 PINT / A [firma Gorham Manufacturing Co. czynna od 1831]

srebro pr. 925, 973,9 g, cukiernica 13x19,5x10; mlecznik 11x13,5x9; dzbanek 20x22x11,5 cm

Estymacja:  6.000 - 8.000,-

87. Solniczka w formie muszli(Birmingham, 1913)

sygn. WLDC / kotwica / lew kroczący / O [Firma W Coulthard Ltd czynna1909-1926]

srebro pr. 925, 29.3 g, 2x10x8 cm

Estymacja:  400 - 600,-

88. Sosjerka(USA, Hartford, II ćw.XX w.)

sygn. 1847 ROGERS BROS. / 0095 [firma Rogers Brothers czynna od 1847]

plater, 10,5x19,5x9 cm

Estymacja:  200 - 300,-

89. Talerz dekoracyjny(Berlin, XIX/XX w.) sygn. berło

porcelana biała, wytłaczana, malowana, złocenie, śr. 24,5 cm; niewielkie przetarcia

Estymacja:  400 - 600,-

90. Wazon Ikora(Niemcy, l.30.XX w.)

sygn. WMF / IKORA / GERMANY / SILVERPLATE

plater, emalia, wys. 31 cm, przetarcia i zarysowania

Estymacja:  800 - 1.000,-

91. Wazon „Kręcony”(Bogucice, l.60/70.XX w.) sygn. B w otoku

porcelana biała, malowana, wys. 28 cm

Estymacja: 500 - 800,-

92. Wazon „Kostka”(Ćmielów, 1957)

sygn. Ć w trójkącie / ĆMIELÓW / MADE / IN POLAND [proj. Danuta Duszniak]

porcelana biała, malowana, natrysk, wys. 24 cm

Estymacja: 800 - 1.000,-

93. Wazonik podwójny(Chodzież, l.60.XX w.)

sygn. P w wieńcu / CHODZIEŻ / MADE IN / POLAND / 19804

porcelit malowany (natrysk) szkliwiony, wys. 11 cm

Estymacja: 600 - 900,-

94. Zapalniczka z zestawu gabinetowego(Niemcy, Kronach, IV ćw.XX w.)

sygn. nadruk: korona między pałkami berła / Rosenthal / GERMANY / Björn Winblad / Studio Linie [Björn Winblad, 1919-2006]

szkło hialitowe czarne, metal, wys. 10 cm

Estymacja: 300 - 500,-

95. Zegarek na rękę Omega Constellation(Szwajcaria, k.XX w.)

sygn. Ω OMEGA / Constellation / SWISS MADE

stal nierdzewna, złoto, szkło, tarcza herbaciana, śr. 3, bransoleta nr 1551/864, widoczne ślady użytkowania, w zestawie etui, karta gwarancyjna i instrukcja obsługi mechanizmu

Estymacja:  7.000 - 10.000,-

72 AUKCJA PROMOCYJNA
238 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
1 AUKCJA NEW MODERN ART
237 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
71 AUKCJA PROMOCYJNA
236 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
235 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
70 AUKCJA PROMOCYJNA
234 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
233 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
69 AUKCJA PROMOCYJNA
68 AUKCJA PROMOCYJNA
232 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
67 AUKCJA PROMOCYJNA
231 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
AUKCJA NA RZECZ ŁÓDZKIEGO ODDZIAŁU ZPAP
66 AUKCJA PROMOCYJNA
230 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
229 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
65 AUKCJA PROMOCYJNA
228 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
64 AUKCJA PROMOCYJNA
227 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
ARTUR RUBINSTEIN IN MEMORIAM
226 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
63 AUKCJA PROMOCYJNA
62 AUKCJA PROMOCYJNA
225 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
61 AUKCJA PROMOCYJNA
224 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
POMAGAMY UKRAINIE. AUKCJA CHARYTATYWNA
60 AUKCJA PROMOCYJNA
223 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
222 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
59 AUKCJA PROMOCYJNA
221 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
58 AUKCJA PROMOCYJNA
220 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
219 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
57 AUKCJA PROMOCYJNA
INTERNETOWA AUKCJA DZIEŁ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ
56 AUKCJA PROMOCYJNA
218 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
217 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
55 AUKCJA PROMOCYJNA
216 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
54 AUKCJA PROMOCYJNA
215 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
214 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI